Insights: міра успіху спільноти Завантажити “Вайбер” програму і відкрити Community Insights для просування групи

У попередніх статтях ви дізналися, як почати роботу, керувати власним груповим чатом Viber. Розвиток, популярність сторінки залежать не тільки від щоденних публікацій, але також від їх якості, задіяних супроводжуючих матеріалів, формату подачі та інше.

Щоб мати успіх, не досить завантажити Вайбер додаток, створити групу і завантажувати різні меседжі. Необхідно розробити стратегію, а для ще більшого успіху – користуватися додатковими командами утиліти.

Для поліпшення коефіцієнта віддачі, аналізу і збору інформації розробники Viber створили Community Insights. Додаток спрямоване на зберігання і обробку аналітичних даних. Завдяки простому інтерфейсу використовувати коди зможе навіть новачок.

Вчіться у Insights

Community Insights розширює можливості, пропонуючи багато корисної інформації про вашому каналі.

Дозвіл дозволяє: Insights: міра успіху спільноти Завантажити Вайбер програму і відкрити Community Insights для просування групи

  1.       Подивитися щоденна кількість клієнтів групи. Так можна зрозуміти, як рекламні зусилля спонукали нових людей приєднатися до чату. Наскільки затребуваними є публікації.
  2.       Відкрити для себе країни, з яких приходять учасники, з додатковою розбивкою по днях. Така інформація дозволить поліпшити контент, «підігнати» його під конкретний тип аудиторії.
  3.       Дізнатися кількість активних учасників. Окремою графою будуть відображатися реакції юзерів на пости. Також, якщо спільнота відкритого типу, можна бачити, хто і скільки всього публікує за день, тиждень, місяць.

Важливо: Community Insights вважає дії кожного клієнта окремо. Наприклад, якщо у звіті йдеться, що було відправлено 5 повідомлень і 100 лайків, то це було зроблено 105 різними користувачами.

Конфіденційність понад усе

Viber, як завжди, піклується про конфіденційність людей. Тому важливо відзначити, що Community Insights не надає superadmins ніякої особистої інформації про окремих учасників. Матеріали, включені в співтовариство дозволом, є корисним інструментом для розуміння тенденцій високого рівня, забезпечуючи при цьому повну захист облікового запису.

Також клієнт приховано для інших юзерів. Завдяки новим функціям, співрозмовники групи можуть безпосередньо надсилати один одному повідомлення. При цьому номери телефонів закриті.

Читайте також:
Можна користуватися Viber без SIM-карти

Користуйтеся Insights вже сьогодні

Аналітична інформація про співтовариство стає доступною, якщо в групі мінімум 1000 учасників. Доступ до звітів отримують суперадмины та адміністратори з відповідного екрану – командної розробки по збору даних.

Щоб завантажити аналітику, тапніте потрібну команду, а потім вкажіть електронну адресу.

Якщо в співтоваристві більше тисячі користувачів, проте не відображається Community Insights, поновіть месенджер. Вебер завантажити безкоштовно на комп’ютер російською можна з офіційного сайту або Віндовс Маркету (для ОС 8 і вище). На смартфон, планшет інсталювати краще з Плей Маркету, Апп Стора.

Після оновлення програмних кодів баг зникне. Використовувати дозвіл можна абсолютно безкоштовно.

Моя довідка - Корисні поради