Групові дзвінки в Viber: як зробити дзвінок у груповому чаті і создаватьвидеоконференции на телефоні і комп’ютері

Viber, як і інші сучасні месенджери, дає можливість користувачам безкоштовно спілкуватися за допомогою аудіо – і відеодзвінків стільки, скільки вони цього захочуть. При бажанні кількох осіб поговорити одночасно додатком передбачені групові дзвінки і конференції.

У цій статті ви знайдете необхідну інформацію про функції, яка дозволить без особливих зусиль виставити правильні настройки і насолоджуватися спілкуванням у колі близьких і друзів.

Що таке групові дзвінки в Viber

Групові дзвінки в Viber: як зробити дзвінок у груповому чаті і создаватьвидеоконференции на телефоні і компютеріГруповий дзвінок в месенджері.

Під груповими дзвінками в Вайбере розуміється можливість спілкуватися за допомогою аудіозв’язку відразу з декількома людьми одночасно. Всім користувачам програми це доступно.

Важливо відзначити, що на даний момент не можна здійснювати груповий відеодзвінок у Вайбере – ця функція ще розробляється.

Як створити груповий дзвінок з групового чату

Зробити це просто. Але є одне обмеження – важливо, щоб у груповому чаті число учасників не перевищувало п’яти осіб. Щоб створити групові дзвінки в Viber, достатньо клікнути на іконку телефону у верхньому правому куті вікна чату, після чого відразу відбудеться виклик.

Вайбер передбачає одну цікаву функцію: можна створити груповий дзвінок у вже існуючому груповому чаті і додати в розмову користувача, який не є членом групи. Людина буде доступний для спілкування, але учасники чату не додасться. Ця функція – своєрідна риса програми.

Далеко не всі сучасні месенджери передбачають можливість додавання людей в дзвінок в обхід самого чату.

Як перетворити особистий дзвінок в груповий

Viber дозволяє своїм користувачам створювати групові дзвінки з особистих повідомлень. Якщо спілкуєтеся з кимось тет-а-тет, то можете додати у розмову ще трьох осіб. Щоб це зробити, потрібно під час дзвінка натиснути на кнопку «Додати учасника», а потім вибрати кілька людей зі списку контактів.

Читайте також:
Тарифи Viber Out

Також можна додати учасників розмови не з адресної книги: введіть номер телефону, система автоматично додасть користувача з цим номером у спільну розмову.

Що таке групові відеоконференції

Функція відеодзвінка з’явилася в месенджері Viber недавно. Здійснювати дзвінки по відеозв’язку можна на телефонах, планшетах та комп’ютерах, на яких встановлена версія програми не нижче 5.0. Однак можливість створити груповий відео-дзвінок або відеоконференцію в Вайбере поки відсутня, але розробники обіцяють додати цю функцію в найближчим часом.

Сьогодні додаток пропонує користувачам створення конференції або спільноти з максимальною кількістю учасників 250 осіб, де вони можуть спілкуватися за допомогою текстових повідомлень, смайликів і стикерпаков, а також відправляти один одному аудіо – і відеоповідомлення. Подібна конференцзв’язок зручна для великих компаній.

Технічні вимоги до проведення

Групові дзвінки в Viber: як зробити дзвінок у груповому чаті і создаватьвидеоконференции на телефоні і компютеріВідомості про версії Вайбера.

Технічні вимоги до здійснення відеодзвінків виглядають наступним чином:

  • Версія програми не нижче 5.0.
  • Версія Android на смартфоні – від 4.2 і вище.
  • На телефоні повинна бути так звана «передня» камера, а на комп’ютері або ноутбуці – звичайна веб-камера.
  • Наявність швидкої інтернет-зв’язку.
  • Якщо дзвінок планується здійснити з Айфона, то версія IOS повинна бути від 7.0, а модель самого пристрою – від 4s і новіше.

На замітку. У тому випадку, якщо відеодзвінок так і не вдається зробити, необхідно звернутися в технічну підтримку програми.

Як створити

Відеодзвінок у Вайбере здійснюється з будь-якого пристрою. Телефонуйте на телефон, планшет, комп’ютер.

На смартфонах

Подзвонити другу по відеозв’язку просто. Виконайте наступні дії:

  • Запустіть програму Viber.
  • Увійдіть у список контактів і виберіть потрібного користувача або діалог з ним у переліку чатів.
  • Відкрийте вікно вибраного контакту і натисніть кнопку «Відеодзвінок». Також досить натиснути іконку з відеокамерою у діалозі, вона розташовується у верхньому правому кутку.
Читайте також:
Що таке Viber?

У режим відеодзвінка можна перейти, якщо ви з кимось розмовляєте допомогою аудиовызова. Для цього натисніть на екрані смартфона на кнопку зі значком відеокамери. Тепер ваше відеозображення здасться співрозмовнику. Якщо він виконає аналогічну дію, то ви теж будете бачити його у себе на екрані.

На комп’ютері

На ПК або ноутбуці зробити відеодзвінок ще простіше. Відкрийте чат з цікавлять користувачем і у верхньому правому куті натисніть на іконку відеокамери. Ваше зображення з веб-камери стане доступним для перегляду співрозмовником.

Як відключитися від видеовещания

Групові дзвінки в Viber: як зробити дзвінок у груповому чаті і создаватьвидеоконференции на телефоні і компютеріВідключення відеотрансляції дзвінка.

Повністю відключитися від видеовещания не вийде: ця функція є загальною для всіх і вбудована в сам Viber спочатку.

Часто виникають ситуації, коли необхідно відключити трансляцію свого зображення під час відеодзвінка. В такому випадку натисніть на іконку з відеокамерою, і співрозмовник перестане вас бачити.

Особливості шифрування

Вайбер функціонує на основі наскрізного шифрування. Це означає, що всі дані користувачів та їх листування знаходяться під безперервної захистом додатки. Досягається це наступним чином: передається інформація шифрується у адресанта, а потім дешифрується у адресата.

На базі цієї технології працюють сучасні месенджери. Також в Вайбере щоб увійти в приховані чати, необхідно ввести пін-код.

Власники нових Айфонів можуть отримувати доступ до таких чатах сканування відбитків пальців.

Розробники відзначають, що своєчасне оновлення програми до останніх версій є гарантом надійного захисту даних користувачів, таємниці їх листування і бездоганної роботи програми.

Сьогодні можна з упевненістю сказати, що Viber є одним із самих популярних і зручних месенджерів серед користувачів. Додаток дозволяє людям з усього світу зв’язуватися за допомогою аудіо – та відео, текстових і голосових повідомлень. При цьому йдучи в ногу з часом, Вайбер пропонує користувачам надійний захист їх особистих даних та листувань.

Читайте також:
Груповий дзвінок у Вайбере: що це таке і як його організувати

Моя довідка - Корисні поради