Групи в Viber. Групові чати міст і за інтересами.

Можливості груп і як спілкуватися в групі в Вайбере?

В месенджері Viber існує обмеження на кількість учасників, що дорівнює 250 користувачам. Це умова працює лише в групах месенджера. Використання чатів гарантує, що номери учасників не будуть доступні всім іншим, так як в групах вони приховані.

Групи в Viber. Групові чати міст і за інтересами.

Спілкування в загальних чатах може бути абсолютно на будь-яку тему і визначених повідомлень для них не існує. Єдина умова для використання: дотримуватись правил групи, месенджера і закони власної країни.

Які бувають групи

Групи в Viber можуть бути відкритими, доступ до яких відкритий для всіх користувачів і прихованими. Приховані чати відомі тільки тим, хто бере в них участь. Знайти таку групу через пошуковик неможливо.

Групи в Viber. Групові чати міст і за інтересами.

Група в Viber, інакше груповий чат, має обмеження на кількість учасників-250 осіб. Групові бесіди бувають різними. Вони можуть бути створені на якусь задану тему або бути звичайною болталкой для всіх на абсолютно будь-які теми.

Спільнота – величезна група, з кількістю учасників до одного мільярда людей. Спільноти створюються на певну тему. У них є три категорії: супер-адміністратор, адміністратор, учасник.

Групи по містам

Існують групи не тільки на будь-які теми, але і публічні чати, створені для спілкування жителів окремих міст.

Групи Москви

У Москві багато жителів складаються в міських групах. Є паблік чат «Moscow 24», створений для спілкування жителів Москви і Московської області. Він знаходиться в категорії «Знайомства». Група «В Москві» відкрита для розміщення оголошень про покупку, продаж або обмін.

Групи в Viber. Групові чати міст і за інтересами.

Групи Санкт-Петербурга

Публічні чати Санкт-Петербурга відрізняються різноманітністю. Є спільноти по темі освіти, наприклад, «Про міста». Тут можна поповнити свої знання про світовий устрій, про містах різних країн.

Групи Іркутська

Іркутська група в вайбер «Рибальські снасті» об’єднує любителів риболовлі. Користувачі діляться досвідом, обговорюють снасті і все, що стосується риболовлі.

Групи Самари

На жаль, публічних груп міста Самари знайти не вдалося, тому жителям цього міста ще тільки належить створити спільноти, які об’єднають їх для спілкування. З публічних чатів без прив’язки до міста можна назвати «UltraТуберы ВПШ», який ведуть популярні блогери Ютуба, розповідаючи про життя зірок.

Групи Новосибірська

Співтовариство підприємців об’єднує учасників у групі «Відкрити свій Бізнес».

Групи Ростова

Ростов не може похвалитися публічними чатами, тому група «Лайфхакер» пропонує об’єднатися для простого і цікавого вирішення складних проблем. Діліться своїми напрацюваннями, переймайте чужий досвід і полегшуйте життя.

Групи Красноярська

Матусі Красноярська, які народили в липні 2015, створили чат під назвою «Июлята 2015», де діляться історіями з життя дітлахів та досвідом щодо виховання підростаючого покоління.

Групи Улан-Уде

Жителі Улан-Уде можуть знайти свою половину, приєднавшись до публічного чату «Знайомства в Улан-Уде». Знайомтеся, закохуйтеся, створюйте нові сім’ї, користуючись можливістю познайомитися допомогою месенджера.

Також мешканці будь-якого міста можуть приєднатися до вподобаної публічного чату, яка відповідає їх інтересам.

Групи за інтересами

Чати в Viber можуть бути створені не тільки для якихось певних міст, але і за інтересами. В таких бесідах учасники можуть ділитися своїми знаннями, просто спілкуватися, розповідати якісь історії з життя і багато іншого. А також ділитися з оточуючими знаннями з потрібних тем.

Групи в Viber. Групові чати міст і за інтересами.

Групи батьків

Батьківські групи в месенджері здебільшого зосереджені на дітях. Це можуть бути чати батьківського комітету в школі, групи дитячого саду. Приміром, один з батьків може створити спільноти «Дитячий садок «Берізка». В ній будуть брати участь тільки ті батьки, чиї діти відвідують цей дитячий садок.

Групи з приколами і гумором

У загальному доступі можна знайти кілька груп, спрямованих на звеселяння аудиторії. Наприклад, «Корпорація Зла» — чат, зосереджений на сарказмі та стьобі. А також «Гумор. Анекдоти», де викладають гумористичні історії або смішні анекдоти. Канал «Легкий ЗОЖ» з гумором розповідає про здоровий спосіб життя.

Групи ДПС

Групи ДПС зазвичай створюють водії певних міст, щоб повідомити про постах у цьому місті іншим автолюбителям. Наприклад, є паблік чат «ДПС НАВІГАТОР Тюмень». У цій групі відстежують дорожню обстановку. «DPS-ONLINE» повідомить про знаходження постів ДПС і камер фіксації порушень.

Групи для школи

В чатах, створених для школи, батьки дітей обговорюють шкільні поїздки, екскурсії, свята. А також, що необхідно зробити в класі, які подарувати подарунки дітям на свята та багато іншого. Можна назвати публічний чат «Школа №3 міста N», наприклад. У цю групу будуть додаватися батьки, чиї діти навчаються в цій школі. Також є загальні бесіди, створені однокласниками. У них можуть обговорюватися як домашні завдання, так і якісь цікаві всім теми.

Групи для дорослих 18+

Групи для дорослих 18+ — це чати, в яких публікують якісь теми, фільми, історії, чий рейтинг за законодавством перевищує 18 років. Є паблік чат з промовистою назвою «SexShop». Вступати в таку групу можна тільки повнолітнім.

Групи для дівчаток

Дівчатка теж можуть об’єднуватися в співтовариства. Теми для спілкування: обговорення нових ляльок (якщо маленькі), косметики, зачісок і багато чого іншого, що цікаво тільки дівчаткам – підліткам. Назвати такий чат можна по-різному, але назва повинна відображати вміст.

Популярність месенджера Viber зростає, кількість паблік груп і спільнот збільшується. Поділіться в коментарях, які цікаві відкриті групи є в вашому місті чи розкажіть про захоплюючому співтоваристві.

Шановні гості сайту! Поділіться в коментарях назвами груп, які Ви знаєте!

Моя довідка - Корисні поради