Фон для чату «Вайбер»: зміна стандартного фону бесіди і завантаження своєї картинки

На фактор спілкування впливає не тільки співрозмовник, але і середовище оточення. Якщо мова йде про віртуальної листуванні в месенджері – це яскравість екрану, мелодія оповіщення, розмір шрифту, використання мультимедіа, стікерів, фонове зображення. Саме про останнє і буде йти мова.

Як змінити фон для чату Вайбер

Популярний месенджер Viber дозволяє підлаштувати додаток під кожного користувача індивідуально. Однією з таких особливостей є можливість змінювати фон для чату Вайбер. Це можна зробити для всіх листувань одночасно або для кожної окремо.

Варіант 1

У першому випадку необхідно виконати такі дії:

 1. Відкрийте програму.
 2. Натисніть опцію «Додатково» праворуч знизу екрану.
 3. Перейдіть до «Параметрами», а потім – «Оформлення».
 4. В розділі «Змінити стандартний фон» знайдіть необхідну картинку.

Варіант 2

Є й інший спосіб.

Так, оновити фон для Вайбера певною бесіді можна так:

 1. Виберіть листування, відкрийте її.
 2. Простягніть пальцем вліво екрана до появи додаткового меню.
 3. Внизу натисніть на опцію «Фон».
 4. Тапніте зображення, яке пропонує система.

Фон для чату «Вайбер»: зміна стандартного фону бесіди і завантаження своєї картинкиВстановлення фону для чату Вайбере.

Важливо: старі версії месенджера можуть блокувати функцію заміни фону. Це викликане припиненням роботи кодів програмного забезпечення. Щоб вирішити проблему, достатньо оновити програму.

Перевірити, застаріла у вас версія, можна в Плей Маркеті або Апп Сторе. Якщо назва Viber значиться в розділі «Оновлення» – програму потрібно завантажити знову. Реєстрація після цього не потрібно.

Також програма дозволяє завантажити свою картинку.

Для цього виконайте дії до пункту 4 (в обох випадках), потім:

 1. Якщо хочете зробити фото безпосередньо використовуючи месенджер – натисніть іконку камери праворуч вгорі екрану. Після цього Вайбер запропонує вибрати програму, за допомогою якої буде зроблено знімок. Сфотографувавши об’єкт (або що ви хочете), клікніть на «пташку», щоб встановити картинку, або «хрестик» – для відміни дії. У другому випадку знімок на вашому пристрої не збережеться.
 2. Щоб підібрати зображення з галереї, тапніте іконку «фото» зверху праворуч. Після цього програма перенаправляє вас в Провідник або папку з усіма медіа (це залежить від моделі пристрою). Вибравши потрібний знімок, клікніть по ньому.
Читайте також:
Кращі рекламні рекомендації від Viber Емодзі: що означають і як використовувати для реклами і просування бренду в "Вайбере"

Фон для чату «Вайбер»: зміна стандартного фону бесіди і завантаження своєї картинкиЗакріплення свого фону в чаті.

Важливо: фон зникне, якщо ви видалите зображення, встановлене в листуванні. Проблеми також можуть виникнути при перейменування фотографії, зміну її місцезнаходження на смартфон, планшет, комп’ютер. Це викликано збоєм передачі кодів до сервера. Також не бажано, щоб назва файлу мало кириличні символи – лише цифри, латиниця.

Важливо: при установці фону на головному пристрої (смартфоні або планшеті з сім-картою) після синхронізації він автоматично зміниться на інших девайсах. Зробити різні зображення в чатах на декількох носіях не вийде.

Видалити фото (скинути до заводської версії) можна кількома способами:

 1. Перейти до пункту «Змінити стандартний фон» і вибрати порожній квадрат – перший вгорі ліворуч.
 2. Видалити файл з галереї.
 3. Відновити параметри розробників (розділ «Загальні»). Проте в цьому випадку відбудеться скидання всіх особистих налаштувань.

Як бачите, встановити або змінити фони для вайбера легко. Процес займає декілька секунд. Головне – визначитися з зображенням і запам’ятати, що не можна робити з фонове.

Моя довідка - Корисні поради