Дозвіл відео не підтримується Viber: що робити, як зрозуміти,чому не відтворюється відео, і вирішити цю проблему

Кілька десятків років тому люди і подумати не могли, що записати значущі моменти з життя буде реально за кілька хвилин. Сьогодні ж більшість з нас без камер і месенджерів життя не уявляють. Щодня ми відправляємо один одному кумедні відеоролики, ділимося з записами свят і природи, моментально пересилаючи їх друзям.

Однак у ряді випадків мультимедійне повідомлення до адресата може не дійти або не прогрузиться. Ситуація прикра, особливо в тому випадку, коли інформація в ролику була важливою. Сьогодні розберемо, що ж робити, якщо відео не відкривається в вайбере.

Які формати відео підтримує Вайбер

Дозвіл відео не підтримується Viber: що робити, як зрозуміти,чому не відтворюється відео, і вирішити цю проблемуЯк відправити відео в Вайбере.

Перед тим, як поговорити про збої системи і завантаженої пам’яті, варто згадати формати, які підтримує програма вибер.

Їх список досить широкий, однак не включає в себе всі існуючі. Отже, якщо проблемне відео підтримує формати FLV, MP3, MP4 і AVI, то варто пошукати причину «глюка» в іншому.

Якщо ж формату ролика у списку не виявилося, то можна спробувати його конвертувати в той, що «дружить» з вайбером, але про це трохи пізніше.

Чому не відтворюється відео

Причин, що призводять до збою відтворення, може бути декілька, однак найбільш поширеними залишаються дві: величина ролика і забита пам’ять.

Перевищено максимальний розмір

В месенджерах, незважаючи на їх широкі можливості, присутній ряд заборон. Viber не дозволяє відправляти відеофайли, перевищують позначку в 10 Мб. Є й інше обмеження – довжина ролика. Вона може бути не більше 1,5 хвилин (довгі відео краще дивитися на спеціалізованих майданчиках, наприклад, в ютуб). Якщо ваш файл параметрами не відповідає, програма видасть збій.

Читайте також:
Як зробити опитування в чаті Viber?

Брак вільного місця

Велика кількість контенту в смартфоні теж може викликати проблеми при програванні відео. Рішення тут очевидне – видалити непотрібні файли. Для цього необхідно зайти в Галерею і видалити старі знімки і ролики. Якщо не допомогло, спробуйте «знести» додатки, якими ви не користуєтесь. На пристрої затискаємо іконки програм, у спливаючому меню натискаємо на «Видалити».

Проблеми з інтернетом

Дозвіл відео не підтримується Viber: що робити, як зрозуміти,чому не відтворюється відео, і вирішити цю проблемуВідсутність інтернету на телефоні.

У тому випадку, коли відео чату не відтворюється, необхідно звернути увагу на роботу інтернету. Цілком ймовірно, що страждає якість з’єднання.

Перевірити це можна, прогрузив який-небудь сайт (зв’язок потрібно моніторити і в тому випадку, коли виснуть відеодзвінки та вихідні відеодзвінки). Якщо вміст сторінки інтернет відображається швидко, шукаємо іншу причину збою.

Гальмує система

Якщо проблеми не обмежуються прогрузкой відеоповідомлень, приміром, телефон не тільки не відкриває файл, але і висне, причина може критися в збоях системи смартфона. Спробуйте перезавантажити пристрій.

Неправильний шлях розміщення

Буває так, що відео спочатку програвалося, однак при повторній спробі відтворити файл не вдалося. Постарайтеся згадати: не переносили ви матеріали з папки вайбера? Якщо відповідь позитивний, то відкривати їх доведеться з того сховища, яке ви надіслали ролики. Програма просто не знаходить відео.

Видалення файлу

Ще одна причина, по якій файл не вантажиться – його видалення. Тут може бути два варіанти:

 1. Ви отримали повідомлення про те, що ролик був відправлений, проте в чаті з’явилася розмита пляма. Найімовірніше, співрозмовник передумав ділитися медіа і видалив повідомлення.
 2. Якщо в процесі чищення чату ви затиснули відео і кликнули команду «видалити скрізь», то, як і в першому випадку, програма ролик не відобразить – його просто більше немає.
Читайте також:
Від брендів до шанувальників: Viber збільшив продажі Coca-Cola Закачати "Вайбер" на телефон безкоштовно і просувати бренд: історія успіху Coca-Cola

Стара версія месенджера

Дозвіл відео не підтримується Viber: що робити, як зрозуміти,чому не відтворюється відео, і вирішити цю проблемуОновлення Вайбера.

Розробники постійно вдосконалюють продукт, і якщо ви забули про оновлення, то програма може підвішувати і працювати некоректно. Це стосується і медіа (як відео, так і картинок з фото).

В даному випадку месенджер необхідно оновити до останньої версії:

 1. Заглядаємо в магазин додатків, розрахований для андроїдів або айфонів.
 2. Забиваємо в пошук назву месенджера, в нашому випадку Viber.
 3. Перед вами відкриється вкладка, поруч з «відкрити» буде вказано наявність оновлень (у тому випадку, якщо вони є).
 4. Клікаємо на «оновити».

Ураження вірусом

Не всі користувачі відповідально підходять до інформаційної безпеки, тому ряд файлів може нести в собі віруси. Це стосується і відео. Вірусні програми вражають не тільки планшети, ноутбуки і комп’ютери, але і смартфони.

Якщо на вашому телефоні не встановлений антивірус, радимо скоріше виправитися. Зробити це нескладно: заходимо в магазин додатків, завантажуємо вподобану програму безпеки і перевіряємо з її допомогою телефон. Якщо віруси є, додаток виявить їх і запропонує видалити.

Непідтримуваний формат

Проблема відтворення може критися в тому, що дозвіл відео не підтримується в viber. Вище ми згадали «правильні» формати, однак деякі ролики в MP4 вибер може не розпізнати. У цьому випадку усувати проблему потрібно конвертацією файлів.

Як конвертувати відео

Конвертація – це «переробка» нашого ролика в інший формат. Процес цей швидкий, займає буквально пару хвилин. Зазначимо, що краще здійснювати маніпуляції в зоні дії вай-фай.

Отже, переконвертувати відео для вайбера можна, використовуючи спеціальні утиліти або онлайн-сервіси. Найвідоміші – це Online-convert, Convert-video-online і Onlinevideoconverter – вони «співпрацюють» з microsoft.

Можна звернути увагу і на програми, заточені під операційні системи смартфонів.

Читайте також:
Завантажити Viber на телефон Microsoft– Вайбер на Microsoft російською мовою

Дозвіл відео не підтримується Viber: що робити, як зрозуміти,чому не відтворюється відео, і вирішити цю проблемуMovavi конвертер.

Користувачам Android варто придивитися до Media Converter, YouCut і KineMaster.

Для тих, хто користується Iphone, корисними будуть Movavi конвертер, Any Video Converter і VCVT Video Converte.

Принцип цих програм єдиний, розглянемо процес конвертації на прикладі Online-convert:

 1. Заходимо в додаток для конвертації, перед вами відкриється поле «Відео-конвертер».
 2. У ньому будуть запропоновані формати, які можна переробити ролик. Вибираємо потрібний.
 3. Завантажуємо відео, клікнувши по кнопці «завантажити».
 4. Натискаємо «Почати».
 5. Програма, крім іншого, буде показувати додаткові зміни: обрізати файл, перевернути, визначити розмір. Якщо цього не потрібно, то просто чекаємо кінця конвертації.
 6. Через пару хвилин файл з’явиться на екрані, завантажуємо її, клікнувши на «Скачать».

Готово, тепер можна відправити відео друзям.

Отже, ми розібралися в найбільш ймовірні причини збою відеоповідомлень в вайбере. Всі вони легко вирішуються, варто тільки уважно перевірити формати і по можливості не видаляти ролики.

Детальна інструкція видно на відео:

Моя довідка - Корисні поради