Де завантажити Вайбер для Symbian – особливості операційної системи, інструкція по установці Viber

Symbian OS називають операційкою минулого, тому що смартфони з нею не випускаються з середини 2012 року. Останній гаджет на базі Сімбіан – Nokia 808 PureView. Не кожен користувач перейшов до Android і IOS, які підтримують всі додатки. Щоб люди спілкувалися і залишалися онлайн, небайдужі програмісти завантажили в Мережу Вайбер для Symbian.

Що таке Symbian і її особливості

Це найпопулярніша операційна система в 2000-х. Смартфони з даною ОС випускали компанії Samsung, Sony Ericsson, Nokia. Пізніше Сімбіан стала підтримувати тільки Нокіа. З 2012 року перестали виробляти смартфони на базі Symbian OS. Її замінили Android і IOS.

Дана операційна система підтримує мови програмування Java. Останні версії – З++.

Як працює Вайбер на Symbian

З 2013 року Вайбер не підтримує цю операційну систему, тому фіолетовий месенджер встановлюється зі сторонніх джерел.

З-за того, що мобільні телефони на Сімбіан ОС старі, деякі функції Вайбера не працюють: неможливо відправити повідомлення з GPS-міткою, отредак-тувати меседж або відповісти на нього, свайпнув вправо.

Покрокова інструкція

Для того щоб встановити Вайбер на операційну систему Symbian, телефон повинен мати сенсорний екран. Кнопкові телефони не відкриють месенджер. Додаток встановиться на наступні телефони Nokia 808, 5230, 5800, E72, E71, E6, E52, N97, N86, 700, X6, Asha 311, Asha 310, Asha 309 і Asha 308, S60 і S40.

Скачивайте програму прямо із смартфона або на комп’ютер за цим посиланням. Далі наступні дії.

Для телефону:

 1. Тапніте по викачаного файлу.
 2. Дозвольте Вайберу доступ до камери, контактів, галереї.
 3. Натисніть кнопку «Встановити».
 4. Після інсталяції месенджера клікніть по його іконці в меню додатків.
 5. Виберіть країну проживання і введіть номер телефону. Протягом хвилини на смартфон прийде код активації.
 6. Придумайте ім’я користувача.

Де завантажити Вайбер для Symbian  особливості операційної системи, інструкція по установці ViberДе завантажити Вайбер для Symbian  особливості операційної системи, інструкція по установці ViberУстановка Вайбер для Symbian.

Для комп’ютера:

 1. Скачайте файл.
 2. Приєднайте телефон до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.
 3. Як тільки комп’ютер «побачить» ваш смартфон, перенесіть на останній пристрій файл з Вайбером.
 4. Від’єднайте телефон від комп’ютера: вийміть кабель USB із роз’єму смартфона і ПК.
 5. Повторіть кроки 1-6 для телефону.

Після виконання цих дій користуйтеся Вайбером і залишайтеся на зв’язку!

Яку версію програми вибрати

Неважливо, яку версію ви виберіть: якою б новою вона не була, працювати будуть тільки основні функції. У статті пропонується Вайбер 2.1.512.

Де завантажити Вайбер

Натисніть, щоб завантажити Вайбер на Сімбіан. Розпочнеться завантаження файлу Viber.sis. Розширення .sis використовується в телефонах з системою Symbian. Додаток безкоштовне і російською мовою.

Як встановити

По завершенні завантаження файлу тапніте по ньому. Додаток запросить доступ до камери, галереї, контактів. Дозвольте його, інакше Вайбер для Сімбіан не буде працювати. Натисніть «Встановити».

Як зареєструватися

Для реєстрації в Вибере натисніть на інформацію, що з’явилася фіолетову іконку в меню додатків. Програма запропонує вказати країну проживання, а потім – номер мобільного телефону. Протягом хвилини прийде СМС з кодом активації.

Важливо! В одних телефонах код вводиться автоматично, в інших це потрібно зробити самостійно.

Потім введіть ім’я користувача. Його будуть бачити люди при листуванні з вами, якщо у них немає вашого номера в контакти.

Можливості Viber

Завдяки фіолетовому месенджеру власники телефонів з операційною системою Сімбіан роблять наступне:

 • Обмінюються текстовими повідомленнями.
 • Додають у меседжі емодзі для вираження емоцій.
 • Пересилають користувачам повідомлення (натисніть на стрілочку праворуч від меседжу).
 • Змінюють аватарку. У діалозі з людиною натисніть на її ім’я. Відкриється список учасників чату. Клікніть по своєму імені, а потім по фотографії, коли з’явиться нове меню. Програма запропонує вибрати знімок з галереї, зробити його або видалити.
 • Надсилають один одному картинки, музику, документи, відео.
 • Створюють групові чати. Для цього на сірій панелі внизу тапают по значку з двома чоловічками і плюсом. Програма запропонує вибрати учасників бесіди. Натискаємо по потрібним людям.
  Адміністратор – той, хто створив груповий чат – придумує назву групі, додає їй аватарку і фон повідомлень.
 • Спілкуються аудіозв’язку.

Важливо! Якщо ваш телефон уміє визначати своє місцезнаходження, то повідомлення з GPS-міткою відправляються. Якщо смартфон оснащений відеокамерою, то можете спілкуватися з друзями не тільки з аудіо, але і по відеозв’язку.

Висновки

Symbian OS – операційна система, неймовірно популярна в 2000-х роках, але зникла з світового ринку у 2012 р. Незважаючи на це, до цих виходять оновлення: останнім випустили в 2018 році. Воно називається Delight 1.7.

Щоб ви завантажили Viber для Symbian, потрібно смартфон з сенсорним екраном. Дотримуйтесь інструкції при інсталяції месенджера. Гаджети на базі даної ОС старі, тому працюють тільки деякі функції Вибера.

Детальна інформація видно на відео:

Моя довідка - Корисні поради