Чому Viber показує що був у мережі, якщо не заходив?

Встановлюючи додаток вайбер на гаджет, користувач автоматично отримує статус «В мережі». Це пов’язано з особливістю месенджера працювати у фоновому режимі, тому спеціально налаштовувати вайбер на постійне підключення до мережі немає необхідності. З-за цього у користувача виникають питання на тему, чому контакти бачать його «онлайн», хоча в даний момент він вийшов з програми.

Помилки у статусі «в мережі» в форматі Запитання-відповідь

Месенджер показує, що користувач «в мережі», навіть якщо абонент не користується додатком. Причин таких кілька.

Чому в Вайбере показує, що я в мережі, коли мене там немає?

Робота програми передбачає постійну можливість отримувати повідомлення оповіщення про вхідні дзвінки, працюючи у фоновому режимі. Навіть закривши додаток, користувач залишається на зв’язку, тому статус «в мережі» не змінюється.

Якщо є необхідність показати, що користувач вийшов з бесіди, але залишити можливість отримувати повідомлення, потрібно змінити налаштування месенджера:

 • Зайти в меню Viber (три смужки біля назви програми);
 • Перейти в налаштування;
 • Вибрати «Конфіденційність»;
 • Вимкнути статус «В мережі».
 • Змінювати налаштування можна раз в 24 години.

Тепер співрозмовники не побачать користувача в мережі.

Чому Viber показує що був у мережі, якщо не заходив?

Співрозмовник онлайн, а йому не доходять повідомлення

Співрозмовник може не отримувати повідомлення, навіть перебуваючи онлайн, якщо:

 • Зайнятий або телефон недоступний. Забув телефон, немає часу на спілкування, просто заснув, ці причини ускладнюють отримання повідомлень. Рішенням проблеми буде терпіння. Співрозмовник прочитає повідомлення, як тільки у нього з’явиться час.

Чому Viber показує що був у мережі, якщо не заходив?Чому Viber показує що був у мережі, якщо не заходив?Чому Viber показує що був у мережі, якщо не заходив?

 • Іншою причиною неотримання вхідних повідомлень є блокування контакту, який шукає спілкування. Тоді повідомлення від заблокованого учасника не дійдуть до адресата, хоча той буде в мережі. Тут допоможе дзвінок або смс-повідомлення на телефон, минаючи вайбер. Якщо співрозмовник заблокував контакт не спеціально, то він зніме обмеження. У разі навмисної блокування, вирішення питання залишиться на розсуд заблокував.

Чому Viber показує що був у мережі, якщо не заходив?

 • Проблеми зі зв’язком у приймаючої сторони також ускладнюють отримання повідомлень. Тут допоможе зв’язок за номером телефону або через іншу мережу, щоб адресат перевірив інтернет-з’єднання і перезавантажив додаток.

Чому Viber показує що був у мережі, якщо не заходив?

 • Обмежений трафік ускладнює отримання повідомлень. Всі файли будуть отримані після підключення до мережі Wi-Fi.

Чому Viber показує що був у мережі, якщо не заходив?

 • Адресат налаштував конфіденційність і відправник не бачить статусу повідомлення.

Чому Viber показує що був у мережі, якщо не заходив?

Viber постійно в мережі

Як тільки користувач встановлює додаток Viber, його статус вказує, що він «в мережі» цілодобово. Працює додаток постійно не залежно від того, користується абонент месенджером в даний момент або вийшов з програми. Такий режим роботи дозволяє залишатися на зв’язку в будь-який час і отримувати усі повідомлення та сповіщення про вхідні дзвінки.

Чому Viber показує що був у мережі, якщо не заходив?

Показує неправильний час онлайну

Неправильне час онлайн пов’язано з:

 • Помилкою синхронізації часу часового поясу та встановленого часу на телефоні. Питання можна вирішити, виставивши на гаджеті правильний час.
 • Додаванням контакту у чорний список. Користувачі з блек-листу зможуть побачити тільки час останньої появи абонента в мережі до того, як їх заблокували.
 • Відсутністю користувача в мережі довгий час. Час відновиться, як тільки користувач скористається месенджером, або залишиться неправильним, показуючи, що акаунт покинутий.
 • Налаштування конфіденційності, коли користувач спеціально приховує свій статус у мережі.

 

Чому Viber показує що був у мережі, якщо не заходив?

Моя довідка - Корисні поради