Чому Вайбер не встановлюється?

Вайбер не встановлюється, хоча ви впевнені в правильності своїх дій? Варто розібрати основні причини виникнення помилки та спробувати знайти дієві способи рішення! Цим і займемося в новому огляді – не переживайте, незабаром ви зможете повернутися до спілкування в класному месенджері.

Поганий інтернет

Найперше і очевидна причина, по якій Вайбер не встановлюється на Андроїд, Айфон або комп’ютер – неякісне з’єднання з інтернетом. Ця трудність легко вирішується, вам потрібно зробити наступне:

 • Перейдіть на іншу мобільний або бездротову мережу;
 • Введіть телефон в авіарежім на кілька секунд (потім вимкніть його);
 • Перезавантажте смартфон або роутер;
 • Переконайтеся, що на балансі достатньо коштів, а інтернет-опції підключені.

Часто саме ця банальна помилка заважає встановити Вайбер і насолодитися спілкуванням! З інтернетом все гаразд, у вас раніше не встановлюється Вайбер на телефон, видає помилку? Давайте шукати інші причини!

Застаріла версія операційної системи

Один з відповідей на питання, чому не скачується Вайбер на Андроїд, це конфлікт версії месенджера з версією операційної системи. Можливо, ви використовуєте застарілий софт?

 • При завантаженні програми з магазину App Store або Google Play Маркет зверніть увагу на розділ «Вимоги», де є інформація про необхідної версії операційної системи;
 • Відкрийте розділ «Оновлення ПЗ», щоб перевірити встановлену поточну версію;Чому Вайбер не встановлюється?
 • При необхідності там можна оновити прошивку і спробувати завантажити месенджер ще раз!

Чому Вайбер не встановлюється?Чому Вайбер не встановлюється?

Питання, чому не встановлюється Вайбер, все ще актуальне? Не будемо зупинятися, розглянемо інші можливі труднощі.

Брак пам’яті

Одна з поширених причин того, що Viber не встановлюється на Android – відсутність належної кількості вільного простору. Переживати не треба – давайте почистимо вміст телефончика!

 • Увійдіть в налаштування;
 • Знайдіть розділ «Сховище» або «Обслуговування пристрою» (в залежності від моделі телефону);Чому Вайбер не встановлюється?
 • Приберіть непотрібні програми, фотографії, відео, документи.Чому Вайбер не встановлюється?
Читайте також:
Завантажити (завантажити) Viber безкоштовно на телефон Андроїд російською безкоштовно

Також рекомендуємо знизити навантаження на оперативну пам’ять смартфона. Для цього достатньо закрити всі відкриті програми, які не використовуються в даний момент. Допомогло? До речі, ця ж проблема часом наздоганяє користувачів десктопної програми.

Якщо ви все ще думаєте про те, чому не скачується Вайбер на телефон – ловіть наступну версію.

Неправильне видалення попередньої версії

Ця проблема може спіткати як користувачів мобільного, так і десктопної версії. Раніше вже користувалися месенджером, але стерли його? Можливо, в системі «застрягли» файли, які блокують роботу – тому програма не встановлюється.

Щоб не копатися в настройках, скористайтеся спеціальною утилітою очищення – рекомендуємо завантажити перевірений безкоштовний CC Cleaner. Просто запустіть перевірку, зітріть непотрібні файли і спробуйте поставити месенджер знову.Чому Вайбер не встановлюється?

Роботу блокує антивірус

Знайшли відповідь на питання: «Чому я не можу встановити Вайбер на телефон?» рухаємося до завершальної частини огляду, яка стане в нагоді любителям комп’ютерної версії. Іноді програма не встановлюється через завзятого антивіруса – блокує процес завантаження.

 • Що можна зробити? На час установки, вимкніть антивірус (не забудьте включити його потім).

Важливо! Завантажувати програму варто тільки з перевірених ресурсів – офіційний сайт чи магазин App Store (для Макбук).

Ви дізналися, чому не встановлюється Вайбер на телефон і комп’ютер – шукайте проблему в нашому списку і зберігайте дієве рішення! Всі методи та інструкції перевірені на практиці сотнями користувачів і обов’язково будуть вам корисні.

 

Моя довідка - Корисні поради