Чому в Вайбері не показує, коли людина була в мережі?

Час останнього візиту відображається в Viber за замовчуванням. Опція може не працювати, якщо вона примусово відключена в меню, стався збій на сервері або в додатку. Розглянемо, чому в Вайбері не показує, коли людина була в мережі, чи можна заховати інформацію про себе.

Опція перегляду мережевого статусу

 

Точний час відвідування показується в Вайбері на ПК, планшеті і смартфоні. Через цю опцію можна побачити, коли один переходив в месенджер і зрозуміти, що він зараз онлайн.

Чому в Вайбері не показує, коли людина була в мережі?

Подивитися свій поточний статус не можна, однак це і не потрібно. Цікавіше побачити інформацію про одного, за допомогою якої можна зрозуміти, відкривав він месенджер і в який час.

Статус в мережі можна побачити у вікні з чатами і в особистій картці людини. Він може бути декількох видів. Зазвичай на дисплеї відображається не тільки статус, але і час візиту в форматі: був в мережі 15 хвилин назад/1 година назад/1 день назад/давно не був.

Зверніть увагу. Старі збірки Viber підтримували відображення даних наступного формату: «Не в мережі».

Чи не з’являється статус в Viber

Чому в Вайбері не показує, коли людина була в мережі? Проблема може виникати з різних причин, наприклад:

  • в меню встановлено анонімний режим (в цьому випадку дивитися чужі статуси можна);
  • ви використовуєте старий Viber, яка працює зі збоями ;
  • абонент вніс свій номер в НС;
  • проблеми з інтернет-підключенням або сервером месенджера.

Зазвичай Вайбер відображає реальний час візиту обраного абонента. Якщо інформації на екрані немає, потрібно виконати нескладні перевірки.

Перевірка установок

Опцію, яка показує час в мережі можна вимкнути . Для цього в меню мессенджері передбачений спеціальний пункт. Зазвичай настройка не збивається, однак не варто виключати, що опцію випадково підключив дитина.

Перевірка працездатності опції, що був в мережі в Viber:

  1. Натисніть по кнопці «Ще» , відкрийте настройки месенджера. Чому в Вайбері не показує, коли людина була в мережі?
  2. Натисніть на розділ “Конфіденційність” , галочка у вікні повинна бути активована.
  3. Якщо галочки немає, поставте її і закрийте настройки. Чому в Вайбері не показує, коли людина була в мережі?

Перезапускати месенджер не потрібно. Для перевірки перейдіть до контактів за допомогою кнопки «Виклики» , клікніть по картці будь-якої людини і перевірте працездатність статусу.

Чому в Вайбері не показує, коли людина була в мережі?

Зверніть увагу. Подивитися статус можна і через чат. Просто відкрийте його і дочекайтеся оновлення інформації.

Оновлення Viber

Час в мережі може не працювати через застарілої версії месенджера. Помилка виникає рідко, для її виправлення досить оновити Viber.

Шукати оновлення можна в магазині Play Market або App Store в залежності від встановленої в телефоні операційної системи. Для цього достатньо перейти в магазин, знайти в пошуку Вайбер і клікнути на кнопку оновлення. Якщо кнопки «Оновити» немає – значить, використовується остання версія.

Чому в Вайбері не показує, коли людина була в мережі?

Зверніть увагу. Зазвичай Вайбер на смартфоні і ПК оновлюється автоматично. Якщо опція перестала працювати, перевстановіть месенджер.

Чорний список

Чому Вайбер не показує, коли людина була в мережі? Причиною може стати додавання в НС. Інформація про час перебування ховається, також не можна писати і телефонувати.

Заблоковані користувачі не можуть побачити час останнього відвідування людини, який поставив блокування. Щоб дізнатися причину, потрібно зв’язатися з друзями мобільного зв’язку або за допомогою стороннього месенджера, наприклад WhatsApp.

Неправильне відображення часу

Вайбер може показувати неправильну дату або час. Найчастіше проблема пов’язана зі збоями в інтернет-підключенні або в технічних роботах на сервері месенджера.

В цьому випадку перевірте швидкість свого інтернету за допомогою онлайн-сервісів або просто підключіться до стабільної мережі WiFi. Якщо збій викликаний роботами на сервері, доведеться почекати 20-30 хвилин, щоб переглянути статус заново.

Чому в Вайбері не показує, коли людина була в мережі?

Якщо впоратися з проблемою не вдається, і Вайбер показує неправильний час останнього відвідування – зверніться в службу підтримки.

Приховуємо свій статус

Вайбер показує, коли людина була в мережі за замовчуванням. Щоб приховати статус, потрібно перейти в меню і виконати нескладну настройку.

Важливо. При прихованому статус перегляд часу, коли інша людина була онлайн, неможливий.

Щоб активувати анонімний режим:

  1. Відкрийте опції, відкрийте опцію “Конфіденційність” .
  2. Зніміть галочку, яка розташована праворуч параметра «У мережі» . Чому в Вайбері не показує, коли людина була в мережі?

Чому Viber не вказує час останнього візиту? Справа може бути в налаштуваннях, застарілої версії, нестабільному з’єднанні з мережею або роботами на сервері. Виправити проблему можна самостійно, для цього перевірте налаштування відповідно до інструкції.

Моя довідка - Корисні поради