Чому повідомлення у Вайбере приходять без звуку: основні причини зникнення оповіщення і способи розв’язання проблеми на телефоні з андроїдом, айфоне і комп’ютері

Смартфон став невід’ємною частиною життя сучасної людини. Маленька «коробочка» уміщає в собі великі можливості, значна частка яких припадає на месенджери. Навіть помістивши телефон в кишеню або сумочку, ми знаємо, що прийшло повідомлення або надійшов дзвінок – це підказують повідомлення.

Іноді звукові помічники безслідно зникають. Сьогодні ми розберемо, як вчинити в тому випадку, коли повідомлення у вайбере приходять без звуку.

Причини зникнення звуку повідомлень

Чому повідомлення у Вайбере приходять без звуку: основні причини зникнення оповіщення і способи розвязання проблеми на телефоні з андроїдом, айфоне і компютеріПопередження без звуку.

Щоб зрозуміти, чому не приходять повідомлення у Вайбере, необхідно розглянути ряд факторів: стан, динаміка, налаштування повідомлень, оновлення і справність смартфона: будь то айфон, хуавей або самсунг, операційна система іноді дає збої.

Самою очевидною проблемою зникнення сповіщень залишається активоване беззвучний режим або режим вібрації.

Перед тим, як приступити до перевірки налаштувань, проведіть пальцем в головному меню телефону зверху вниз. Відображаються значки, нам потрібен той, що зображує дзвіночок. Він не перекреслений? Значить, перевіряємо інші параметри.

Для початку потрібно переглянути налаштування сповіщень. Цілком можливо, що тиша задана в них.

Власникам android необхідно слідувати інструкції:

 1. Відкриваємо Viber, заходимо в меню «Налаштування».
 2. Вибираємо розділ «Повідомлення». Там нам цікаві кілька пунктів: звертаємо увагу на напис «Звук вихідних повідомлень», перевіряємо, щоб поруч з ним стояла галочка.
 3. Далі переводимо погляд на «Системні звуки». Якщо галки навпроти немає, то ставимо і бачимо два підпункти: «Мелодія дзвінка» і «Сигнал повідомлень». Натискаємо на другий варіант.
 4. Перед вами відкрився список звуків. Тут можна переглядати і вибирати вподобаний фоновий звук.

Детальна інструкція видно на відео:

На айфоне

Алгоритм дій для Iphone схожий з попереднім:

 1. Відкриваємо вибер, заходимо в «Налаштування».
 2. Вибираємо пункт «Повідомлення» і ставимо галочки навпроти всіх пунктів.
Читайте також:
Який формат відео потрібен Вайберу

На комп’ютері

У ситуації, коли немає звуку в десктопної версії вайбера, фронт дій буде побільше.

Для початку перевірте: звук пропав тільки в додатку? Можливо, ви не підключили колонки або навушники.

Чому повідомлення у Вайбере приходять без звуку: основні причини зникнення оповіщення і способи розвязання проблеми на телефоні з андроїдом, айфоне і компютеріВключення звукових повідомлень на комп’ютері.

Якщо з гарнітурою все в порядку, відкриваємо програму вайбер:

 1. У верхній панелі програми тиснемо на «Інструменти».
 2. Клікаємо по розділу «Налаштування повідомлень».
 3. Перед вами відкриється ряд опцій, вибираємо «Програвати звуки для», ставимо галку біля напису «Згруповані повідомлення та всі дзвінки».

Звук не повернувся? Пробуємо перевірити мікшер.

 1. Переходимо до нижній правій частині екрану. На написи «Пуск» є іконка динаміка, тиснемо на неї.
 2. Відкрилося вікно регулювання гучності. Вибираємо в ньому вибер, дивимося, де знаходиться повзунок. Якщо знизу, перетягуємо його наверх.

Може вийти так, що звук на якийсь час повернеться, а після знову зникне. Це означає, що налаштування вашого пристрою збиваються при виключенні і перезапуску ПК або ноутбука. Просто виконайте алгоритм знову.

Що робити при відсутності звуку дзвінка

Чому повідомлення у Вайбере приходять без звуку: основні причини зникнення оповіщення і способи розвязання проблеми на телефоні з андроїдом, айфоне і компютеріБеззвучний дзвінок у мэссенджере.

Якщо проблеми зі сповіщеннями про входять смс пережити можна, то з дзвінками справи серйозніше, особливо, якщо за вайберу дзвонять по роботі.

Співрозмовник може вас не чути повністю або ж включатися в розмову уривками. Подібні «глюки» доставляють масу незручностей.

Виправити проблему відсутності нормального сигналу дзвінка можна такими способами:

 1. Пробуємо перезавантажити пристрій. Якщо не допомогло, переходимо до наступного пункту.
 2. Виставляємо гучність телефону (галаксі у і на айфон кнопки на бічній панелі смартфона).

У разі, коли звук пропадає при розмові, біда може критися в перебоях системи. Можна спробувати оновити версію програми (краще всього на офіційному сайті месенджера). Цей варіант необхідний тоді, коли звук пропадає при відеозв’язку. Після оновлення відеодзвінки в більшості випадків знову починають працювати в «слышном» режимі.

Читайте також:
Як встановити два Вайбера на одному телефоні: способи

Ну худий кінець, пробуємо перевстановити вибер.

Якщо звук дав збій при перегляді відео, при цьому налаштування гучності телефону у порядку, зверніть увагу на «звукову» ситуацію з пристроєм в цілому. Спробуйте запустити будь-який ролик за межами програми. Якщо все нормально, оновлюємо версію вайбер. Якщо ні, спробуйте оновити саму систему (з сайту виробника вашого пристрою або форумів і груп при ньому).

Якщо нічого не допомогло

Чому повідомлення у Вайбере приходять без звуку: основні причини зникнення оповіщення і способи розвязання проблеми на телефоні з андроїдом, айфоне і компютеріРемонт телефону.

На жаль, таке теж можливо. У цьому випадку смартфон потрібно показати «доктору» – тобто віднести пристрій у ремонт і перевірити справність динаміків.

У разі, якщо з вашим «іншому» все добре, незайвим буде написати повідомлення в техпідтримку вайбера (клікаєм по «Ще» у нижній правій частині дисплея, прокручуємо списку до кінця, тиснемо на «Опис і підтримка». Відкриються три іконки (соцмережі), з допомогою яких ви можете звернутися до фахівців. Вибираємо зручний варіант).

В повідомленні потрібно обов’язково вказати, якою версією програми користуєтеся, яке у вас пристрій і докладно опишіть виконані дії по ліквідації проблеми.

Отже, якщо пропав звук сповіщень в вайбере, варіантів дій може бути кілька. Насамперед потрібно перевірити: не заблокували ми отримання повідомлень? Після здійснити дзвінок на свій номер або попросити про це товариша.

Якщо на вайбере пропав звук тільки вхідних повідомлень, прокручуємо налаштування самої програми. У 90 % випадків наведені вище алгоритми проблеми вирішують, якщо ж ваш андроїд відмовляється слухатися, треба писати у підтримку або нести його в ремонт.

Моя довідка - Корисні поради