Чому не приходять повідомлення в Вайбері, як вирішити проблему

Вайбер – популярний месенджер, який стабільно працює на комп’ютері і телефоні. Якщо настройки збилися або після оновлень немає звуків і повідомлень, потрібно виконати перевірку в меню мессенджера. Розберемося, чому не приходять повідомлення в Вайбере, що робити при виникненні цієї ситуації.

Чи не приходять оповіщення в Viber, що робити

причин, чому в Вайбере немає сповіщень, може бути багато. Одна з них – збилися установки в телефоні. Для перевірки потрібно перейти в меню Viber, операція не займе багато часу.

 

Перед налаштуванням, переконайтеся, що в телефоні справний динамік, і системна гучність не збавляючи до мінімуму. Якщо зі смартфоном все в порядку, слід перевірити опції месенджера.

Пропали звуки при дзвінку

Якщо пропали звуки виклику, потрібно перевірити, яка мелодія встановлена ​​в Вайбере за замовчуванням. Якщо для сповіщень використовується пісня з пам’яті смартфона, можливо файл пошкодився і Вайбер не може його відтворити.

На комп’ютері

Перевіряємо установки оповіщень на комп’ютері:

 1. Перейдіть в опції, натиснувши на вкладку «Параметри» . Чому не приходять повідомлення в Вайбері, як вирішити проблему
 2. Відкрийте вкладку «Повідомлення» . Тут потрібно виставити параметри, як показано на скріншоті нижче. Чому не приходять повідомлення в Вайбері, як вирішити проблему

Якщо це не допомогло, перезавантажте комп’ютер і обновіть месенджер до останньої версії.

Проблема може бути пов’язана не з Вайбером, а зі звуковими параметрами комп’ютера. Для перевірки:

 1. Натисніть на кнопку у вигляді динаміка правою кнопкою мишки.
 2. Виберіть «Відкрити мікшер гучності» . Чому не приходять повідомлення в Вайбері, як вирішити проблему
 3. Знайдіть Viber і додайте гучність шляхом переміщення повзунка вгору. Чому не приходять повідомлення в Вайбері, як вирішити проблему

Важливо. Зберігати зміни не потрібно, просто вимкніть параметри за допомогою хрестика.

на телефоні

Перевірити звукові установки Viber можна і на телефоні. Для цього:

 1. Запустіть Вайбер, натисніть на «Ще» , Відкрийте установки. Чому не приходять повідомлення в Вайбері, як вирішити проблему
 2. Клацніть по розділу «Повідомлення» .
 3. У вікні активуйте «Використовувати системні звуки» , поставте галочку справа від «Вібрація при дзвінку» . Чому не приходять повідомлення в Вайбері, як вирішити проблему
 4. Натисніть на «Мелодія дзвінка» , виберіть іншу пісню через вбудований плеєр або провідник. Чому не приходять повідомлення в Вайбері, як вирішити проблему

Додайте гучність за допомогою бічних клавіш телефону, перевірте, чи працює динамік. Попросіть одного здійснити дзвінок, перевірте рівень гучності.

Зазвичай налаштування повідомлень не збиваються навіть на старих версіях Viber. Якщо виправити проблему не виходить, поновіть Вайбер до свіжої збірки.

Важливо. Якщо немає звуку при дзвінку, співрозмовника не чути зовсім або мова передається з запізненням, перевірте з’єднання з мережею. Від якості інтернет-з’єднання залежить не тільки чіткість мовлення, а й гучність.

Пропали повідомлення при надходженні повідомлень

< p>Звукові сигнали можуть пропасти не тільки при надходженні дзвінка, але і при надходження нових повідомлень. Налаштування можуть збитися на Андроїд, айФоні і навіть на комп’ютері.

Перед переходом до перевірки, переконайтеся, що в пристрої не збавляючи гучність. Додайте її за допомогою бічних кнопок або через меню.

На ПК

Перевірка налаштувань оповіщення від СМС в Вайбері для комп’ютера здійснюється через розділ «Повідомлення» . Активуйте опції також як показано в інструкції вище. У цьому випадку повинні програватися повідомлення в Viber при вхідному дзвінку і повідомленні.

Чому не приходять повідомлення в Вайбері, як вирішити проблему

Важливо. Не забудьте перевірити гучність системних звуків на комп’ютері.

на смартфоні

Якщо на телефон приходять повідомлення, а звуків немає, потрібно перейти до відповідного розділу в Viber і перевірити, активні чи оповіщення.

Як перевірити налаштування звуку повідомлень при вхідних СМС:

 1. Перейдіть на сторінку «Повідомлення» .
 2. Перейдіть в розділ «Звук повідомлення» , активуйте опцію вгорі, в графі «Важливість» виберіть пункт «Висока» . Чому не приходять повідомлення в Вайбері, як вирішити проблему
 3. Додатково можна змінити мелодію, включити вібрацію і світлодіод.

Важливо. Додатково перевірте налаштування енергозбереження в телефоні. Якщо пристрій автоматично відключається від інтернету або закриває активні додатки в режимі сну, звуків при надходження нових повідомлень і дзвінків не буде.

У чому ще може бути причина

Якщо не працює оповіщення в Вайбері, причиною цього може бути не тільки помилка в додатку, а й неполадки в телефоні. Перевірте:

 • працює динамік;
 • не перекладено чи телефон в беззвучний режим;
 • чи є підключення до інтернету.

Перезавантажте пристрій, найчастіше це вирішує більшість проблем. Не зайвим буде перевірити оновлення Viber, в новій версії помилок значно менше.

Деякі пристрої автоматично обмежують діяльність додатків в сплячому режимі. Перейдіть в налаштування, знайдіть режим енергозбереження, виберіть Viber і зніміть всі обмеження.

Чому не приходять повідомлення в Вайбері, як вирішити проблему

Важливо. У разі, якщо телефон самостійно обмежує роботу додатків, це може бути причинного не тільки відсутності звуків, а й тому, чому не приходять повідомлення в режимі очікування.

Нічого не допомагає

Якщо не виходить справитися з помилкою, не допомагає настройка пункту « Повідомлення », зверніться в офіційну службу підтримки Вайбера. Як це зробити, зазначено в інструкції. Для звернення потрібно уважно заповнити форму, вказати причину, написати номер, до якого прив’язаний Viber. Спеціаліст відповість найближчим часом.

Чому не приходять повідомлення в Вайбері? Проблема виникає рідко і може бути пов’язана зі збився настройками, обмеженнями в мобільному пристрої або в механічної неполадку динаміка. Для початку перевірте системну гучність і перезавантажте смартфон, потім переходите до перевірки установок.

Моя довідка - Корисні поради