Чому не працює Viber на телефоні? Проблеми з Вайбером

Чому не відкривається вайбер на телефоні?

Чому не працює Viber на телефоні? Проблеми з Вайбером

Проблема, коли програмне забезпечення Вайбер встановлено на комп’ютер і не запускається, є найбільш популярної серед користувачів месенджера.

Є певний список причин, по яких Вайбер на смартфоні може не працювати:

· Завантаження оновлень пройшла з помилкою. Причиною проблеми можуть стати: відсутність вільного місця, збій в роботі інтернету, припинення підтримки мобільного пристрою, якщо модель давно застаріла.

· Версія програми неактуальна і потрібно установка оновлень.

· Збій на стороні розробників – не працюють сервера.

Після оновлення вайбер не запускається

Чому не працює Viber на телефоні? Проблеми з Вайбером

В останніх версіях програми месенджера доступні нові функції і тому рекомендується встановлювати нові версії і підтримувати актуальність програмного забезпечення на смартфоні.

Якщо після оновлення месенджер перестав працювати, то вчините наступним чином:

· Упевніться в надійності роботи інтернет-підключення і в якості отримуваного трафіку, швидкість роботи мережі.

· Перезапустіть процес оновлення.

· Якщо не допомагає, то необхідно переустановити програмне забезпечення – видаліть стару версію програми, перезавантажте смартфон для видалення тимчасових файлів, запустіть установку актуальною версією програми.

· Відновити всі свої дані і листування можна за допомогою резервної копії, що знаходиться в хмарному сховищі.

Вайбер не працює сьогодні

Чому не працює Viber на телефоні? Проблеми з Вайбером

19 травня 2018 року по всій Російській Федерації виникли проблеми в роботі з месенджером, Вайбер вперто відмовляв у підключенні і надання можливості спілкування.

Користувачі повсюдно зверталися в службу підтримки. Всі звернення були пов’язані з нестабільною роботою програми та неможливістю підключитися. Особливо гостро дана проблема стала в європейській частині країни.

Читайте також:
Завантажити Viber Для Samsung

Як повідомлялося пізніше, причиною неполадок стала блокування Телеграма операторами мобільного трафіку і провайдерами мережі.

Після блокування низки IP-адрес почалися скарги на збої не тільки від користувачів месенджера, внаслідок даних заходів постраждало багато розробників програмних продуктів, які здійснювали взаємодію через інтернет.

Робота була відновлена протягом двох діб.

Чому перестав працювати

На телефоні

Чому не працює Viber на телефоні? Проблеми з Вайбером

На смартфоні найчастіше проблеми виникають через брак вільного простору, нестабільного підключення до глобальної мережі Інтернет, оновлення, встановлення з помилками по першим двох причин.

На комп’ютері

Чому не працює Viber на телефоні? Проблеми з Вайбером

· Внаслідок встановлення неякісного оновлення, якщо виникли помилки через брак вільного місця на локальному диску, працював нестабільно інтернет під час завантаження і установки, перестала підтримувати операційна система.

· Немає підключення до мережі інтернет або працює нестабільно. Для функціонування програмного забезпечення обов’язково потрібно високошвидкісний вихід в глобальну мережу.

· Внаслідок неякісної установки з помилками через відсутність необхідного вільного простору, переривання установки і ряду інших.

· Блокування антивірусного програмного забезпечення і файрвола (мережного екрана). Для виправлення досить додати програмне забезпечення месенджера в список виключень.

Моя довідка - Корисні поради