Чи можна встановити Вайбер на Нокіа і де завантажити додаток для телефону цієї марки

Де можна скачати додаток для Nokia?

Завантаження і установка популярного месенджера Viber на телефони Nokia залежить від виду операційної системи, на якій працює ваш мобільний пристрій. Власники всіх моделей Nokia з ПРОЅ Windows Phone, починаючи з Lumia 1020 і новіше, можуть завантажити додаток в магазині Windows Store.

На Nokia, що працюють на Symbian OS, завантажити і встановити програму можна на офіційному сайті Opera Mobile Stor. А користувачі Nokia, що працюють на Android, можуть завантажити Viber на Play Market.

Чи можна встановити Вайбер на Нокіа і де завантажити додаток для телефону цієї маркиЗавантаження Вайбера на Symbian OS і Android.

Покрокова інструкція по установці і активації додатка

Для Windows

На Nokia Lumia з ОС Windows Phone за замовчуванням встановлений Windows Store. Щоб завантажити додаток на Nokia Lumia, потрібно знайти месенджер через пошуковий рядок магазину і завантажити його на мобільний пристрій.

На пропозицію програми «Погодитися» або «Відмовитися» – клікнути на «Погодитися» і дочекатися завершення завантаження. Все, месенджер встановлений на телефон, залишається запустити його, натиснувши на іконку.

У діалоговому полі потрібно вказати номер свого телефону і потім ввести код, який прийшов від Viber за ЅМЅ. Після активації додатка ваші контакти, у яких теж встановлений Viber, синхронізуються.

Детальна інструкція видно на відео:

Для Symbian s40 і

Symbian – це операційна система, встановлена на старих моделях мобільного пристрою, що має дві лінійки – s40 і s60. Для кожної з них додаток має свій інсталяційний файл, який потрібно завантажити.

Можна завантажити з офіційного сайту Opera Mobile Store міжплатформового (тобто здатного працювати з більш ніж однією операційною системою) магазину для власників мобільних додатків.

Читайте також:
Завантажити Viber на Windows

Блог про Viber покроково дає інструкцію по установці Viber на Nokia з Symbian і представляє список моделей Nokia, що підтримують Viber. В інтернеті є й інші джерела, але їх слід перевіряти на надійність перед скачуванням.

Чи можна встановити Вайбер на Нокіа і де завантажити додаток для телефону цієї маркиУстановка Вайбера на Symbian і s40.

Завантаження на мобільний пристрій здійснюється у форматі «jad», який підтримують всі телефони з Symbian. І ще – Viber на цій операційній системі має обмежений функціонал: ви можете лише писати і відправляти повідомлення, а от дзвінки будуть недоступні.

Для активації і установки програми необхідно виконати наступні покрокові дії:

Крок 1. Відкрити програму після установки і допустити до контактів телефону.

Крок 2. Ввести номер свого телефону з кодом оператора, яке постачає вам послуги стільникового зв’язку, підтвердити його, і отриманий SMS-код ввести у відкрите поле.

Крок 3. Вказати своє ім’я або пройти авторизацію в Facebook для входу в програму.

Деякі користувачі кнопкових телефонів Nokia n8 цікавляться можливістю встановити Viber на їх пристрій. Справа в тому, що установка програми на такі моделі з ПРОЅ Symbian проходить не завжди успішно.

Для Android

Якщо ваш телефон Nokia працює на Android, завантажити та налаштувати Viber ви можете з магазину додатків Play Market або з сайту розробника. На початку інсталяції з’явиться екран привітання. Далі алгоритм дій аналогічний вищеописаних способів:

  • В відкритих вікнах натиснути на кнопки «OK» або «Дозволити».
  • Дозволити програмі доступ до ваших контактів на телефоні.
  • Введіть номер телефону з кодом оператора.
  • Натиснути кнопку «Продовжити» і отримати текстове повідомлення з кодом доступу (якщо код автоматично не здався у полі активації, доведеться набрати його самостійно і натиснути «Enter» на віртуальній клавіатурі).
  • Надати інформацію за запитом програми.
Читайте також:
Як заблокувати контакт в Вайбере: способи блокування користувача нателефоне з андроїдом, айфоне і на комп'ютері

Детальна інструкція видно на відео:

Скачати Вайбер на Плей Маркет можна абсолютно безкоштовно. Єдине, за що платить клієнт – вартість інтернет-послуг оператора стільникового зв’язку.

Можливості Viber для телефону Nokia

Viber, що зв’язує користувачів Nokia з усім світом, постійно вдосконалює свої можливості: безкоштовні дзвінки з відмінною якістю звуку, надсилання текстових SMS, обмін файлами мультимедіа (фото, відео, голосові повідомлення).

Програма дозволяє синхронізувати телефон з комп’ютером, ділитися файлами з іншими користувачами, надсилати документи, навіть якщо пристрій одержувача вимкнено.

Примітка: на сторінках інтернету зустрічаються інші назви англійських найменувань, наведених у цій статті – Вайбер (Viber), Nokia (Nokia), Люмиа (Lumia), н8 (n8), ОС (операційна система) (OS), Сімбіан (Symbian), Андроїд (Android). Всі вони – російський варіант написання цих найменувань.

Важливо: під час настроювання облікового запису на кнопкових телефонах особливу увагу слід звернути на головне зображення профілю. Тут вже не вийде підібрати будь-яке фото на аватарку для чоловіків зі змістом, або ж для жінок. Справа в тому, що такі пристрої підтримують інші формати файлів. Тому зробити фото або завантажити безкоштовно аватарку можна тільки з певними настройками. Найкращим варіантом будуть формати jpg або jpeg.

Важливо: встановити Вайбер на Андроїд безкоштовно російською мовою можна тільки з офіційних сайтів. Справа в тому, що піратські копії, утиліти для обходу заводських налаштувань та інші варіації часто мають англомовний інтерфейс. Також часто вони можуть бути заражені шкідливими кодами, вірусами, збирають особисту інформацію. Тому, щоб уникнути запитань про те, чи можуть зламати Вайбер і як Вибер завантажити безкоштовно на телефон російською мовою – віддавайте перевагу тільки перевірених джерел.

Як бачимо, найскладніше встановити Вайбер для Сімбіан. Це викликано тим, що розробники програми не пишуть прямих кодів для даної операційної системи. Однак, незважаючи на складності, реєстрація Вайбер можлива. Досить знайти сайт, який містить файли вище зазначеного дозволу. Пошукати оновлення можна на вайбер ру або вайбер ком.

Моя довідка - Корисні поради