Чи можна встановити Вайбер на два телефони на один номер?

Якщо ви часто використовуєте Viber, можливо, ви захочете дізнатися, чи можна встановити вайбер на два телефони на один номер, тобто синхронізувати два мобільних пристроїв.

Чи можна встановити Вайбер на два телефони на один номер?

Для початку розберемося, як взагалі працює синхронізація месенджера. Якщо ви хочете підключитися до додатка, ви повинні встановити Viber на свій телефон і зареєструватися. Ви не зможете провести реєстрацію в месенджері з комп’ютера, так як вам обов’язково потрібний номер телефону. Пізніше ви можете синхронізувати Viber на телефоні і ПК або планшеті при бажанні. Якщо ви користуєтеся двома мобільними пристроями, то, можливо, захочете встановити один обліковий запис Viber на два телефони.

Щоб зареєструватися вайбере вам потрібен будь-який смартфон, що працює на iOS або Android. Завантажити Viber на телефон безкоштовно ви завжди можете з нашого сайту. З одного номера може бути зареєстрований лише один аккаунт. Тому кожен раз, коли ви будете намагатися увійти в свій обліковий запис на телефоні, це пристрій буде визначатися як основне для вашого облікового запису. А воно може бути лише одне. Про це ми говорили в статті як синхронізувати вайбер.

Отже, у вас ніяк не вийде поставити один вайбер на 2 телефону навіть при великому бажанні. Однак, якщо ви хочете встановити два вайбера на одному телефон з двома сімки, ви легко це зробите.

Читайте також:
"Вайбер" для смартфона: як завантажити додаток і завантажити стікери про літній відпочинок
Моя довідка - Корисні поради