Червоний знак оклику в Вайбері, що це означає?

Червоний знак оклику в Вайбері з’являється, коли неможливо доставити повідомлення. Його можна побачити у вікні з листуванням. Розберемося, як позбутися від помилки і що перевірити, якщо з’явилася ікона червоного кольору.

Червоний знак оклику в Вайбері

Червона іконка в Viber означає помилку при відправці СМС. Вона з’являється рідко, найчастіше в старих версіях месенджера. Логотип зі знаком оклику відображається не відразу, спочатку навпаки послання горить логотип з годинником. Він говорить про те, що немає зв’язку з сервером і СМЗ не відправлено з телефону.

На що вказує червоний знак оклику в Вайбері:

  • проблеми з інтернет-з’єднанням;
  • помилка на сервері або технічні роботи;
  • немає можливості відправити СМС .

Зверніть увагу. Червоний знак оклику в Вайбері з’являється не відразу. Спочатку близько послання з’являється логотип з годинником, а месенджер робить спроби відправити СМС. Після декількох невдалих спроб, Вайбер видає сповіщення з помилкою, тоді і спалахує знак оклику.

Червоний знак оклику в Вайбері, що це означає?

Як позбутися від помилки

Сенс оклику значка полягає в неможливості відправки послання. Як вирішити проблему самостійно? Для цього потрібно виконати кілька нескладних дій:

  • Перевірте підключення до інтернету. Запустіть браузер і перейдіть на будь-який сайт. Якщо зробити це не виходить, телефон не підключений до мережі.
  • встановити з’єднання із WiFi, можливо, проблема виникла на сервері мобільного оператора і доступ до мобільного інтернету припинений.
  • Перевірте залишок коштів на рахунку SIM-карті, а також залишок пакетів інтернету.

Зверніть увагу. У нових версіях месенджера знаку оклику немає. Помилка відображається як повідомлення, забарвлене заливкою червоного кольору. Також надходить сповіщення, що виявиться невдалою відправити.

Червоний знак оклику в Вайбері, що це означає?

Якщо з інтернетом все нормально, можливо, проблема в серверах Вайбера. В цьому випадку можна почекати 20-30 хвилин і повторити спробу. Повідомлення, яке не оговтується, зверніться в офіційну службу підтримки Viber, детально опишіть проблему і вкажіть свій номер телефону.

Рада. Перезавантажте телефон, найчастіше це вирішує більшість проблем, пов’язаних з роботою додатків.

Які ще бувають оповіщення

Нові версії месенджера оснащені додатковими опціями, з допомогою яких можна дізнатися про статус надісланого повідомлення, побачити статус людини і перевірити час його останнього візиту.

На екрані може з’явитися напис «Немає підключення до інтернету» . В цьому випадку потрібно перевірити підключення до мобільної мережі або під’єднатися до WiFi.

Червоний знак оклику в Вайбері, що це означає?

Що означає червоний знак оклику в Вайбері? Це позначення невідправленого повідомлення, яке Viber не зміг передати після кількох спроб. Якщо не вдалося позбутися від помилки самостійно, зверніться в службу техпідтримки.

Моя довідка - Корисні поради