Блюющий смайлик – відповідь на бридку наклейку, як завантажити красиві стікери до Хелловіну

Наближається зима ночі темніють, і це може означати тільки одне – Хеллоуїн тут. З нього починається сезон відпусток, період різдвяно-новорічних свят. Якою б не була улюблена частина Хеллоуїна, у нас є набір наклейок, щоб ви відчули дух події.

Зловісне настрій, каверзи, мерці… Muhahahaha!

Моторошне початок

Тим не менш, ви святкуєте. До того ж, як показує статистика, щороку свято відзначають більше ста мільйонів людина. Тому набір Spooktastic тут. Зберіть друзів для жартів, лікування, випивки або вечірки. Достатньо відправити одну з цих наклейок, щоб переслідувати їх.

Блюющий смайлик   відповідь на бридку наклейку, як завантажити красиві стікери до ХелловінуМоторошні стікери на Хелловін.

Пухнаста сторона

Самі чарівні зірки Собаки повернулися з родзинкою. Навіть страшний Хеллоуїн вони змушують виглядати дуже мило, так що донесіть послання до свята з допомогою чотириногого монстра.

Блюющий смайлик   відповідь на бридку наклейку, як завантажити красиві стікери до ХелловінуЧотирилапий монстр і Хелловін.

Класика Міккі

Ідеальний пакет Хеллоуїна для справжнього любителя Діснея. Розкажіть історії з Міккі і друзями. Навіть якщо у вас жахливий день, цей пакет змусить посміхнутися.

Блюющий смайлик   відповідь на бридку наклейку, як завантажити красиві стікери до ХелловінуМіккі і його друзі на Хелловін.

Простий спосіб зробити ліхтар з гарбуза

Не дозволяйте Хелловіну пройти повз без створення традиційного ліхтаря. Ми виконали всю важку роботу, щоб ви перевершили друзів, відправивши їм кілька моторошних гарбузів.

Блюющий смайлик   відповідь на бридку наклейку, як завантажити красиві стікери до ХелловінуМоторошна гарбуз для Хеллоуїна.

Бонус: наклейки на фотографії

Одягніть фотографії з наклейками Viber на упаковці знімків. Дайте собі скляне око або вуса при натисканні кнопки. Коли ви вибираєте фотографію для відправки, натисніть на кнопку редагування на екрані. Після тапніте іконку наклейки, а потім додайте свої зразки.

Важливо: це можна зробити тільки при наявності оновленого месенджера. Скачати Вайбер безкоштовно на Android без реєстрації можна за дві хвилини. Головне – безперебійне підключення до інтернету. Для цього відвідайте вайбер ру офіційний сайт, Плей Маркет або Апп Стор знайдіть програму, тапніте «Завантажити». Повторна реєстрація після завантаження не потрібно.

Читайте також:
QR-код Viber як правильно відсканувати

Моя довідка - Корисні поради