APK файл Вайбер – як і де безкоштовно завантажити останню версію на Андроїд

Прихильники тих чи інших мобільних додатків з трепетом чекають звісток про оновлення програми. Воно й зрозуміло: новинки мають розширений функціонал, в них виправлені допущені раніше помилки.

В магазинах додатків версії популярних месенджерів часом з’являються з запозданиями. Однак, тисячам користувачів вдається завантажити новинку ще до її представлення в маркетах. Як? З допомогою невеликого «хитрого» файлу. У статті розберемося, звідки завантажити APK Вайбер для Андроїд, як його встановити і яких помилок не можна допускати при його завантаженні.

Що таке – АРК-файл

APK файл Вайбер – це, по суті, просто інсталяційний файл популярного мессенд-жера. Апк-розширення може бути встановлене тільки на ті пристрої, які працюють на платформі Андроїд. Будь-яка інша система viber.apk просто не розпізнає.

Апк представлений у вигляді інсталяційного архіву. Найчастіше в цьому форматі виходять самі останні версії програм, які ще не з’явилися в play market. Вайбер у форматі APK, який можна завантажити безкоштовно, буде зручний і тим, хто не має доступу до Google Плей.

Покрокова інструкція

Для того щоб роздобути архів месенджера, його для початку потрібно правильно скачати. Справа в тому, що цей формат найбільш схильний до вірусів.

Де завантажити

Перший і самий безпечний джерело – офіційний сайт програми. Там десятки заархівованих версій Вибера. Однак, ще до появи файлів на порталі розробника можна побачити огляди новинок Viber mobile version в Instagram або Youtube.

Якщо чекати сил немає, то приступаємо до пошуку месенджера на тематичних форумах. Переходячи на них, простежте, щоб Яндекс або інший навігатор не «лаявся», тобто не видавав попереджень про небезпечний з’єднанні. Зверніть увагу, що Вайбер безкоштовний і в APK-форматі.

Якщо вас просять ввести смс, поповнити чийсь рахунок, то ви натрапили на шахраїв! Ні в якому разі нічого не завантажуйте, пошукайте новий архів. Якщо сайт чистий, клікаєм по завантаженому в темі файлу.

Як встановити Вайбер за допомогою АРК-файл

Після того як Viber зберігся на ваш Андроїд у форматі APK, можливі два варіанти розвитку подій. Перший – інсталяція розпочнеться автоматично. У цьому випадку вам потрібно лише дочекатися її завершення.

У другому варіанті доведеться трохи повозитися. Не завжди Android дозволяє установку додатків з невідомих джерел. APK остання версія вже зберігається в папці «download», але нам належить дати «дозвільну» команду пристрою.

Робиться це так:

 1. Заходимо в меню «Налаштування» на смартфоні.
 2. У рядку пошуку вводимо «Невідомі джерела» або «Встановлення невідомих додатків». Найчастіше опція «ховається» в підменю «Безпека».
 3. Даємо дозвіл на встановлення (після його можна буде знову поставити).
 4. В тій же рядку пошуку з головного меню пристрою шукаємо вибер.апк.
 5. Клікаємо по ньому і чекаємо закінчення установки.

Версії програми

З моменту випуску програми розробники представили десятки версій програми. Версії відрізняються різноманітністю функціоналу. У старих варіантах відсутні відеодзвінки, групові чати, можливість приховати час відвідування, функція передачі геоданих. Однак аудиозвонки і безкоштовні повідомлення працюють у всіх версіях.

У форматі апк користувач може завантажити будь-який варіант. Для сучасних телефонів, що працюють на платформі Андроїд 4+, рекомендована оновлена програма (від 9 і вище).

Правила реєстрації та роботи

APK файл Вайбер  як і де безкоштовно завантажити останню версію на АндроїдAPK файл Вайбер  як і де безкоштовно завантажити останню версію на АндроїдРеєстрація в Вайбере.

Тепер нам належить пройти стандартну процедуру реєстрації:

 1. В вікно для введення номера вбиваємо діючий телефон.
 2. На нього надійде смс-повідомлення, що містить код. Цей шифр необхідно ввести в додаток.

Реєстрація завершена. Тепер ви можете користуватися програмою, поставити фото профілю і привітатися з друзями стікером.

Можливості Viber

Додаток отримало популярність за кілька приємних пунктів:

 • воно безкоштовно, адаптоване під російськомовну аудиторію (достатньо обрати українську мову в налаштуваннях);
 • дає можливість здійснювати відеодзвінки й відправляти голосові повідомлення;
 • месенджер підтримує обмін аудіо та мультимедійних файлів (фото, відео, музика);
 • в ньому можна створити груповий чат;
 • є функція «Вибер аут», що дозволяє заощаджувати при міжнародних виклики;
 • воно надійно оберігає ваші дані наскрізним шифруванням і дозволяє відправити інформацію про місцезнаходження близьким.

Отже, полюбився багатьом користувачам месенджер дозволяється завантажувати в форматі апк. Це можливість отримати саму останню версію в числі перших.

Однак, при скачуванні потрібно бути гранично уважними і уникати ресурсів, що пропонують завантаження за певну суму. Установка Вибера в цьому випадку може бути відкладена до того моменту, поки програма вам не знадобиться. Сама ж процедура реєстрації в додатку через АПК нічим не відрізняється від стандартної.

Детальна інформація видно на відео:

Моя довідка - Корисні поради