Анімаційне повідомлення у Viber. Анімація Вайбер

Як в вайбере відправити анімаційне повідомлення

Анімаційне повідомлення у Viber. Анімація Вайбер

В месенджері Viber до версії 5.6.5 була можливість відправляти анімаційні повідомлення з допомогою внутрішніх інструментів програми. Якщо у користувача коштує програма нижче версії 5.6.5, то для створення анімації необхідно:

· Зайти в месенджер;

· Вибрати потрібного співрозмовника;

· Натиснути на що з’явився в нижній частині екрану значок «плюс»;

· Вибрати пункт «Анімаційне повідомлення»;

· Вибрати потрібну анімацію;

· Записати і налаштувати звукове повідомлення;

· Відправити вийшло анімаційне повідомлення співрозмовника.

Якщо при відправленні повідомлень використовується версія Viber 5.6.5 і вище, то для відправки анімаційних повідомлень розробники радять використовувати додатковий додаток Zoobe.

Що робити, якщо пропали анімаційні повідомлення

Анімаційне повідомлення у Viber. Анімація ВайберПісля оновлення месенджера Viber до версії 5.6.5 і, відповідно, ще більш високих версій, можливість створювати анімаційні повідомлення за допомогою програми зникла. Це пов’язано з великим споживанням пам’яті вайбером. Однак розробники передбачили і варіант відновити створення анімашок. Для цього необхідно знайти і завантажити додаток Zoobe. А в месенджер вставляти анімаційні повідомлення, створені в цій додатковій програмі. Крім того, можливості Zoobe в плані створення анімацій набагато вище, ніж можливості самого Viber.

Як зробити анімованого зайчика в вибере?

Анімаційне повідомлення у Viber. Анімація Вайбер

Створити вже досить знамениту анімаційну зайчика Zoobe в Viber можна, якщо на смартфоні встановлено додаток Zoobe — 3D animated messages. Завантажити його можна з інтернету, вбивши в пошуковик браузера назва, так як в спеціальних онлайн-магазинах на кшталт Play Market, ця програма відсутня. Після скачування файлу необхідно:

· Встановити програму на пристрій;

· Відкрити програму;

· Відкрити розділ анімацій;

· Вибрати потрібного персонажа (зайчика Zoobe);

· Записати потрібне повідомлення, натиснувши на іконку мікрофона в додатку;

· Відредагувати звук при необхідності;

· Натиснути «Продовжити», дочекатися закінчення завантаження анімації, ввести назву файлу;

· Натиснути «Зберегти».

Після цього анімована зайчик з потрібним повідомленням збережеться на пристрій. Щоб відправити анімацію через Viber, потрібно зайти в програму, вибрати співрозмовника або відкрити листування, натиснути кнопку «Додати», з галереї пристрою відзначити збережене анімаційне повідомлення і відправити його співрозмовника. Важливо пам’ятати, що відео не повинно перевищувати розмір 10 Мб.

Моя довідка - Корисні поради