8 лайфхаков для максимальної віддачі від Viber. Частина I Шпалери для чату, фон повідомлення, швидкий пошук стікерів – лайфхаки використання Viber

Дізнайтеся, як створювати список обраного в розширеннях чату або видаляти повідомлення, які не хотіли відправляти – усе в один день! Ці 8 хаків допоможуть отримати максимальну віддачу від вашого досвіду роботи з Viber. Також вони дозволять поліпшити взаємозв’язок з іншими користувачами, збільшити кількість передплатників на створені канали. Скористайтеся напрацюваннями Mixpanel, який вдосконалює користувальницький інтерфейс Viber.

Кричати голосно, виділятися!

Один з кращих способів звернути увагу. Особливо якщо мова йде про окремому повідомленні в потоці чату. Ви можете вибрати з більш ніж 20 барвистих фонів, щоб акцентувати увагу на конкретному тексті.

Щоб зробити це:

 1.       Перейдіть до «Розширенням чату», провівши пальцем ліворуч праворуч.
 2.       Виберіть опцію «Знімки».
 3.       Потім введіть повідомлення.
 4.       Після – натисніть «Пошук», щоб відшукати потрібний стиль фону.
 5.       Тапніте «Відправити».

Важливо: опція не змінює шпалери для чату, а лише заливку конкретного повідомлення.

8 лайфхаков для максимальної віддачі від Viber. Частина I Шпалери для чату, фон повідомлення, швидкий пошук стікерів  лайфхаки використання Viber

Створити список розсилки

Кращий спосіб просунути товар, послугу серед більшої кількості аудиторії. Списки розсилки дозволяють відправляти одне і те ж повідомлення кільком непов’язаним одержувачам, які не підуть в один груповий чат разом (наприклад, вашої бабусі і найкращому другові). Зрештою, було б незручно додавати приятелів з різних кіл життя в одну листування, щоб запросити їх, наприклад, на розпродаж.

Тому створіть списки з двох і більше людей з ваших контактів Viber, яким хочете відправити одне повідомлення.

Зробити це можна так:

 1.       Відкрийте месенджер.
 2.       Тапніте значок листи знизу праворуч екрану.
 3.       Натисніть кнопку «Новий список розсилки».
 4.       З переліку контактів виберіть потрібних людей. Одним разом утиліта дозволяє відправити листи тільки 50-і користувачам.
 5.       Щоб підтвердити дію, тапніте галочку праворуч зверху екрану.

Важливо: функція доступна в останній версії утиліти. Щоб отримати доступ до команди, необхідно встановити Вайбер безкоштовно.

Згадати кого-то в груповому чаті

Листування з кількома людьми разом набирають популярності серед різних категорій населення. У Вибере спілкуються колеги, однокласники, одногрупники, кращі друзі, знайомі по інтересам тощо.

Групові чати дозволяють підтримувати зв’язок з кількома людьми одночасно без необхідності пересилати листи між клієнтами. Однак, є ризик пропустити важливе повідомлення.

Вихід є!

Щоб згадати користувача в груповому чаті, введіть «@», а з списку, що з’явився, виберіть ім’я конкретного співрозмовника. Ця людина отримає повідомлення про те, що його тапнули, навіть якщо він відключив оповіщення в груповий листуванні.

Важливо: додаток дозволяє згадувати необмежену кількість користувачів. Головне – перед кожним ім’ям ставити значок «@».

8 лайфхаков для максимальної віддачі від Viber. Частина I Шпалери для чату, фон повідомлення, швидкий пошук стікерів  лайфхаки використання Viber

Закріпити повідомлення в чаті

Якщо ви опинилися адміністратором групи, ця функція – справжній порятунок! Команда «Pin Messages» дозволяє задати питання всім учасникам чату, нагадати про майбутню подію та інше.

Читайте також:
Як зберегти листування в Вайбере: доступні способи

Щоб закріпити повідомлення:

 1.       Натисніть, утримуючи, потрібний текст.
 2.       З появи меню виберіть пункт «Закріпити».

Після виконання дій текст повідомлення буде відображатися невеликий рядком вгорі сторінки (під назвою групи).

Швидкий пошук наклейок

Знайти мультимедійний супровід тепер не проблема. Програмісти розробили унікальну пошукову систему для гифок, наклейок на листопад.

Щоб знайти стік:

 1.       Натисніть іконку із зображенням ведмедика зліва над рядком введення тексту.
 2.       Тапніте збільшувальне скло.
 3.       У полі введення напишіть слово, що позначає символ, який ви хочете знайти.
 4.       Із запропонованих варіантів вибрати найбільш підходящий.

Важливо: помилково вірити в те, що Вайбер працює без інтернету. Для виконання команд, навіть пошуку стіків, необхідно мати стабільне мережеве підключення.

8 лайфхаков для максимальної віддачі від Viber. Частина I Шпалери для чату, фон повідомлення, швидкий пошук стікерів  лайфхаки використання Viber

Зберігайте посилання, гифки і відео в обране на розширення чату

Замість того, щоб витрачати час на пошук певних посилань, GIF-файлів і відео, які ви відправляли раніше в інших чатах, тепер їх можна зберігати в розширеннях листувань.

Закріпити мультимедіа і посилання можна так:

 1.       Натисніть на будь GIF, відео або посилання.
 2.       З появи контекстного меню виберіть команду «Зберегти» (iPhone) або «Зберегти в обране» (Android).

Видалити для всіх

Відправили повідомлення не в той чат? Написали зайве? Ось чому видалення листів – одна з найбільш популярних функцій месенджера.

Команда дає можливість видалити повідомлення як для себе, так і для всіх опонентів. Зробити це можна на iPhone, Android однаково:

 1.       Натиснути потрібне повідомлення до появи контекстного меню.
 2.       Вибрати команду «Видалити для усіх».

Важливо: функція доступна на смартфонах, планшетах, комп’ютерах. Головне – завантажити Viber на ПК і насолоджуватися спілкуванням.

8 лайфхаков для максимальної віддачі від Viber. Частина I Шпалери для чату, фон повідомлення, швидкий пошук стікерів  лайфхаки використання Viber

Автоматичне резервне копіювання

Тепер не потрібно турбуватися про можливої втрати контактів, листувань, файлів. З функцією автоматичного резервного копіювання дані будуть зберігатися на сервері відразу з моменту отримання.

Щоб активувати команду:

 1.       Спочатку підключитися до Wi-Fi.
 2.       Відкрийте утиліту.
 3.       Перейдіть до налаштувань.
 4.       Відкрийте розділ «Обліковий запис».
 5.       Потім – «Резервна копія Viber».
 6.       Після – увімкніть команду «Автоматичне резервне копіювання».
 7.       Тапніте «Автозавантаження».
 8.       Вкажіть діапазон часу для проведення автозбережень.

Важливо: команда буде діяти тільки при наявності стабільного підключення до Інтернету.

Обов’язково спробуйте лайфхаки, щоб стати експертом Viber. Описані функції не тільки зроблять вас знавцем месенджера, але і спростять використання утиліти.

Однак, щоб додаток працювало без збоїв, його необхідно оновлювати по мірі виходу програмних кодів. Встановити Вайбер на телефон безкоштовно російською можна з Плей Маркету або Апп Стора. Для завантаження комп’ютера проводиться з офіційного сайту розробників або Віндовс Маркету.

Зареєстрованим користувачам повторна авторизація не потрібно.

Моя довідка - Корисні поради