3 способи, якими Viber допомагає спілкуватися з друзями! Эмоджи: значення стікерів про дружбу, миттєві відео і секретні чати для друзів

Настав час відзначити день дружби! Свято необхідно провести з самими близькими людьми. Ось три класних способи, якими Viber допомагає спілкуватися з приятелями, незалежно від їх місця розташування!

Надішліть миттєве відео

3 способи, якими Viber допомагає спілкуватися з друзями! Эмоджи: значення стікерів про дружбу, миттєві відео і секретні чати для друзів

Сумуєте по своїй подрузі? Viber дозволяє відправляти миттєві відео незалежно від того, наскільки далеко ви знаходитесь один від одного. Це відмінний спосіб нагадати про себе, скрасити самотність, привітати зі святом.

Щоб зробити це, знайдіть значок миттєвого відео праворуч від рядка для введення тексту. Щоб записати ролик, тапніте іконку і утримуйте її. Для відправки досить відпустити палець. Редагувати знятий матеріал не можна.

Відкрийте секретний чат

Плануєте вечірку-сюрприз для одного з друзів або просто хочете розповісти про когось, хто діє вам на нерви? Тримайте все в таємниці, відкриваючи секретний чат. З його допомогою ніхто не побачить заборонену листування, навіть якщо отримає доступ до пристрою.

У секретних чатах ви можете встановити таймер самознищення для кожного повідомлення в розмові. Так інформація не буде зберігатися довго. Також листи в такому чаті не можуть бути переадресовані, а скріншоти або повністю недоступні, або сповіщаються опоненту миттєвим повідомленням.

Вайбер зробив все, щоб створити особисте захищений простір для клієнтів.

Виразіть себе зі стікерами і гифками

Не можете знайти потрібні слова? Тоді виберіть забавні стікери і GIF-файли. Кращі дизайнери світу працювали над створенням сотні пакетів, тисяч героїв, які тепер стали улюбленцями мільйонів користувачів. Головне вивчити эмоджи, значення яких дуже різне. Так ви станете справжнім гуру листувань. Знаючи, який з цих емодзі називається «сумне обличчя», а який виражає веселощі, користувач ніколи не потрапить в курйозну ситуацію. Не забувайте про наклейках.

Читайте також:
Як заблокувати контакт в Вайбере на телефоні і комп'ютері - проста інструкція

На жаль, Вайбер заборонить використання эмоджи. Ось яких стіків це стосується.

Ми згадали лише три способи, якими Viber допомагає вам спілкуватися з друзями, однак, їх є значно більше. Слідкуйте за нами, щоб дізнатися про нові функції улюбленого месенджера. І головне, не забувайте про оновлення утиліти!

Завантажити додаток Вайбер безкоштовно на Android або іншу ОС можна з Плей Маркету, Апп Стора, офіційного магазину розробників. Повторна реєстрація не потрібна, оскільки програма автоматично «підтягує» запис за номером телефону.

Моя довідка - Корисні поради