Як зробити 6% оцет 9% оцту?

Як зробити 6% оцет 9% оцту?

З кожним може трапитися ситуація, коли вдома є 9% оцет, але за рецептом потрібен саме 6% (приміром, для приготування заправки для салату) і його потрібно розвести, але не зрозуміло, як це зробити? У цій статті розглянемо, як правильно розводити 9% оцет, щоб отримати 6% оцет.

Інструкція, як зробити 6 процентний оцет з 9 відсоткового

Скористаємося простою математичною формулою: 6% оцет = 6*100 / 9 = 66,67 = 2/3.

Значить, щоб отримати 6% оцет 9% оцту, необхідно 9 процентний розбавити третьою частиною води від його обсягу.

Наприклад: якщо 3 столових ложки 9% оцту розбавити 1 столовою ложкою води (1/3 від 3 столових ложок), отримаємо 4 столових ложки 6% оцту.

Таким чином можна розводити 9% оцет в домашніх умовах, якщо за рецептом необхідний саме 6%, а також використовуючи цю пропорцію можна замінити 6% оцет 9% оцтом (наприклад, в рецепті для консервації потрібно було використовувати 100 грам 6% оцту, а натомість взяли 75 грам 9% оцту і розбавили його 25 грамами води).

Вас також може зацікавити стаття: як зробити 9% оцет з 70% оцтової есенції і скільки мілілітрів оцту в столовій ложці.

На закінчення до цієї статті зазначимо, що розвести 9 процентний оцет до 6 процентного досить простий за елементарною математичною формулою, головне не помилитися при проведенні розрахунків і правильно змішати потрібні пропорції більш концентрованого оцту з водою. Свої відгуки, питання та корисні рекомендації, як отримати 6% оцет 9% столового оцту, залишаємо у коментарях до цієї статті і ділимося їй в соціальних мережах, якщо вона була Вам корисна.

Моя довідка - Корисні поради