Як розрахувати, скільки потрібно піци компанію?

Як розрахувати, скільки потрібно піци компанію?

Намічається відпочинок великою компанією або швидкий перекус з співробітниками на роботі, але не зрозуміло, скільки потрібно замовляти піцу, щоб всі наїлися і не залишилося надлишків піци? Тоді ця стаття, то що Вам потрібно! Розглянемо, скільки в середньому потрібно шматочків піци на 1 людину, щоб добре наїстися і як розрахувати необхідну кількість піци різного діаметру на компанію.

Скільки піц потрібно на певну кількість людей?

Залежно від способу нарізки в піцеріях один шматочок піци в середньому важити 80-150 грам (в основному близько 100 грам), тому середньостатистичній людині, щоб вдосталь наїстися необхідно 2-4 шматочка піци (на даний показник також впливає вид піци – з товстим чи тонким коржем, а також вид начинки – чим більше сиру, м’яса або м’ясної продукції в піці, тим вона більш ситна і калорійна). Виходить на 1 особу в середньому потрібно 3 шматочка піци.

В залежності від розміру піци, вона може нарезаться таким чином:

  • Маленька (28-30 см) на 6 шматочків.
  • Середня (33-35 см) на 8 шматочків.
  • Велика (40 см і більше) на 10-12 шматочків.

Отже, маленька піца діаметром 28-30 см в середньому розрахована на двох, середня піца діаметром 33-35 см на двох-трьох людей, а велика діаметром 40 см — на чотирьох.

На замітку: при прорахунку, скільки потрібно піци на певну кількість осіб, не має значення, який діаметр піци, так як, чим більше піца, тим на більшу кількість шматків вона нарізається і в середньому такі шматочки приблизно рівні.

Виходячи з наведених вище даних можна підрахувати, що потрібно замовити:

  • На двох = 1 маленька або 1 середня піца.
  • На трьох = 1 середня або 1 велика піца.
  • На п’ятьох = 2 середніх піци = 1 велика і 1 маленька піци.
  • На 10 осіб = 3 великих піци = 5 середніх піц (якщо сильно голодні).
  • На 15 осіб = 5 середніх піц = 5 великих піц (якщо сильно голодні).
  • На 20 осіб = 6 великих піц.

Важливо: як уже згадувалося раніше, піци бувають різні, тому при замовленні піци в конкретній піцерії не соромтеся і уточнюйте, що вони можуть порадити на компанію з певної кількості людей, щоб всі залишилися задоволені замовленням.

Вам також цікаво буде дізнатися, яка калорійність шматочка піци (від різних видів піци).

Сподіваємося Вам буде корисні представлені в цій статті розрахунки і Ви зможете без проблем визначитися, скільки потрібно піци замовити, щоб всім вистачило і не залишилося зайвого. Свої відгуки та корисні поради по цій темі залишаємо у коментарях до цієї статті і ділимося їй в соціальних мережах, якщо вона була Вам корисна.

Читайте також:
Апельсиновий пиріг в духовці — 7 простих рецептів
Моя довідка - Корисні поради