Шоу повітряних куль: сценарій на Новий рік для дітей

Який простий предмет викликає радість і бурю емоцій абсолютно у будь-якої дитини? Відповідь дуже проста – повітряна куля! Пропоную в новорічний вечір влаштувати діткам розважальне шоу повітряних куль. Основний атрибут такого свята – кулі, тому придбайте їх більше – різних кольорів, форм і розмірів. Здивуйте своїх діток!

Які ж можна придумати розваги на подібний захід, щоб ніхто не засумував? Наприклад, вивчите і відрепетируйте кілька простих фокусів і покажіть дітям справжнє чаклунство. Магічне уявлення можна влаштувати перед ігровою програмою або ж розбавляти фокусами конкурси, даючи дітям можливість відпочити.

Шоу повітряних куль: сценарій на Новий рік для дітейВечірка “Шоу повітряних куль”

Перед початком свята надуйте якомога більше куль і розкидайте по кімнаті. Ваші гості можуть спочатку трохи пограти. Фоном увімкніть веселу музику. Коли всі дітки зберуться, запросіть їх зайняти місця і починайте шоу. Для когось підійде подібна розвага? Дітям від 5 до 9 років повинно бути цікаво.

Зміст

 • Фокус з кулькою і телефоном
 • Фокус з надування кульки в пляшці
 • Досвід «Надуватель для кульки»
 • Дивовижні досліди з кульками
 • Фокус з кулькою та канцелярськими кнопками
 • Досвід «Відокрем сіль від перцю»
 • Конкурс «Влучний стрілець»
 • Фанти «О, щасливчик»
 • Весела гра «Перестрілка»
 • Конкурс «Бочка»
 • Гра «Купа мала»
 • Художники
 • Веселий танець товстунів
 • Гра «Жаднюга»
 • Реактивний кулька
 • Новорічні вироби: новорічні хлопавки своїми руками

Фокус з кулькою і телефоном

Перед вами на столі мобільний телефон. Цілком підійде стара модель невеликого розміру. Ви берете кулька, надуваєте його. Кажіть гостям, щоб всі уявили, як телефон виявиться всередині кулі. Сила думки, і чарівні слова допоможуть здійсниться задумане.

Притискаєте кулю до телефону, вимовляєте магічне заклинання, одночасно витрачаючи повітря. І, вуаля, телефон усередині кульки! Потім надуваєте кулька, і він знову опиняється на столі. Показуєте глядачам, що кулька цілий. Всі дивуються, фокус вдався.

Секрет фокуса: Випускаючи повітря з кульки, як можна щільніше притискайте його до телефону. В результаті еластичний матеріал закриє більшу частину телефону, як чохол. Якщо подивитися знизу, це буде видно, тому цю сторону глядачам не показуйте.

Фокус з надування кульки в пляшці

Вам знадобиться дві однакові пластикові пляшки і дві кульки, які потрібно надіти на горлечка і проштовхнути всередину. Викличте самого сміливого з гостей на змагання, хто швидше надує кульку. Щоб змагатися було цікавіше, проведіть гру на бажання. Переможений виконає будь-яке завдання виграв.

Читайте також:
Салат на Новий рік 2020 – дивовижно смачний салат (покроково)

Під дружні оплески конкурс починається. Але як би не старався ваш суперник, на жаль, перемогти йому не вдасться. А вся справа в невеликому секреті. У вашій пляшці простромлена невелика дірочка, а в другій – ні. Тому, коли дитина намагається надути кульку, у нього це не виходить, так як пляшка наповнена повітрям.

Шоу повітряних куль: сценарій на Новий рік для дітейШоу повітряних куль: надуй кульку

Ось так прості закони фізики допомагають провести цікавий конкурс. Тільки завдання для переможеного нехай будуть не образливим, а веселим. Не розкривайте секрет гостям. Проведіть гру кілька разів. Так як у діток обов’язково прокинеться азарт і кожен захоче спробувати свої сили. Пару раз непомітно підмінити пляшки, дайте дітям шанс посміятися над тим, як ви виконуєте їх бажання.

Досвід «Надуватель для кульки»

Запросіть дітей зайняти зорові місця. Попросіть відповісти на просте питання: «Як можна надути кульку?». Вислухайте відповіді і запитаєте, як можна надути кульку без насоса або без допомоги своїх легенів. Це змусить задуматися. Запропонуйте провести невеликий досвід.

Для проведення досвіду підготуйте заздалегідь харчову соду, оцет і пластикову пляшку. В кульку насипте пару чайних ложок соди. Налийте В пляшку трохи оцту, приблизно 50 мілілітрів. Кулька акуратно надіньте на горлечко пляшки. Підніміть, щоб сода пересыпалась в пляшку. Диво! Кулька почне надуватися.

Шоу повітряних куль: сценарій на Новий рік для дітейШоу повітряних куль: надуватель для кульки

Це відбувається із-за хімічної реакції, яка виникає при змішуванні оцту і соди. Починає виділятися вуглекислий газ, йому стає замало місця в пляшці, і він поступово наповнює кулька, тим самим надуваючи його. Не забудьте попередити маленьких гостей, що якщо хтось захоче удома повторити досвід, то робити це потрібно під наглядом дорослих, дотримуючись правил безпеки.

Дивовижні досліди з кульками

Прості експерименти, які зможе повторити кожен з вас і зробити частиною розважальної програми на дитячому святі.


Ось такі прості і веселі експерименти. Вам сподобалося? Мені дуже! Пішла тренуватися.

Шоу повітряних куль: сценарій на Новий рік для дітейФокус з кулькою та канцелярськими кнопками

Надуйте дві кульки. На столі перед собою покладіть жменю кнопок. Першим кулькою доторкніться до однієї кнопки і злегка натисніть. Природно, він лопне. Другий шар покладіть на велику кількість кнопок і знову притисніть рукою. Станеться диво – він залишиться цілим. Вся магія полягає на простих знаннях фізики. У другому випадку куля не лопнув, тому що тиск розподілилося на більшу кількість сантиметрів в квадраті.

Читайте також:
Як приготувати курячі шлунки, щоб були м'якими і смачними - 8 рецептів

 

Шоу повітряних куль: сценарій на Новий рік для дітейДосвід «Відокрем сіль від перцю»

В тарілочку висипте велику сіль і перець, перемішайте. Тепер запитайте дітей, чи зможуть вони відокремити кристали солі від перцю. Навряд чи у кого це вийде. Тому показуємо, як можна вийти з такої ситуації. Надуваємо кульку, зав’язуємо. Гарненько натираємо шерстяною ганчірочкою. Підносимо до тарілці, куля примагнитит перчинки. Повністю відокремити від перцю сіль не вдасться, але досвід діткам сподобається.

Конкурс «Влучний стрілець»

Для цієї гри потрібно зробити лук і стріли з кульок (інструкція у відео). На невисокий стіл встановлюємо порожні пластикові пляшки. Кожному учаснику даємо 3 – 5 спроби. Починаємо перший етап змагання, переможці якого переходять в наступний тур. І так до тих пір, поки не залишиться два найвлучнішого стрільця. Останній етап визначить переможця.


Дуже весела забава! І абсолютно неможливо поранитися.

Фанти «О, щасливчик»

Для цієї гри знадобляться кулі за кількістю учасників. Всередину кожного кладемо записки з веселими завданнями (виконати пісню, станцювати, зобразити що-небудь і т. д.). А один з кульок хай буде щасливим, той, кому він попадеться не треба нічого робити, а просто отримати приз. Щоб іншим діткам не було прикро, за виконання завдань вручаємо солодкі сувеніри.

Весела гра «Перестрілка»

У найближчі 3 – 4 хвилини буде дуже жарко! Ця гра дійсно енергійна і весела. Можна залучити і дорослих пограти разом з дітьми. Спочатку швидше за все вони будуть соромитися, але вже через хвилину почнуть веселитися нарівні з маленькими учасниками. Посміються від душі!

На підлозі позначається лінія, яка ділить кімнату навпіл. Діти розбиваються на дві команди. Кожній вручається за 15 – 20 куль, чим більше, тим цікавіше і веселіше. Під музику команди починають перекидати кульки на бік суперника.

Шоу повітряних куль: сценарій на Новий рік для дітейШоу повітряних куль: розважальна програма

Як тільки музика затихає, ведучий дивиться на чиєму боці більше кульок. Команда, якій вдалося позбутися від більшої частини своїх куль перемагає. Тільки обов’язково для команд, щоб не заплутатися, надуйте кульки одного кольору, наприклад у одних – жовті, в інших – червоні.

Конкурс «Бочка»

Для конкурсу знадобиться два великих сміттєвих пакету, в нижніх кутах яких потрібно виконати два отвори. Діти діляться на дві команди, від кожної виділяється по одному учаснику, які надягають на себе пакети. Ноги потрібно протягнути в отвори, а руками притримувати верхню частину.

Під музику хлопці починають збирати кулі, розкидані по кімнаті і наповнювати свої «бочки». Перемагає команда, яка за відведений час помістить у «бочку» більше куль. Це дуже весело і забавно. Тому тримаєте фотоапарат або камеру напоготові. Таким, що подорослішало хлопцям буде цікаво згадати такі веселі моменти дитинства.

Читайте також:
Сациві з курки по-грузинськи – 7 рецептів

Гра «Купа мала»

Знадобиться багато куль і скотч. Завдання діток за 3 – 4 хвилини з’єднати кульки між собою, щоб вийшла купа-мала. Другий етап гри полягає в тому, що команди повинні дружно лопнути свою «гору», навалившись на неї.

Шоу повітряних куль: сценарій на Новий рік для дітей

Художники

Видаємо кожному учаснику аркуш паперу і олівець. Суть конкурсу намалювати за одну хвилину, як можна більше кульок. На одному зі свят ми малювали з дітками фломастерами прямо на надутих кулях. Це трохи складніше, тому що коли поспішаєш, кулька так і хоче втекти. Як варіант можна дати завдання намалювати на кульці автопортрет і потім вибрати найбільш кумедний.

Веселий танець товстунів

Діти під одяг засовують за 4 – 5 кульок. Під веселу музику танцюють, повторюючи рухи за ведучим. А можете на великий екран вивести відео підказку. Тільки обов’язково танцюйте разом з дітьми, і не забудьте собі кульки під одяг засунути.


Веселий танець, який змусити всіх попотіти!

Гра «Жаднюга»

На підлозі розкидаємо багато кульок. Завдання дітей за одну хвилину зібрати якомога більше куль. Користуватися кошиками, пакетами суворо забороняється. Тільки спритність рук! Кулі можна засовувати під одяг, затискати під руками або між ніг… загалом буде весело. Не забудьте фотографувати.

Реактивний кулька

Вибудовуємо хлопців в одну лінію, вручаємо по кульці, які по команді необхідно надути. Потім так само по команді діти відпускають кульки вперед. Перемагає той, чий снаряд зможе полетіти далі інших.

Новорічні вироби: новорічні хлопавки своїми руками

По закінченню розважальної частини запропонуйте хлопцям зробити своїми руками хлопавки і влаштувати салют. Ну, а як зробити хлопавки з простих підручних матеріалів, дивіться в цьому відео.

А ще можна вийти всім разом на вулицю і запустити в небо паперові китайські ліхтарики, загадавши при цьому бажання. Діти будуть в захваті від великої кількості красивих ліхтариків у небі.

Читайте також:

Новорічний квест для дітей будинку: Лускунчик

Сценарій на Новий рік 2020 для дітей

Я постаралася підібрати для вас найбільш веселі та цікаві ігри. Вибирайте ті, що як вам здається сподобаються вашим дітям. Не перевантажуйте програму великою кількістю завдань. Головне, не втомитися, а від душі повеселитися. Тому дійте по ситуації. Не йде якась гра і не треба, переходите до іншої. Ваше завдання, як провідного доставити дітям радість, а не замучити конкурсами. Веселих вам свят!

Моя довідка - Корисні поради