Як відновити пароль в Instagram в 2021 році: повна інструкція

Я забув дані для входу до облікового запису? У цій статті, ми розповімо, як відновити пароль в Інстаграм – через смартфон і ПК. Всі способи працюють в 2021 році. Якщо будете слідувати інструкції, то повернете доступ до «втраченого» профілем вже через 3-4 хвилини.

Методи, які описані в статті, не допоможуть дізнатися старий пароль. Але ви зможете швидко поміняти пароль, навіть якщо забули стару комбінацію цифр і символів.

В кінці статті є розділ «Одним рядком», де ми відповімо на найчастіші запитання.

Як відновити пароль в Instagram: основні способи

Спочатку розглянемо основні способи відновлення пароля в Інстаграм: в веб-версії на комп’ютері і в мобільному додатку. Всі рекомендації будуть в форматі покрокової інструкції: просто виконуйте всі дії, описані нижче, щоб повернути доступ до аккаунту.

Важливо: в цьому розділі, ми розглянемо методи скидання пароля, які працюють без Фейсбуку.

Додаток на телефоні

Спочатку відновимо пароль від Instagram-аккаунта на телефоні. Інструкція актуальна для смартфонів на Android і iOS.

Відкрийте додаток і на першому екрані – де потрібно вказати логін і пароль, – натисніть «Забули пароль?».

Виберіть спосіб відновлення: ім’я користувача – на електронну пошту, прив’язану до профілю, прийде лист для відновлення; телефон – на вказаний номер телефон прийде СМС з коротким кодом.

Як відновити пароль в Instagram в 2021 році: повна інструкція

Важливо: вказувати потрібно номер, який прив’язаний до аккаунту. У зворотному випадку, вибирайте відновлення через логін або пошту.

Введіть персональні дані і натисніть «Далі».

Тепер зайдіть на пошту – через комп’ютер або телефон. Відкрийте лист, який прийшов від Instagram. Натисніть кнопку «Увійти як @ ваш_логін».

Відкриється сторінка, де потрібно ввести новий пароль 2 рази.

Якщо ви забули пароль, але він збережений в смартфоні, то ви відразу перейдете в обліковий запис, без введення нових комбінацій.

Веб-версія на комп’ютері

Тепер навчимося скидати пароль в веб-версії Instagram. Відкрийте офіційний сайт соціальної мережі на комп’ютері. На головній сторінці – де знаходиться вікно введення логіна і пароля, – натисніть «Забули пароль?».

Як відновити пароль в Instagram в 2021 році: повна інструкція

Відкриється розділ, де потрібно ввести ім’я користувача – нік, а не ім’я і прізвище, – телефон або адресу електронної пошти.

Як відновити пароль в Instagram в 2021 році: повна інструкція

Введіть потрібні дані і натисніть кнопку «Отримати посилання для входу». На електронну пошту, до якої прив’язаний Instagram-аккаунт, прийде лист. Усередині листи – посилання для скидання пароля.

Відкрийте лист і натисніть кнопку «Reset Password».

Як відновити пароль в Instagram в 2021 році: повна інструкція

Тепер потрібно змінити старий пароль на новий. В поле «New password» і «New password confirmation» введіть складну комбінацію цифр і букв. Мінімальна кількість знаків – 6. Не забудьте зберегти новий пароль.

Відновлюємо пароль через Facebook

Змоделюймо ситуацію: ви забули адресу пошти, а телефон, який прив’язаний до аккаунту, не працює . Або ви зовсім не вказували свій номер в налаштуваннях. Як відновити пароль без пошти і номери телефону? Тут нам допоможе інтеграція з Facebook.

Якщо ви прив’язали свій Instagram-аккаунт до Фейсбуку, то виконайте наступні дії:

  1. На сторінці входу натисніть «Увійти через Facebook»
  2. Далі – вкажіть логін і пароль від аккаунта для авторизації.
  3. Готово, тепер ви увійшли в свій Instagram-аккаунт через профіль в FB. Вам не знадобилася пошта або номер телефону.

Як відновити пароль в Instagram в 2021 році: повна інструкція

Одним рядком: відповіді на найчастіші запитання

У цьому розділі ми коротко відповімо на найчастіші запитання по відновленню пароля в Інстаграм.

Питання: Як видалити сторінку в Instagram, якщо забув пароль?

Відповідь: Тут тільки одне рішення – спочатку відновити доступ до профілю, а потім – видаляти сторінку. Можете написати в техпідтримку і попросити їх видалити акаунт. Але, швидше за все, вони попросять підтвердити, що ви справжній власник сторінки.

Питання: Як дізнатися логін?

Відповідь: Якщо разом з паролем, ви забули логін, то тут є кілька варіантів вирішення проблеми. Перший – введіть номер телефону або адресу електронної пошти при відновленні доступу; другий – зайдіть в профіль до друзів, які підписані на ваш аккаунт і подивіться свій логін.

Питання: Аккаунт вкрали, як відновити доступ?

Відповідь: Тут рекомендуємо писати в технічну підтримку. Детально опишіть свою ситуацію.

Моя довідка - Корисні поради