Сюжет для фільму: співробітники ДПС Novokubanskogo району прийняли пологи

У спокійний зимовий ранок на трасі Novokubanskogo району зав’язався справжній драматичний сюжет, який міг би стати сценарієм для фільму. Молода жінка вирішує лягти раніше в перинатальний центр, щоб народити в сприятливих умовах. Чоловік везе її з Ставропольського краю, дорога до пологового будинку – близько 20 кілометрів. І, незважаючи на те, що передбачувана дата пологів тільки через тиждень, жінка відчуває – «почалося». Навколо, звичайно, ні душі. Хоча це не перша дитина, героїня новини – Анастасія Хорошунова аж ніяк не збиралася бути самій собі акушеркою.

Вона розповідає:

«Я не за себе боялася за чоловіка. Раптом він злякається, і не впорається з керуванням? Ми, жінки, перебудовуємося в процесі пологів, для чоловіків же це чуже».

Не кожен чоловік спокійно може бути присутнім і дивитися на процес появи дитини на світло, а коли все це відбувається в машині, і потрібно зосередитися на водінні, щоб безпечно і швидко довести до лікарні – завдання морально складна.

Сюжет для фільму: співробітники ДПС Novokubanskogo району прийняли пологи

«Якби мені запропонували пережити цей досвід ще раз, я б ні за які гроші в світі не погодився б. Якщо задумаємося про третю дитину, то я дружину заздалегідь, за кілька місяців, відвезу в пологовий будинок», – розповідає чоловік на ім’я Володимир.

Але більшу частину дороги відбувся папа згадує з працею – позначився стрес в результаті паніки. Анастасія була на диво спокійною: наскільки тільки може бути спокійна жінка, яка народжує в автомобілі. Їй залишалося тільки чекати дива. Нарешті, на в’їзді в Армавір, воно сталося.

Так як справа була в годину «пік», були пробки, інспектор ДПС – Сергій Кологривко прийняв рішення супроводити майбутніх батьків в пологовий будинок.

«Ми увійшли в їхнє становище, оскільки вони могли не встигнути до лікарні. Весь час, поки ми їхали, нас супроводжувало відчуття тривоги та хвилювання», – розповідає він.

Інспектори неохоче йдуть на контакт з журналістами і не дають інтерв’ю. Але для сім’ї Хорошуновых вони – герої. Тільки завдяки їх сприянню сім’я змогла об’їхати всі пробки. Однак, зовсім трохи не доїхавши до пологового будинку, дитина з’явилася на світ. Дівчинку назвали Валя.

Анастасія вчасно дісталася до лікарні. І їй, і новонародженої надали медичну допомогу. При цьому Валю забрали в реанімацію для підстраховки, але незабаром визнали абсолютно здоровою дитиною. Тому через кілька днів їх виписали.

На виписку з привітанням приїхали інспектори ДПС – Сергій і Юрій, вони зробили подарунок родині. Батьки дівчинки встигли потоваришувати з ними, і навіть запропонували Сергію Кологривко стати хрещеним батьком новонародженої.

Моя довідка - Корисні поради