Пологи в повній тиші і під гіпнозом: як з’являються на світ діти зірок

У двадцять першому столітті жінки можуть дозволити собі вибирати, як народжувати – на їх розсуд неймовірну кількість різних варіантів.

Зірки більше інших схильні до впливу нових тенденцій, і замість звичайного пологового будинку найчастіше вибирають щось незвичайне і несподіване, сміливо йдуть на експерименти.

Приміром, не так давно ЗМІ висвітлили новину про те, що герцогиня Меган Маркл буде народжувати в палаці. Цим, звичайно, мало кого здивуєш, тим більше всі розуміють, що її будуть оточувати висококваліфіковані лікарі. Але герцогиня приголомшила іншим: вона планує народжувати не просто вдома, вона хоче робити це під гіпнозом! Не виключено, що Вона передумає: мало яке рішення може прийняти вагітна під дією гормонів.

Пологи в повній тиші і під гіпнозом: як зявляються на світ діти зірок

Але, як показує досвід, зірки часто йдуть на несподівані експерименти не так вже рідко. Ось приклади найоригінальніших пологів:

  • Класична музика і свічки. У 2005 році Анастасія Волочкова вирушила в елітний пологовий будинок міста Москви. Звичайно, балерина не могла підійти до такого процесу без властивої їй оригінальності. Під звуки класики і в напівтемряві від світла свічок балерина народжувала доньку.
  • Народження «без стресу». Дружина Джона Траволти, за порадою деяких медиків, вирішила народжувати дитину мовчки. Акушерка і лікар заздалегідь були попереджені, що кричати, розмовляти і навіть шепотітися суворо заборонено. Таким чином, дитині буде легше адаптуватися в момент появи на світ. Співачка Бейонсе планувала наслідувати її приклад, але, на жаль, народження близнюків далося їй нелегко – вона довго лежала на збереженні в лікарні.
  • Екстремальні пологи у воді. Памела Андерсон – відчайдушна жінка. Після викидня первістка вона вирішила народжувати у ванні. Причому приймала пологи одна-єдина акушерка. А що якби щось пішло не так? На цей рахунок актриса не замислювалася, зате пережитий досвід порахувала позитивним. Другі пологи вона також провела у воді.
  • Наша співвітчизниця, Марія Голубкіна, разом з чоловіком Миколою Фоменко, також вирішили, що дитина має з’явитися на світ будинку, з допомогою пологів у воді. Як на зло, в самому початку переймів воду відключили. Довелося Миколі втекти набирати воду з каністрами. Таким чином, бажані пологи все-таки відбулися і пройшли благополучно.

  • Дівич-вечір в пологовому будинку. Наталія Іонова (або Глюкоза) поїхала народжувати в простій перинатальний центр. Але не одна, а в супроводі подруг. По дорозі вони купили багато міцних напоїв. Вийшла реальна вечірка!
  • Не пологи, а шоу. Пологи Марини Анісіної «від і до» можна подивитися в інтернеті. Знімав все на камеру чоловік – співак Микита Джигурда. У найважливіший момент появи на світ Марина і Микита почали співати. Джигурда буквально загарчав дитині в обличчя «вітальний гімн».
  • Пологи у країні третього світу. Одна з найбагатших і найкрасивіших актрис – Анджеліна Джолі несподівано для багатьох вирішила народжувати в Африці. Невідомо, чим було продиктоване її рішення, але маленька лікарня цієї країни була раді бачити у себе таку знамениту пацієнтку. А допомагали їй кілька місцевих медсестер і лікарів.
  • «Все було дуже добре, інтимно» – висловлюється про пологи актриса.

    Моя довідка - Корисні поради