Підігрівач для пляшечок: який вибрати краще, види і рейтинг виробників

У немовляти травні органи ще повністю не адаптовані до нового середовища та дуже чутливі до харчування. Мамине молоко швидко засвоюється, оскільки має таку ж температуру, як і тіло малюка. Довгий час суміш в пляшечці нагрівали в каструлі на плиті, і вона виходила занадто гарячою або виявлялася прохолодною. Але наука не стоїть на місці, кожен рік промисловість випускає нові пристосування, що полегшують догляд за дитиною, і який вибрати підігрівач для пляшечок, визначитися досить складно, оскільки їх дуже багато.

Різновиди

В основі роботи приладів, що регулюють температуру живлення, лежить використання водяній лазні. Вони володіють явними перевагами, оскільки:

 • Для підігріву багато часу не витрачається.
 • Суміш не остигає.
 • При виборі потрібного режиму температура залишається на одному рівні.
 • Пристрій полегшує життя і жінці, і дитині, що якщо мама не годує його грудьми.

  В прості прилади наливають трохи води, що випаровується, і пляшка стає теплою.

  В апаратах, які наповнюються гарячою рідиною, температура швидко досягає певних параметрів, але харчування в них довго тримати не можна.

  Стерилізатор-підігрівач для пляшечок 2 в 1

  В парових приладах використовують певну кількість рідини в апаратах в які наливають теплу воду, температура зростає довго. Вони не дуже зручні для застосування. Більш популярні пристрої, що виконують не одну, а дві функції — суміш нагрівають і стерилізують пляшечку, після того як малюк її спорожнити. Випускаються конструкції, що розраховані на 2 або 3 ємності.

  Підігрівач для пляшечок: який вибрати краще, види і рейтинг виробників

  Електричні та цифрові моделі

  Всі прилади, які використовуються для підігріву суміші або молока, включаються в розетку і працюють від мережі. Зарубіжні компанії виробляють моделі, що володіють цифровим управлінням.

  Температура в таких пристроях видно на дисплеї, підтримується автоматично, по завершенню обраного режиму вмикається сигнал.

  Автомобільні підігрівачі

  Хоча мама з малюком частіше буває вдома, але іноді доводиться вирушати в поїздку, і немає можливості брати з собою стаціонарний пристрій, щоб нагріти дитині пляшечку, наповнену сумішшю. Випускаються прилади і для таких випадків, працюють навіть від прикурювача в авто.

  Підігрівач для пляшечок: який вибрати краще, види і рейтинг виробників

  До переваг цих апаратів відносять:

  • компактні розміри;
  • невелика вага;
  • відсутність потреби у воді;
  • тривале підтримування тепла.

  Автомобільний нагрівач проводиться у вигляді сумки, в якій знаходиться шар з термоізоляційної тканини, що зберігає температуру суміші. Зверху пристрій вкрите нейлоном.

  Як правильно вибрати підігрівач для пляшечки

  При покупці приладу варто звернути увагу, які в ньому передбачені функції, з чого виготовлена модель, безпечна при використанні.

  Функціональність

  В сучасних подогревателях передбачений сигнал, який нагадує про те, що температура зросла до заданих параметрів. У більш дорогих пристроях вбудований таймер, цифри виводяться на електронне табло, виставляються різні режими нагріву і навіть до певного часу. Багато батьків купують пристрою не з навороченими функціями, що можуть і не знадобитися, а прилади, якими легше користуватися.

  Підігрівач для пляшечок: який вибрати краще, види і рейтинг виробників

  Безпека

  Малюк вимагає багато уваги, і мама може забути про те, що поставила в підігрівач пляшечку з сумішшю. Він повинен вимикатися автоматично.

  Зручність у використанні

  Прилад не приходиться постійно витягати з розетки, якщо передбачена спеціальна кнопка. Жінці набагато комфортніше, коли підігрівач стоїть поруч з ліжечком, де знаходиться малюк, що цілком можливо, якщо шнур має достатню довжину.

  Якість конструкції

  Обираючи прилад, потрібно звернути увагу не тільки на кількість кнопок, але і на матеріал, з якого він виготовлений. Жоден елемент не повинен нести небезпеку для малюка.

  Підігрівач для пляшечок: який вибрати краще, види і рейтинг виробників

  Додаткове оснащення

  Щоб пляшечки легко встановлювалися і виймалися, в деяких пристроях встановлена кошик. Присутність в підігрівнику терморегулятора також дуже зручно, оскільки батьки можуть виставляти режим, враховуючи кількість суміші.

  Рейтинг популярних і кращих підігрівачів

  Багато виробників випускають моделі, що значно полегшують життя жінкам, які не годують малюка грудьми. Список найбільш затребуваних приладів складається на основі відгуків покупців.

  Підігрівач для пляшечок: який вибрати краще, види і рейтинг виробників

  Philips AVENT SCF355/00

  У цьому пристрої передбачена стерилізація та 2 режими нагрівання — для банок і пляшок об’ємом до і більше 180 мл. Дитяче харчування може розморожуватися до стану рідини. Конструкція добре зберігає температуру.

  B. Well WK-132

  У моделі функціонують 3 режими підігріву молока і сумішей. Пристрій автоматично вимикається при досягненні обраної температури. В комплекті до приладу додається лоток, в який витягуються ємності.

  Підігрівач для пляшечок: який вибрати краще, види і рейтинг виробників

  Tommee Tippee 42214481

  У пристрої передбачено не одне, а 3 положення розігріву на 36, 55 і 78°. Прилад вміщує в себе пляшки, мають різні форми. У конструкцію вбудований терморегулятор, завдяки якому суміш не буває гарячої, а комфортна для малюка.

  Brevi Vivalapappa

  Підігрівач, виготовлений з пластику, володіє компактними розмірами, підходить для пляшечок різного типу. У прилад вбудований термостат, який відповідає за нагрів, та молочна суміш не втрачає корисних для дитини компонентів.

  Підігрівач для пляшечок: який вибрати краще, види і рейтинг виробників

  Miniland Warmy Plus

  Модель поєднує в собі функції і стерилізатора, і підігрівача. Цифрове пристрій відключається автоматично, про закінчення режиму попереджає звук. Чудово підходить сім’ям, у яких народилися близнюки. Фіксувати і підігрівати можна відразу 2 пляшечки.

  Chicco 60082.00

  Елементи моделі, яку легко збирати та очищувати, виготовлені з поліпропілену, пластика і металу. Прилад вимикається автоматично, має індикатором готовності, передбачено 2 режими підігріву, про їх завершення попереджає звуковий сигнал. Температура суміші підтримується цілу годину.

  Підігрівач для пляшечок: який вибрати краще, види і рейтинг виробників

  Beaba Bib’bain-Marie

  Підігрівач з механічним управлінням зручний тим, що підключається за допомогою перехідника до прикурювача машини. Модель володіє системою програмування, що дозволяє вибирати початкову температуру. До недоліків конструкції відносять високу вартість і значна вага.

  Canpol 9/271

  Прилад швидко і рівномірно підігріває молочну суміш для малюка, необхідна температура підтримується регулятором. Завдяки наявності підйомника пляшечку з харчуванням діставати легко. У комплектацію входять ложечки, спеціальна тарілка. Працює 3 режими нагріву.

  Підігрівач для пляшечок: який вибрати краще, види і рейтинг виробників

  Chicco Home

  Модель високо цінується батьками, що мають маленьких дітей, тим, що суміш не припиняється тривалий час. Прилад автоматично відключається, нагрів відбувається поступово, і молоко не втрачає корисні компоненти. Присутність власника полегшує витяг ємності.

  Avent Philips Scf256/00

  Модель разработалась для тих випадків, коли мама з малюком перебуває в дорозі, і його, звичайно, потрібно годувати. Спеціальна кришка фіксує пляшечку до склянки, щоб суміш не проливалася. Вода в колбі не остигає до 6 годин, а молоко нагрівається швидше ніж за 3 хв.

  Підігрівач для пляшечок: який вибрати краще, види і рейтинг виробників

  Maman LS-C001

  В основі використання універсального пристрою лежить водяна баня, завдяки чому виконується функція стерилізацію дитячих пляшечок будь-якого типу. Ємність витягується за допомогою спеціального ліфта. Теплу молочну суміш можна зберігати в склянці з кришкою.

  Beurer BY 52

  Підігрівач, що випускається німецькою компанією, оснащений терморегулятором, завдяки якому дитяче харчування не остигає, ніколи не буває занадто гарячим. Для вилучення стандартної посуду передбачена ручка. За температурою рідини можна стежити на дисплеї, де вона відображається.

  Munchkin Travel

  Модель, що зовнішнім виглядом нагадує термос, використовується для підігріву відразу двох пляшечок, ідеально підходить для поїздок в дорозі, оскільки підключається до прикурювача автомобіля. У пристрої передбачено 6 температурних режимів. Недоліком моделі є відсутність функцій розморожування і стерилізації.

  Моя довідка - Корисні поради