Куди сходити з дитиною в Іжевську: кращі місця розваг і відпочинку

Іжевськ — один із 20 найбільших міст Російської Федерації. Він є промисловим центром з розвиненою металургійної, машинобудівної, оборонної галуззю. Подібна значимість міста приваблює масу туристів, які подорожують як самостійно, так і з дітьми. Найчастіше перед мандрівкою сімей виникає питання: куди в Іжевську сходити з дитиною?

Куди піти і що подивитися з дітьми в Іжевську?

Сьогодні існує безліч напрямів, за якими можна вивчити Іжевськ разом з дітьми. До них відносяться і історичні музеї, і розважальні центри, і ігрові майданчики.

Пізнавальні музеї

Самими популярними пам’ятками є музеї Іжевська. Ці пізнавальні пам’ятки знайомлять своїх відвідувачів з різними сторонами історії розвитку міста.

Музей Калашникова

Так як Іжевськ — збройова столиця, цей музей вважається обов’язковим до відвідування туристами. Тут розповідають про зброю за допомогою передових інформаційних технологій.

Музей Іжевська

Познайомитися з міською історією можна в однойменному музейному центрі. На його території представлені експонати від столових приладів до меблів. Виставлені речі розповідають про культуру народу, побут.

Куди сходити з дитиною в Іжевську: кращі місця розваг і відпочинку

Музей цікавих наук

Якщо у дитини є тяга до науковим фактам, його увазі потрібно відкрити Музей цікавих наук. Тут експонати можна чіпати руками. Цікаво, що представлені речі діючі, що підвищує інтерес у дитини до вивчення того або іншого явища.

Музей образотворчих мистецтв

У цьому музейному комплексі представлені картини художників, які писали свої твори в Удмуртії. Такий підхід до організації виставки дозволяє познайомити гостей з культурними цінностями свого народу.

Куди сходити з дитиною в Іжевську: кращі місця розваг і відпочинку

Архітектурно-етнографічний музей-заповідник Лудорвай

Цей заповідник знайомить своїх відвідувачів з міською історією. Тут можна познайомитися з предметами, які розкажуть про особливості народу, що населяють місцеві землі. Цей музей відрізняється тим, що він споруджений під відкритим небом.

Розважальні центри для самих маленьких

Крім пізнавальних пам’яток, в Іжевську можна відвідати і розважальні центри. Такі спортивні та ігрові майданчики дозволять відпочити не тільки дітям, але і їхнім батькам.

«Містечко майстрів»

Це простір втягує дитину в безліч сюжетно-рольових ігор, розваг. При цьому діти можуть познайомитися в ігровій формі з великою кількістю різних професій.

Куди сходити з дитиною в Іжевську: кращі місця розваг і відпочинку

Сімейний цікавий парк KIDO

В цьому парку представляється можливість підвищити інтерес дітей до вивчення наукових фактів, познайомити маленьких відвідувачів з навколишнім світом. Простір поділяється на кілька зон, характерних для конкретної вікової групи відвідувачів і їх індивідуальним перевагам.

Спортивний центр і скалодром «Скалариум»

Якщо дитина любить спорт, з ним можна вирушити на скеледром. Тут він навчиться долати страх, підвищить витривалість, фізичну силу. Крім скеледрому, у комплексі можна знайти мотузковий парк, тарзанку, батутную зону.

Куди сходити з дитиною в Іжевську: кращі місця розваг і відпочинку

Лазертаг-арена «Пандора»

Поринути у світ лазерних боїв можна на території арени «Пандора». Він являє собою величезний лабіринт, розташований на 2 рівнях. Обладнання лазертага відрізняється високою технологічністю, потужними спецефектами.

Сімейний центр «Ігромакс»

Тут буде цікаво всій родині. На території комплексу розташовується велика різноманітність атракціонів, автоматів, відеоігор. Також тут організовано 5Д кінотеатр. Комплекс пропонує не тільки весело проводити звичайні дні у себе в гостях, але й відзначати дні народження, випускні та інші свята.

Куди сходити з дитиною в Іжевську: кращі місця розваг і відпочинку

Цирк

З дітьми обов’язково потрібно відправитися в цирк Удмуртії. Він відрізняється цікавою історією — будівлю було збудовано у воєнні роки і являло собою символ перемоги. Але в 1990 році цирк був закритий. Поступово будівля піддавалося відновленню, і в 2013 році цирк знову став приймати гостей. У цього цирку є своя традиція запрошувати на подання першокласників 1 вересня. Такий звичай з’явився з моменту відкриття закладу в 2013 році, що стався якраз 1 вересня.

Філармонія

Поринути у розслаблення можна, відвідавши філармонію. Сама будівля відрізняється грандіозністю, в ньому панує затишна творча атмосфера. Музиканти віртуозно занурюють всіх відвідувачів в музичну казку, змушуючи кожного відчути настрій і ритм мелодії.

Куди сходити з дитиною в Іжевську: кращі місця розваг і відпочинку

Іжевський зоопарк

На узбережжі ставка розташований зоопарк. Він займає 18 гектарів, поділяється на кілька тематичних областей: Далекий Схід, Білий Північ, Удмуртська село, Наша тайга, Ставок. Кожна область має власне індивідуальне оформлення, відрізняється видами тварин. Символом цього місця вважається вовк, бронзова статуя якого і зустрічає гостей при вході в зоопарк. Вважається, що ця скульптура виконує бажання.

На території зоопарку збудований тераріум, ботанічний сад, контактний зоопарк. Дітей розвеселять атракціони, мешканці акваріума, дитячий майданчик, кафе.

Театр ляльок

Для дітей різних вікових груп у театрі ляльок ставляться різноманітні вистави. Відмітною особливістю є й те, що вистави тут настільки різноманітні, що здатні задовольнити смаки навіть найвибагливіших малюків.

Куди сходити з дитиною в Іжевську: кращі місця розваг і відпочинку

Парки сімейного відпочинку

Відпочити душею можна, відвідавши іжевські парки. Серед найпопулярніших паркових місць виділяють:

  • Park-Kart — на території локалізується картинг, спортивно-розважальні центри;
  • культурно-туристичний центр Сюан Малиновкаын;
  • мотузковий парк «Мауглі»;
  • Промениста поляна;
  • парк ім. Кірова;
  • парк Космонавтів;
  • парк культури і відпочинку Літній сад імені М. Гіркого;
  • парк Тишино;
  • Ярский районний центр ремесел.

Відвідати з дітьми можна будь-який з представлених парків. У кожному з них знайдуться для дітей захоплюючі і викликають інтерес місця, також там вийде відпочити під тінню дерев або в кафе, зустріти паркових жителів.

Моя довідка - Корисні поради