Куди сходити з дитиною у вихідні в Твері: опис кращих місць відпочинку

Жителів Тверській області цікавить, куди можна сходити з дитиною у Твері у вихідні. Щоб розібратися з цим, треба ознайомитися з переліком цікавих місць міста.

Куди піти з дитиною у Твері у вихідні?

Сьогодні в місті є чимало місць для сімейного відпочинку. Батьки з дітками можуть непогано провести час у:

  • місцевих кінотеатрах;
  • парках розваг;
  • музеях;
  • зоопарках;
  • театрах.

Влітку можна відправитися в парки, щоб прогулятися на природі, подихати свіжим повітрям.

Екскурсії від «ТверьТурСервис»

Деяким людям не хочеться витрачати час на організацію відпочинку і тому довіряють це спеціальним компаніям.

У Твері популярністю користується фірма «ТверьТурСервис», яка займається організацією екскурсійних поїздок на автобусі.

Скориставшись послугами «ТверьТурСервис», люди відвідають захоплюючу екскурсію по головним визначним пам’яткам міста.

Куди сходити з дитиною у вихідні в Твері: опис кращих місць відпочинку

Центр розваг Chicken Land

Деякі жителі міста і Тверській області вважають за краще проводити вихідні в розважальному центрі «Чікен Ленд». На його території є все для відпочинку діток будь-якого віку. Відвідувачам доступні авіасимулятори, дитячі майданчики, захоплюючі атракціони та багато іншого. У центрі також є спеціальні місця для відпочинку малюків дошкільного віку.

«Апельсинка» — центр сімейного дозвілля

«Апельсинка» вважається унікальним осередком, в якому кожна дитина знайде для себе цікаве заняття. На території комплексу знаходяться:

  • дитяча залізниця;
  • ігрові зони для активного відпочинку;
  • театральні куточки, де дітки приміряють костюми персонажів мультфільмів;
  • сухі басейни, які наповнені кулями;
  • кафе, де відвідувачі зможуть перекусити.

Куди сходити з дитиною у вихідні в Твері: опис кращих місць відпочинку

Також в центрі є зони, відведені для відпочинку батьків. Вони оснащені м’якими диванами і доступом до інтернету.

Silver Cinema

На території розважального центру «Рубін» розташований один з кращих тверських кінотеатрів — Silver Cinema. Він налічує п’ять величезних кінозалів, які вміщують 750 глядачів. У кінотеатрі періодично показують дитячі кінострічки та мультиплікаційні фільми. До достоїнств кінотеатру відносять те, що в ньому встановлено сучасне обладнання, що показує фільми та мультики в 3D.

Куди сходити з дитиною у вихідні в Твері: опис кращих місць відпочинку

Тверській театр ляльок

Щоб познайомити дітей з виставами, відвідують Тверській театр ляльок. Це культурна установа вважається кращим театром міста. Тут ставляться спектаклі за відомим творам, написаним дитячими письменниками. Театр розташований неподалік від Парку Перемоги і тому після спектаклю його можна відвідати, щоб прогулятися на свіжому повітрі.

Дзеркальний лабіринт «Задзеркалля»

Деякі вважають за краще проводити вихідні з дітками в лабіринті «Задзеркалля». Він складається з десятків довгих і заплутаних коридорів, які створені з величезних дзеркал. Діткам сподобається проводити тут час, так як вони точно захочуть перевірити свої сили і спробувати самостійно вибратися з лабіринту. Обмежень за віком у «Задзеркаллі» немає, і тому сюди приходять всі.

Куди сходити з дитиною у вихідні в Твері: опис кращих місць відпочинку

Парк розваг

У Твері знаходиться величезний Парк розваг, площа якого складає дві з половиною тисячі квадратних метрів. Тут ідеальні умови для проведення дозвілля всією родиною. У парку встановлено дитячі гойдалки, каруселі, і батути з лабіринтами. Для дітей старше шести років відкрито автодром з екстремальними атракціонами. Також тут є окреме приміщення для святкування днів народжень.

Державні цирки Росії

Тверській державний цирк вважають кращим розважальним закладом у місті. Тут проводяться захоплюючі циркові вистави, які зацікавлять не тільки дорослих, але і дітей будь-якого віку. Цирк розташований в центральній частині міста, і тому до нього зручно добиратися з будь-якого району Твері.

Куди сходити з дитиною у вихідні в Твері: опис кращих місць відпочинку

Куди повести дітей у селі або в передмісті Твері?

Не секрет, що за містом розваг менше, ніж у містах. Однак це не означає, що там неможливо відпочити з сім’єю. На природі можна влаштувати похід з ночівлею в наметах. Також жителі області проводять велопрогулянки і готують барбекю.

Висновок

Деякі жителі Твері і області не знають, як провести вихідні з дітьми. Щоб таких проблем не виникало, треба заздалегідь ознайомитися з головними розважальними центрами, кінотеатрами, театрами і музеями, що перебувають у місті.

Моя довідка - Корисні поради