Як зрозуміти, що тебе заблокували в WhatsApp: важливі ознаки

Як зрозуміти, що тебе заблокували в WhatsApp, чи існують очевидні параметри, на які варто звернути увагу? Ми уважно розібралися в цьому питанні і підготували для вас детальні відповіді – читайте наш огляд та дізнавайтесь нову інформацію!

Основні ознаки

Конфіденційність месенджера вище всяких похвал – розробники зробили все, щоб користувачі не отримували спеціальне повідомлення про попадання у чорний список. Вбудована функція відсутня, анонімність дій повністю дотримана. Як можна зрозуміти, заблокований ти чи ні в WhatsApp, в такому випадку?

Відсутність мітки «У мережі»

Перший ознака, що дозволяє зрозуміти, зрозуміти що в Вотсапе тебе заблокували – ви не бачите час останнього відвідування месенджера або статус «В мережі». Це значення з’являється у вікні чату під аватаром співрозмовника. Невелика рядок підказує, коли саме людина заходила в месенджер.

Як зрозуміти, що тебе заблокували в WhatsApp: важливі ознаки

Зверніть увагу! Не завжди відсутність статусу «В мережі» або часу останнього відвідування сигналізує про потрапляння в чорний список. Існують й інші причини:

 • Співрозмовник приховав цю інформацію в налаштуваннях приватності месенджера WhatsApp;
 • Ви приховали можливість відображення статусу в налаштуваннях приватності. Користувачі, отключившие час останнього відвідування, не можуть бачити аналогічну інформацію у співрозмовників.

Відсутність оновлень фото

Рухаємося далі і намагаємося розібратися, як дізнатися що в Ватсапе тебе заблокували. Другий ознака – відсутність оновлення фотографії профілю контакту.

 • Фотографія профілю WhatsApp – це аватар, який можна побачити в чаті або при відкритті аккаунта співрозмовника;
 • Якщо картинка підозріло довго не змінюється – варто задуматися, а не заблокували мене в WhatsApp.

Немає можливості подзвонити

Як ще можна дізнатися, що тебе заблокували в WhatsApp? Третій ознака очевидний – ви не можете здійснювати дзвінки на номер, який додав вас у чорний список.

 • Відкрийте месенджер і перейдіть до розділу з чатами;
 • Знайдіть потрібного співрозмовника і відкрийте розмову;
 • Натисніть на значок у вигляді трубки, щоб почати діалог по телефону;
 • Якщо у трубці тиша – відсутні гудки, не встановлюється з’єднання – справа погано!

Зрозуміло, перш ніж думати про чорному списку WhatsApp, потрібно перевірити якість інтернет-з’єднання. Рекомендуємо переконатися, що ви поклали гроші на баланс і підключили інтернет-опцію.

Одна галочка на надісланому повідомленні

Нарешті, четвертий ознака, що дозволяє дізнатися, що вас заблокували в WhatsApp! На повідомленнях, відправлених співрозмовнику, відсутня відмітка.

Як зрозуміти, що тебе заблокували в WhatsApp: важливі ознаки

 • Коли ви пишете повідомлення користувачеві, воно відзначається однієї сірої галочкою, що сигналізує про успішну відправку;
 • Як тільки повідомлення долітає до співрозмовника, з’являються дві галочки сірого кольору – це означає, що меседж успішно доставлений;
 • Дві сині галочки – сигнал про те, що співрозмовник увійшов в месенджер і прочитав текст, подивився медиафайл або завантажив документ.

Якщо у вас Ватсапе заблокували, подвійна галочка сірого або синього кольору не з’явиться ні за яких обставин – буде відображатися тільки одиночна відмітка.

Зрозуміло, ці ознаки є непрямими! Часто відсутність відповіді або активності говорить виключно про те, що користувач відключив інтернет, втратив смартфон або видалив WhatsApp з телефону. Не факт, що ви потрапили під блокування! Рекомендуємо зателефонувати або написати людині в іншому месенджері/соціальної мережі, щоб з’ясувати реальні причини.

Ми докладно розповіли про те, як в Ватсапе зрозуміти, що тебе заблокували – тепер ви будете в курсі будь-якій ситуації! Якщо ви зіткнулися з игнором з боку співрозмовника, перевірте описані ознаки і спробуйте зв’язатися для уточнення причин блокування.

Моя довідка - Корисні поради