Синхронізація Ватсап, проста інструкція, як налаштувати

Синхронізація Ватсап – необхідний інструмент, потрібно навчитися ним користуватися. Чому? Навіщо потрібно підключати цю опцію? Про все докладно розповімо в цьому огляді – дізнаєтеся багато нової та корисної інформації, гарантуємо.

Що таке синхронізація в Ватсапе

Перш ніж міркувати, як синхронізувати Ватсап – треба поговорити про те, що цей процес із себе представляє. Це процес ліквідації відмінностей між кількома копіями, тобто внутрішні дії системи, спрямовані на автоматичне завантаження свіжої інформації з одного пристрою на інший.

Пояснимо на простому прикладі – ви відкриваєте месенджер на комп’ютері і відправляєте повідомлення другу. Через кілька хвилин ви відкриєте додаток на телефоні і побачите, як в списку чатів з’явилося останнім відправлене повідомлення. Синхронізація WhatsApp в дії! Незважаючи на те, що ви працювали в десктопі, зміни з’являться і в мобільній програмі.

Які дані будуть автоматично перенесені і оновлені? Все – від повідомлень, до аудіовикликів, файлів, особистої інформації профілю, аватара. Тобто вміст месенджера повністю: від листувань до особистих налаштувань.

З визначенням розібралися – пора поговорити про те, як синхронізувати WhatsApp на різних пристроях. Готові?

Синхронізація з комп’ютером

Спочатку спробуємо пов’язати смартфон з ноутбуком або ПК – десктопна версія користується великою популярністю. Так зручно користуватися месенджером, не перериваючи робочої діяльності.

Веб-версія

Запам’ятовуйте – ви можете синхронізувати Ватсап на комп’ютері і телефон в двох різних версіях. Якщо ви користуєтеся браузером, необхідно зробити наступне:

 • Відкрийте офіційний сайт розробника;
 • Натисніть на кнопку «Веб» на верхній панелі;

Синхронізація Ватсап, проста інструкція, як налаштувати

 • На екрані з’явиться QR-код;

Синхронізація Ватсап, проста інструкція, як налаштувати

 • Візьміть в руки смартфон, відкрийте настройки месенджера;
 • Знайдіть рядок «Web»;

Синхронізація Ватсап, проста інструкція, як налаштувати

 • Клікніть по кнопці «Сканувати код»;
 • Камера пристрою запуститься автоматично, наведіть її на екран комп’ютера;
 • Інтеграція відбудеться за кілька секунд!

Більше нічого робити не потрібно – не доведеться окремо синхронізувати контакти в Ватсапе, або переносити листування. Повне оновлення даних здійснюється за частку секунди – можете не сумніватися.

Чому важливо мати під рукою смартфон для синхронізації? Для роботи на комп’ютері необхідно мати обліковий запис, попередньо створену в мобільному додатку – так як телефонний номер є вашим унікальним ідентифікаторів. До однієї сім-карті може бути підключений тільки один профіль, тому розробники накладають подібні обмеження.

Перейдемо до другого способу і розберемося, як зробити синхронізацію Ватсап на комп’ютері? Нижче інструкція для тих, хто скачав окремий додаток для робочого столу!

Додаток

Важливо зазначити: при вході в десктопное додаток можна натиснути на галочку «Залишатися в системі».

Синхронізація Ватсап, проста інструкція, як налаштувати

Це дозволить зберегти поточні дані авторизації і заощадить час в подальшому. Швидше за все, синхронізація все одно буде відбуватися автоматично, але перестрахуватися не завадить.

 • На екрані з’явиться вікно авторизації – з QR-кодом;

Синхронізація Ватсап, проста інструкція, як налаштувати

 • Візьміть в руки смартфон, відкрийте настройки і перейдіть до розділу «Веб»;
 • Натисніть на кнопку «Сканувати код» і запустіть камеру;
 • Відскануйте кьюар. Готово!

У багатьох користувачів виникає питання, як відключити синхронізацію Ватсап. Такої можливості немає – вона працює за замовчуванням завжди!

Закінчуємо з настільним пристроєм – і переходимо до девайсів меншого розміру. Давайте обговоримо планшетні пристрої і спробуємо розібратися, як синхронізувати Ватсап на двох телефонах відразу!

Синхронізація з планшетом телефоном

Чому ми об’єднали два цих пристрою? Незабаром зрозумієте – інструкції не мають відмінностей. Спочатку спробуємо синхронізувати Ватсап на телефоні, планшеті – і відразу зіткнемося з певними труднощами.

Офіційного додатку месенджера для планшетних пристроїв немає – ви переконаєтеся, ледь відкриєте магазин програм. Але користуватися обліковим записом можна, доступна і синхронізація: є невелика хитрість.

 • Відкрийте будь-який браузер;
 • Перейдіть на сайт розробника і натисніть на іконку «Веб»;
 • З’явиться кьюар – відкрийте налаштування програми на смартфоні і відскануйте код так, як ми вчили вище.

Тепер можете користуватися учеткой через браузер – всі дані будуть автоматично оновлено. Аналогічним чином ви можете синхронізувати Ватсап на телефоні Андроїд/Айфон. Офіційно встановлювати клієнт на два девайса можна – але веб-версія прийде на виручку.

На жаль, цей варіант синхронізації не дуже зручний – але при необхідності ви зможете швидко отримати доступ до профілю на інших мобільних пристроях.

Докладно розповіли, як синхронізувати Ватсап на інший телефон, планшет або комп’ютер – змалювали всі доступні інструкції. Радимо зберегти огляд в закладки, щоб не втратити масу корисних інструкцій – не забувайте, навіщо необхідно періодично робити синхронізацію!

Моя довідка - Корисні поради