Як зробити Ватсапе невидимку на Айфоне і Андроїд

Ви шукаєте спосіб, як зробити, щоб співрозмовники в цьому месенджері не дізналися, що ви нещодавно були в мережі або прочитали від них повідомлення? Ми знаємо, як зробити Ватсапе невидимку на Айфоне і Андроїд, в настройках самого месенджера і з допомогою сторонніх додатків. Нижче ви знайдете всі необхідні інструкції.

Що таке Невидимка

“Невидимка” — це збірне ім’я облікового запису в соцмережі або месенджері, власник якого вжив заходів до того, щоб повністю або частково приховати свою активність в профілі.

“Стати невидимкою в Ватсапе” означає, що ви можете приховати:

 1. Час / дату, коли ви останній раз були онлайн.
 2. Фото профілю.
 3. Дані профілю.
 4. Інформацію про те, що ви прочитали отримані повідомлення.
 5. Статус*.

*Йдеться не про статус в мережі, а про інформацію, яку ми вказуємо у вкладці “Статус”.

Зверніть увагу: якщо покласти (зробити) в Whatsapp невидимку, то в профілях друзів ви перестанете бачити той тип інформації, який приховали самі. Тобто якщо ви приховаєте свій час відвідування, то час відвідування інших користувачів також сховається і від вас. Те ж стосується і звітів про прочитання.

Як зробити невидимку на Айфоне

Як зробити режим невидимки в Ватсапе на Айфоне:

 • Запускаємо месенджер і з будь-якої з його вкладок переходимо в розділ налаштувань (кнопка внизу-праворуч).
 • Вибираємо розділ “Обліковий запис”, а в ньому — “Конфіденційність”.

Як зробити Ватсапе невидимку на Айфоне і Андроїд Як зробити Ватсапе невидимку на Айфоне і Андроїд

 • Тут можна побачити кнопки “Час відвідування”, “Фото профілю”, “Відомості” і “Статус”. Натиснувши на кожну з них ви зможете вибрати, якій категорії користувачів буде доступна інформація або взагалі закрити доступ до неї.*
Читайте також:
Як відновити Ватсап, усі доступні способи

Як зробити Ватсапе невидимку на Айфоне і Андроїд

*Щоб зробити профіль повністю невидимим, скрізь вибирайте “Ніхто”.

Важливо! всі перераховані дії не допоможуть приховати статуси “Онлайн” і “Набирає повідомлення”. Функціоналу, що дозволяє це зробити не існує. Актуально також для Ватсап, встановленого на смартфонах Android.

Як зробити невидимку на Андроїд

Що потрібно робити:

 • Запустити месенджер і натиснути на кнопку “Меню” — вона знаходиться у правому верхньому куті вікна.
 • В меню виберіть “Налаштування”, а потім “Аккаунт”.
 • Натисніть на “Приватність”.

Як зробити Ватсапе невидимку на Айфоне і Андроїд Як зробити Ватсапе невидимку на Айфоне і Андроїд Як зробити Ватсапе невидимку на Айфоне і Андроїд

 • Щоб зробити Ватсап невидимим на Андроїд повністю або частково, натискайте на кнопки “Був”, “Фото профілю”, “Відомості” і “Статус” по черзі і встановлюйте потрібний рівень доступу. Це може бути як “Усі”, “Мої контакти” або “Ніхто”.*

Як зробити Ватсапе невидимку на Айфоне і Андроїд Як зробити Ватсапе невидимку на Айфоне і Андроїд

 • Для відключення звітів про прочитання в цьому ж вікні є окремий рядок — пересуньте повзунок навпроти неї в положення “Викл”.

Як зробити Ватсапе невидимку на Айфоне і Андроїд

*Для пункту “Статус” цей список виглядає як “Мої контакти, Контакти, крім …” і “Поділитися з …”

Зверніть увагу: пункт “Геодані” — інформаційний. У ньому можна тільки подивитися, обмінюйтеся своїм розташуванням в якомусь з чатів. А коригування можна зробити в налаштуваннях телефону, розділ “Додатки”, підрозділ “Дозволу додатків”. Ця інформація актуальна також для Ватсап, встановленого на iPhone.

З допомогою сторонніх додатків

На початку статті ми згадали, що приховуючи свою активність, ви в тій же мірі втрачаєте доступ до інформації про активність інших користувачів месенджера. Чи можна стати невидимим у Whatsapp без таких “побічних ефектів”? Можна, тільки для цього знадобиться додаткова програма (зі сторонніх джерел).

Це може бути:

 1. Офлайн-рідер.
 2. Unseen — No Last Seen.
 3. Прихований Невидимий Онлайн Статус | Чат не бачив (назва виглядає дивно, але саме так воно відображається в Play Маркет). Не русифікований.
 4. Secret Messenger і т. д.
Читайте також:
Чому в WhatsApp не приходять повідомлення?

Як обчислити невидимку

Як в Ватсапе включити невидимку ми розібралися. А можна обчислити людини, який таким способом приховав від вас інформацію? Можна, і навіть двома способами. Проте 100% гарантії не дасть жоден.

 1. За непрямими ознаками. У співрозмовника довгий час не змінюється статус, повідомлення, надіслані йому, залишаються в статусі “Доставлено”. Але при цьому людина періодично з’являється онлайн.
 2. З допомогою сторонніх додатків. Їх ви можете пошукати в App Store або в Play Маркет.*

*Цей спосіб цілком законний.

Моя довідка - Корисні поради