Як прочитати нове повідомлення в Вотсапе, так, щоб воно залишилося непрочитаним

Функціонал месенджера не передбачає можливості “відкату” статусу назад до “Доставлено” — тобто переглянуті входять непросмотренными зробити не вийде. Але способи, як прочитати нове повідомлення в Вотсапе, щоб воно залишилося непрочитаним, все-таки є. Нижче ми дамо інструкції для кожного з них.

Зміна налаштувань приватності Ватсапа

Так як зробити повідомлення знову непрочитаним в Whatsapp неможливо, то ця і всі наступні способи спрацюють тільки з новими членами, які ви ще не переглянули.

Перше, що ви можете зробити, це змінити налаштування приватності, тобто в якомусь сенсі стати «невидимим» в Whatsapp.

Як змінити налаштування Андроїда:

 • Натиснути на кнопку “Меню” в месенджері.
 • У списку вибрати “Налаштування”, а потім “Аккаунт”.
 • Перейти на вкладку “Конфіденційність”.
 • Повзунок навпроти рядка “Звіти про прочитання” зруште вліво, в положення “Викл”.

Як прочитати нове повідомлення в Вотсапе, так, щоб воно залишилося непрочитаним Як прочитати нове повідомлення в Вотсапе, так, щоб воно залишилося непрочитаним Як прочитати нове повідомлення в Вотсапе, так, щоб воно залишилося непрочитаним

Як змінити налаштування з Айфона:

 • Запустити програму і натиснути на “Налаштування”.
 • Вибрати “Обліковий запис”, а потім “Конфіденційність”.
 • Внизу є рядок “Звіти про прочитання” — перемістіть повзунок поруч з нею в положення “Викл”.

Як прочитати нове повідомлення в Вотсапе, так, щоб воно залишилося непрочитаним Як прочитати нове повідомлення в Вотсапе, так, щоб воно залишилося непрочитаним Як прочитати нове повідомлення в Вотсапе, так, щоб воно залишилося непрочитаним

Зверніть увагу! Цей спосіб має невелику “побочку” — якщо зробити в Ватсап так, щоб співрозмовник не бачив що повідомлення прочитано, і ви перестанете бачити, переглянуті ваші вихідні. В іншому месенджер буде працювати як звичайно.

Якщо ви хочете приховати свою присутність в месенджері і стати повністю або частково невидимим у Whatsapp, читайте про це в окремій статті за посиланням.

Відключення доступу до інтернету, авіарежім

Цей спосіб прочитати повідомлення в Ватсап і залишити його непрочитаним побудований на принципі роботи сервісів, що використовують інтернет. Між програмою на стороні відправника, серверами месенджера і програмою на стороні одержувача йдуть постійні запити даних і відповіді на них. За результатами цих відповідей і відбувається зміна статусу повідомлення в чатах — з “Відправлено” на “Доставлено” і з “Доставлено” на прочитано”.

Відключаючи доступ до інтернету на телефоні або переводячи його в авіарежім після того, як нове повідомлення прийшло в Ватсап, але до того, як його переглянемо, ми розриваємо цей ланцюжок. Статус меседжа в чаті відправника встиг помінятися на “Доставлено”, але після перегляду вами на “Прочитано” він не зміниться, так як ваш смартфон не підключений до інтернету і сервера не отримують відгуку на запити даних.

Як в Ватсапе зробити так щоб не бачили прочитав повідомлення, інструкція для Андроїда:

 • Потягніть вниз шторку панелі швидкого доступу.
 • Дотиком до іконці “Мобільні дані” вимкніть доступ до інтернету або натисніть на “Авіарежім”.

Як прочитати нове повідомлення в Вотсапе, так, щоб воно залишилося непрочитаним

Для Айфона:

 • Потягніть вгору шторку панелі швидкого доступу.
 • Дотиком до іконці “Стільникові дані” (піктограма “вишка зв’язку”) відключіть доступ до інтернету.

Як прочитати нове повідомлення в Вотсапе, так, щоб воно залишилося непрочитаним

 • Або виберіть “Авіарежім” і підтвердіть дію.

У цього способу приховати, що ти прочитав повідомлення у Вотсапе, є серйозний недолік: як тільки ви включите доступ до інтернету або вимкніть авіарежім, обмін даними піде в звичайному режимі. А це означає, що всі переглянуті вами повідомлення через кілька секунд отримають статус “Прочитано”.

Використання сторонніх додатків

Зробити у Вотсапе щоб не було видно коли прочитано повідомлення допоможе встановлена додатково програма. Це можуть бути:

 • Офлайн-рідер;
 • Secret Messenger;
 • Unseen — No Last Seen;
 • Last seen online hider for WhatsApp;
 • WhatSeen — No Last Seen і т. д.

Функціонал у таких додатків схожий — найчастіше всередині є три розділи — “Чат”, “Голос” і “Зображення”. Текстові повідомлення будуть відображатись в “Чат”, голосові в “Голос”, а фотографії і картинки, відповідно, “Зображення”.

Як зробити непрочитаним повідомлення у Ватсапе:

 1. Знайти і завантажити програму. Стандартна процедура.
 2. Натиснути “Відкрити”, а потім дати всі необхідні дозволи.
 3. Після отримання повідомлення відкрити програму і переглянути нові повідомлення в відповідних розділах.

Звертаємо увагу наших читачів на те, що цей спосіб буде працювати, тільки якщо на смартфоні не видалено і працює офіційний додаток Ватсап. Крім того, якщо ви відкриєте оф. додаток і зайдете в ньому в чати, раніше переглянуті через згадані програми, то повідомлення у них отримають статус “Прочитано”.

Моя довідка - Корисні поради