Як дізнатися хто заходив до мене в Ватсап? Чи є способи?

Як дізнатися, хто заходив до мене в Ватсап і переглядав профіль? Можна побачити, хто відвідує сторінку або гості зберігають інкогніто? Пошукаємо відповіді на ці питання в нашому огляді – дізнаєтеся багато нового про опціях месенджера, якими не користувалися раніше!

Є опція «Гості» в месенджері?

Змушені розчарувати всіх, хто хотів дізнатися в Ватсап, хто заходив у гості! Такої функції в месенджері немає, розробники не додавали подібних можливостей. З чим це пов’язано? З політикою розвитку додатка, де величезну роль грає конфіденційність.

Ви не дізнаєтесь, хто переглядав статус і аватар. З іншого боку, користувачі не дізнаються, що ви переглядали чужі статуси і аватари. Все чесно і логічно.

Не потрібно засмучуватися, що подивитися гостей в Ватсапе не вийде. Неважко зрозуміти, що інші абоненти бачили дані – інакше ви не перебували б в активній переписці!

Хочемо дати корисну пораду! У мережі є безліч чарівних додатків і програм, нібито дозволяють швидко отримати доступ до потрібної інформації. Таким способом ви не зможете дізнатися, хто заходив у Ватсап – зате ризикуєте відкрити доступ до аккаунту зловмисникам. Можна заразити смартфон вірусами або шкідливим програмним забезпеченням.

Знайшли відповідь на питання, як дізнатися, хто заходив в акаунт Ватсап? Давайте обговоримо, як можна сховатися від чужих очей, якщо бажання спілкуватися з користувачами немає!

Як стати невидимкою?

Ви вже знаєте, як дізнатися в Ватсапе, хто до тебе заходив. Результати невтішні, але один умовний спосіб є – відкрийте чат з потрібним співрозмовником:

 • Подивіться на останнє відправлене повідомлення;
 • Якщо воно відзначено двома синіми галочками – співрозмовник відкрив бесіду з вами і переглянув текст (дані, фото, відео).
Читайте також:
Що означає зірочка в Ватсапе на фото і повідомленнях?

У статусному рядку нагорі побачите, коли користувач останній раз був в мережі – чи помітите позначку «Онлайн». Не хочете так світитися перед іншими людьми? Поділимося маленькими хитрощами по збереженню конфіденційності облікового запису!

 • Відкрийте налаштування месенджера;Як дізнатися хто заходив до мене в Ватсап? Чи є способи?
 • Знайдіть розділ «Обліковий запис» (на Айфон) або «Аккаунт» (на Андроїд);Як дізнатися хто заходив до мене в Ватсап? Чи є способи?
 • Перейдіть до рядка «Приватність»;Як дізнатися хто заходив до мене в Ватсап? Чи є способи?
 • Тепер можна пройтися по основних налаштувань.

Ви побачите кілька розділів. Відкривайте послідовно і вносите коригування:

 • «Був (-а)». Можна приховати час останнього відвідування. Виберіть варіант «Ніхто», щоб сховатися від усіх або «Мої контакти», щоб сховатися від сторонніх абонентів;
 • «Фото профілю». Активація опції дозволяє встановити заборону на розворот повний екран фотографії;
 • «Відомості». Інші люди не зможуть заходити і переглядати особисті дані профілю Ватсап;
 • «Статус». Вибирайте, хто буде дивитися на встановлений статус – ніхто або тільки особи з числа контактів;
 • «Звіти про прочитання». Вимкніть функцію, щоб інші користувачі не могли переглядати, коли було відкрито відправлене повідомлення.Як дізнатися хто заходив до мене в Ватсап? Чи є способи?

Будьте уважні! Ви можете налаштувати конфіденційність за бажанням. Про двох опціях варто поговорити окремо: відключаєте «Звіти про прочитання» і «Дані про відвідування» – не зможете бачити, хто заходив у мережу і читав повідомлення. Процес двосторонній.

Нехай дізнатися, хто дивився мій профіль у WhatsApp, не вийде – не впадайте у відчай! Це не соціальна мережа, а додаток для листування – краще починайте спілкуватися. Поділіться з друзями або рідними важливою інформацією, надішліть смішне повідомлення або надішліть фотографію. Отримуйте максимум від можливостей, не намагайтеся дізнатися, хто заходив в профіль Ватсап.

Моя довідка - Корисні поради