Що значить одна галочка в Whatsapp чи кілька?

Для зручності користувачів в цьому месенджері діє ряд умовних позначень, дивлячись на які можна отримати інформацію про статус того чи іншого процесу. Що значить одна галочка в Whatsapp або дві, які з’являються після відправлення повідомлення? А якщо вони поміняли колір? А якщо взагалі немає жодної? Давайте розберемося разом з цим питанням, а заодно розглянемо і інші варіанти позначень.

Що означають галочки

Галочки в Whatsapp використовуються для позначення статусу повідомлення: доставлено — не доставлено, відправлено — не доставлено, прочитано — не прочитано. В чаті відображаються вони на стороні відправника, праворуч від тексту. Тобто ви бачите тільки на ваших посланнях, а на чужих — ні. У співрозмовника — аналогічно.

Що значить одна галочка в Whatsapp чи кілька?

І так, що в Ватсапе означають галочки в повідомленнях:

Скільки Який статус
Ні однієї Може з’явитися до “Вирушає”, або “Вирушає” і “Відправлено”.*
Одна Відправлено, але не доставлено
Що значить дві галочки в Whatsapp (сірого кольору) Доставлено, користувач отримав повідомлення.
Дві сині Прочитано

*Досить рідкісне явище. А точніше сказати — коротке зависання програми, що проходить само собою і досить швидко.

А як в групових чатах?

Позначення діють однаково для всіх видів чатів. Тільки є один нюанс: якщо ви пишете у велику групу, то з великою ймовірністю значка “дві сірі галочки” в Ватсапе для своїх повідомлень ви так і не дочекаєтеся. Це пов’язано з правилом: значення “Прочитано” з’являється тільки після того, як всі учасники переглянуть ваш меседж.

Як ви розумієте, частина групи може не заходити в бесіду по кілька днів / тижнів / місяців. Або взагалі не заходити, а тільки числитися в учасниках. Тому в групових чатах в Ватсапе одна галочка — звичайна справа.

Читайте також:
Як поставити статус в Ватсапе і керувати їм?

А який месенджер краще, на ваш погляд Вайбер і Ватсап

Інші позначення Whatsapp

І ще декілька позначень процесів в чаті і для месенджера в цілому:

  • Годинник — надсилання повідомлення. Якщо є проблеми зі зв’язком, то “Годинник” зміняться на галочку тільки після того, як вони (проблеми) будуть усунені.
  • Знак оклику в червоному колі (на десктопної версії) — немає підключення до інтернету.
  • Пропала картинка з аватарки контакту в чаті — людина видалив Whatsapp, своє фото з нього або заблокував вас на своєму телефоні.
  • “Дане повідомлення видалено” — користувач стер раніше відправлений месидж.
  • “Ім’я контакту” друкує … — хтось пише вам або в групу, в якій ви перебуваєте, але ще не відправив написане.

Як бачите, відповідь на питання “Що в Whatsapp означають галочки” виявився елементарним. Втім, цей месенджер сам по собі простий. А якщо все ж залишилися незрозумілими якісь моменти в його використанні — можна прогулятися по нашому сайту: тут зібрано багато корисної інформації.

Дивіться цікаве відео про месенджер:

Моя довідка - Корисні поради