Де і скільки зберігається переписка WhatsApp на Android і iPhone

Ця тема охоплює відразу два питання — про безпеку особистих даних і запобігання втрати пересилається користувачами інформації. Де і скільки зберігається переписка Whatsapp, за яким принципом організується процес копіювання — все це цікаво кожному користувачеві месенджера. Ми зібрали для вас всю інформацію на цю тему і пропонуємо з нею ознайомитися.

Де і яким чином зберігається переписка WhatsApp

Почнемо з першого питання: скільки зберігаються повідомлення у Whatsapp на сервері? Відповідно до політики конфіденційності цього месенджера, усі повідомлення, які пересилаються через нього, видаляються з серверів відразу, як тільки вони будуть доставлені адресату. Таким чином, якщо немає проблем зі зв’язком, мова йде про пару секунд, не більше.

Всі дані, якими ми обмінюємося, зберігаються тільки на наших мобільних пристроях — тих, на яких WhatsApp підключений в якості основного облікового запису. Копіювання чатів відбувається автоматично, один раз у добу — в 2 години ранку (згідно інформації з оф. сайту).

Скільки зберігається переписка в Ватсапе на телефоні? Кожна локальна копія зберігається на пристрої 7 днів і видаляється на восьмий. Всього одночасно — 8 копій.

Також зверніть увагу на те, що не доставлені повідомлення зберігаються на серверах месенджера до тих пір, поки адресат не з’явиться в мережі. Однак зберігання це не нескінченне, максимальний строк — 30 днів. Далі повідомлення буде видалено без можливості відновлення.

Якщо ви хочете зберегти листування на більш довгий термін, ви можете зробити експорт чату Ватсапе.

Місце зберігання листування WhatsApp на Android

Шлях до місця, де зберігається всі повідомлення WhatsApp в телефоні, залежить від того, використовується на пристрої SD-карта:

  • Немає SD-карти. Меню → Мої файли → Телефон → Пам’ять пристрою* → WhatsApp → Databases.
Читайте також:
Чому в Ватсапе не вантажиться відео: можливі причини

Де і скільки зберігається переписка WhatsApp на Android і iPhone Де і скільки зберігається переписка WhatsApp на Android і iPhone Де і скільки зберігається переписка WhatsApp на Android і iPhone

  • Є SD-карта. Меню Мої файли → Карта пам’яті → WhatsApp → Databases.

*В залежності від марки смартфона і версії ОС цей розділ може називатися також “Основна пам’ять” або “Внутрішня пам’ять”.

Також відповідаємо на питання, що цікавить деяких користувачів Андроїд питання: “Що за папка Sent в WhatsApp і для чого вона потрібна”. Папка Sent — це місце зберігання копій медіафайлів, які відправляли ви самі. Використовується Sent, як і інші папки з файлами, що знаходяться в Databases і Media, для відновлення історії збережених листувань.

Місце зберігання листування WhatsApp на iPhone

Всі без винятку пристрої, що працюють на платформі iOS, мають закриту файлову систему. Тобто на Айфоне немає розділу “Мої файли”, як на Андроїд, де можна було б подивитися, куди копіюються повідомлення з Ватсапа. Також можна встановити і використовувати файлові менеджери зі сторонніх джерел.

Точніше можна, але для цього доведеться піддати пристрій процедуру Jailbreak — ми такий варіант не розглядаємо, бо вважаємо його небезпечним для пристрою.

Для користувачів історія повідомлень WhatsApp на Айфонах доступна тільки в хмарному сховищі. Створення копій на iCloud може здійснюватися кожен раз вручну або в автоматичному режимі, із заданою періодичністю — все залежить від того, яким чином ви налаштуєте розділ резервного копіювання. Зробити це можна тут: запустити месенджер → Налаштування → Чат → Резервна копія → Створити копію.

Де і скільки зберігається переписка WhatsApp на Android і iPhone Де і скільки зберігається переписка WhatsApp на Android і iPhone Де і скільки зберігається переписка WhatsApp на Android і iPhone

Моя довідка - Корисні поради