Чому в Вотсапе не показує останній візит контакту і як вирішити цю проблему

Зазвичай, якщо відкрити чат з одним з своїх співрозмовників у цьому месенджері, то вгорі екрану, під ім’ям контакту, відображається статус: “Онлайн” або “Був у стільки-то / тоді-то”. Чому в Вотсапе не показує останній візит в одного контакту або відразу у кількох? Тут може бути кілька причин.

Змінені настройки конфіденційності

У налаштуваннях месенджера є можливість відключити показ інформації про останньому відвідуванні. Якщо це зробити, то іншим користувачам буде видно тільки статус “онлайн” — у той час, коли господар облікового запису знаходиться в мережі. Деякі називають цю опцію «Невидимка» в Whatsapp. В інший час рядок під ім’ям контакту залишається порожньою.

Але тут є цікавий момент: ця опція “дзеркальна”. Той, хто обмежив доступ до інформації про останньому відвідуванні, перестає отримувати аналогічні дані від інших користувачів. Тобто причиною, чому Ватсап не показує коли людина була в мережі, може бути:

  1. Зміна налаштувань конфіденційності у вашого співрозмовника.
  2. Зміна налаштувань конфіденційності в месенджері, встановленому на вашому телефоні.

Перевірити налаштування в своєму месенджері Налаштування → Акаунт / Обліковий запис → Приватність / Конфіденційність → Був(-а).

Чому в Вотсапе не показує останній візит контакту і як вирішити цю проблему Чому в Вотсапе не показує останній візит контакту і як вирішити цю проблему Чому в Вотсапе не показує останній візит контакту і як вирішити цю проблему

Користувач вас заблокував

Це ще одна причина, чому в Вацапе не показує час відвідування іншого абонента. Щоб переконатися, що вас дійсно заблокували, а не просто на тій стороні змінені налаштування приватності, зверніть увагу на наступні моменти:

  • Ваші повідомлення, послані цього співрозмовнику, отримують статус “Відправлено”, але ніколи “Доставлено” або “Прочитано”.
  • Не показується аватарка контакту.
  • Візит в профіль не дає результатів — особиста інформація не показується.
  • При спробі подзвонити через месенджер виклик зривається.
  • При спробі подзвонити просто по телефону на той же номер виклик зривається.*

Чому в Вотсапе не показує останній візит контакту і як вирішити цю проблему

*Не завжди. Зриватися дзвінок буде у разі, якщо блокування зроблена не у Ватсапе, а з телефонної книги пристрою.

Що зробити, якщо месенджер не показує останній візит контакту

Якщо в Вотсапе не видно коли людина заходила, без залучення сторонніх сервісів ви можете редагувати лише власні налаштування приватності — якщо справа не в них. Потрібно пройти по шляху, вказаному в розділі “Змінено налаштування конфіденційності”, і переставити позначку “Ніхто” на “Все” або “Мої контакти”.

Далі. Якщо в Whatsapp не видно час відвідування співрозмовника з-за того, що він змінив налаштування свого профілю, проблему можна вирішити, встановивши програму-шпигун. Наприклад, WhatsLog: online last seen, Sotla — online last seen, OnlineNow і т. д.

Подібні сервіси працюють так:

  1. Раз на кілька секунд програма чекает (перевіряє) статуси ваших контактів.
  2. Система фіксує, на які (у скільки, точний час) чеки надійшла відповідь “Онлайн” (був візит в месенджер)*.
  3. На основі зібраної інформації “Шпигун” формує звіт по кожному контакту — показує дату і час останнього візиту.

*Приховати статус “Онлайн” не можна ніякими налаштуваннями приватності, крім блокування опонента.

А от способів, як дізнатися в Ватсапе коли чоловік був онлайн, якщо вона вас заблокував, немає.

Поспішаємо заспокоїти наших читачів: “Шпигуни” такого плану абсолютно легальні, так як збирають і аналізують відкриту інформацію. Додаток нічого не зламує і не отримує доступ до конфіденційної інформації.

Моя довідка - Корисні поради