Як завантажити фотографії з Однокласників на комп’ютер і телефон

Переглядаючи зображення в соціальній мережі, користувачі часто замислюються, як завантажити фото з Однокласників на комп’ютер. Така можливість дійсно є, зберегти знімки можна не тільки на ПК, але і на телефон кількома різними способами.

Як зберегти фотографії з ОК на комп’ютері

Завантажити фотографії зі сторінки іншого користувача або групи можна, використовуючи можливості самої соціальної мережі, якщо тільки власник профілю або творець групи не захистив зображення від скачування в налаштуваннях приватності.

Для цього необхідно:

 1. Відкрити браузер, зайти на сайт.
 2. Знайти зображення.
 3. Під знімком натиснути «Зберегти фото». Якщо власник картинки не заборонив у налаштуваннях профілю ділитися фотографією, з’явиться спливаюче меню, в якому можна зберігати зображення в один з альбомів на своїй сторінці або завантажити на ПК.
 4. Щоб завантажити фото на ПК, натиснути «Зберегти на комп’ютер».Як завантажити фотографії з Однокласників на компютер і телефон
 5. Через кілька секунд з’явиться повідомлення про те, що фото завантажено на ПК. Знайти знімок можна в папці «Завантаження» або в інший, вибраної користувачем.

Якщо збереження фото на комп’ютер з Однокласників за допомогою функцій сайту недоступне, завантажити зображення можна з використанням можливостей операційної системи ПК.

Через контекстне меню

Найпростіший спосіб завантажити фотографії з соціальної мережі на комп’ютер – через контекстне меню. Порядок дій:

 1. Відкрити браузер, перейти на сайт.
 2. Знайти цікаву фотографію.
 3. Клацнути на ній правою клавішею миші.
 4. Натиснути «Зберегти зображення як…».Як завантажити фотографії з Однокласників на компютер і телефон
 5. Вказати папку для завантаження фото і ім’я файлу.
 6. Натиснути «Зберегти».

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramНедостаток такого способу в тому, що зображення має невеликий розмір і не відповідає оригінальним параметрами фотографії. З цієї причини, щоб отримати фото в початковому вигляді, в якому воно було завантажено на сайт, рекомендується використовувати перший спосіб зі стандартним збереженням.

Читайте також:
Як подивитися Історію відвідувань в Однокласниках

За допомогою SaveFrom.net

SaveFrom.net – це розширення для більшості популярних браузерів, призначене для завантаження фото і відео на комп’ютер з багатьох відомих сайтів, в тому числі і ОК. Спочатку його потрібно завантажити і встановити в браузері, а потім переходити до збереження зображень.

Інструкція:

 1. Перейти по ссылке ru.savefrom.net.
 2. Відкрити розділ «Встановити» і натиснути на кнопку, щоб перейти до завантаження та інсталяції доповнення.Як завантажити фотографії з Однокласників на компютер і телефон
 3. З’явиться магазин додатків для веб-браузера. У ньому потрібно виконати установку SaveFrom.net натиснувши на кнопці «Встановити» або «Додати», в залежності від використовуваного браузера. Через кілька секунд додаток буде встановлено, про це повідомить значок біля адресної панелі.Як завантажити фотографії з Однокласників на компютер і телефон
 4. Відкрити фотографію. Після встановлення розширення на ній з’явився значок у вигляді стрілки. Необхідно натиснути на нього, а потім «Завантажити».Як завантажити фотографії з Однокласників на компютер і телефон

Фотографія буде завантажена в тому ж вигляді, в якому її виклав в Мережу користувач.

Збереження зображень на телефон

Збереження фотографій з Однокласників можливо не тільки в браузері на комп’ютері, але і через веб-браузер або додаток на телефоні.

Через мобільний браузер

Щоб завантажити фотографію через мобільний браузер, потрібно:

 1. Відкрити веб-браузер, завантажити ОК.
 2. Знайти фотографію, яку потрібно завантажити.
 3. Натиснути на зображення на кілька секунд, поки не з’явиться меню з діями.
 4. Вибрати «Зберегти картинку».Як завантажити фотографії з Однокласників на компютер і телефон

Зображення буде завантажено в папку завантажень.

Через додаток

Для завантаження фото через мобільний додаток потрібно:

 1. Відкрити програму.
 2. Знайти зображення.
 3. У верхній частині вікна клацнути по кнопці з трьома крапками для вибору дій.
 4. Вибрати «Зберегти на пристрій».Як завантажити фотографії з Однокласників на компютер і телефон

З’явиться повідомлення про успішне завершення дії.

Чому не завантажуються фотографії

Якщо фотографії не завантажуються на комп’ютер або телефон, причин може бути кілька. Це слабке інтернет-з’єднання, заповнена пам’ять (характерно для мобільного пристрою), обмеження на скачування з боку автора фото.

Читайте також:
Як розблокувати свою сторінку в Однокласниках

Рішенням стане збільшення швидкості Інтернету, очищення внутрішнього накопичувача або встановлення картки пам’яті. Щоб обійти обмеження, можна написати власника профілю і попросити дозволу скачати картинку. Можливо, він піде назустріч.

Завантажити фотографії з Однокласників на комп’ютер можна, використовуючи можливості самого сайту, операційної системи або стороннього ПЗ. Крім ПК, завантаження зображень дозволена на мобільний пристрій.

Моя довідка - Корисні поради