Як включити і вимкнути Невидимку в Однокласниках на комп’ютері та телефон

При переході на сторінку іншої людини в ОК користувач з’являється в списку його гостей. Щоб відвідувати чужі профілі анонімно, необхідно сплатити і включити Невидимку в Однокласниках.

Послуга Невидимка в Однокласниках

Невидимка – платна функція в Однокласниках, вартість якої дорівнює 40 ОК на один день або 199 ОК на місяць. При її активації користувач може анонімно переглядати сторінки інших людей. Крім того, навпроти його імені не буде показаний статус «На сайті», а значить, про його присутність в соціальній мережі ніхто не дізнається.

ОК – внутрішня валюта в соціальній мережі, її курс 1 ОК = 1 рубль.

Опція працює протягом певного часу, але навіть після її закінчення всі дії, які користувач виконав з підключеною послугою, не будуть розкриті іншим людям.

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramВажно враховувати, що Невидимка не поширюється на коментарі чи повідомлення, а також оцінки друзям або незнайомим користувачам.

Як включити

Підключити послугу “Невидимка” в Однокласниках можна через телефон або комп’ютер. Перед оплатою на необхідний термін користувачеві доступний безкоштовний пробний триденний період. По закінченню відбудеться автоматичне продовження підписки та списання необхідної суми з рахунку профілю.

Покупка через ПК

Щоб купити Невидимку через комп’ютер, необхідно:

 1. Відкрити браузер, завантажити ОК.
 2. Під фото профілю знайти та натиснути «Платежі та передплати».Як включити і вимкнути Невидимку в Однокласниках на компютері та телефон
 3. Під функцією «Невидимка» клікнути «Купити».Як включити і вимкнути Невидимку в Однокласниках на компютері та телефон
 4. Вибрати необхідний термін передплати та натиснути «Купити» або «Спробувати безкоштовно» для активації пробного періоду з подальшим продовженням на 7 або 30 днів.Як включити і вимкнути Невидимку в Однокласниках на компютері та телефон
 5. При купівлі послуги: вказати спосіб поповнення рахунку в ОК (через банківську карту, телефон, електронні гроші тощо) і виконати оплату.Як включити і вимкнути Невидимку в Однокласниках на компютері та телефон
 6. При активації пробного періоду: прив’язати банківську картку, з якої буде списана необхідна сума через три дні, клікнути «Спробувати безкоштовно».Як включити і вимкнути Невидимку в Однокласниках на компютері та телефон
Читайте також:
Налаштування повідомлень і оповіщень в Однокласниках

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramЕсли відключити опцію відв’язати банківську карту під час безкоштовного періоду, списання грошей з рахунку не відбудеться. Таким чином, користувач може безоплатно користуватися функцією і перед завершенням пробного терміну скасувати підписку.

Активувати послугу через браузер на ПК можна й іншим способом. У правому кутку зверху клікнути по іконці з фотографією профілю і в випадаючому списку вибрати «Підключити Невидимку». Відбудеться автоматичний перехід до вікна оплати послуги.Як включити і вимкнути Невидимку в Однокласниках на компютері та телефон

Активація через додаток Однокласники для смартфона

Інструкція для телефону:

 1. Відкрити додаток ОК.
 2. Зробити свайп вправо, перейти в меню.
 3. Натиснути «Платежі та передплати».Як включити і вимкнути Невидимку в Однокласниках на компютері та телефон
 4. Знайти Невидимку, натиснути «Підключити».Як включити і вимкнути Невидимку в Однокласниках на компютері та телефон
 5. В вікні оплати вибрати «Спробувати безкоштовно» або необхідний термін.
 6. Зробити покупку.

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramПомимо оплати через банківську картку або інших способів, доступних на ПК, можна здійснити платіж через Google Play. Це зручно, якщо до магазину прив’язана карта, т. к. не потрібно повторно вводити дані.

Як безкоштовно підключити Невидимку

Крім покупки, є кілька способів зробити Невидимку безкоштовно.

Перший – це скористатися пробним триденним періодом. Порядок його активації описаний вище.

Другий – додаток «Модератор Однокласників».Як включити і вимкнути Невидимку в Однокласниках на компютері та телефон

Знайти його можна через рядок пошуку. В ньому користувач заробляє бали і змінює їх на випадкові платні послуги або купує на аукціоні ті опції, які йому потрібні. Серед них є і «Невидимка».Як включити і вимкнути Невидимку в Однокласниках на компютері та телефон

Відключення

Відключити Невидимку в Однокласниках необхідно в різних випадках, наприклад, щоб уникнути покупки опції при використанні безкоштовного періоду. Інший варіант – користувач більше не потребує послугу і бажає відписатися від Невидимки, щоб з його рахунку не списувалися гроші.

Читайте також:
Як додати свято в Однокласниках

Видалення підписки на комп’ютері через браузер

Для скасування функції необхідно:

 1. Відкрити браузер, перейти на сайт.
 2. Знайти розділ «Платежі та передплати».
 3. Під опцією Невидимка клікнути «Відмовитися від підписки».Як включити і вимкнути Невидимку в Однокласниках на компютері та телефон
 4. Вказати причину і підтвердити дію.Як включити і вимкнути Невидимку в Однокласниках на компютері та телефон

Відключення через телефон

Щоб виконати дію через мобільний телефон:

 1. Відкрити додаток ОК.
 2. Зробити свайп вправо, в меню знайти та натиснути «Платежі та передплати».
 3. Під опцією Невидимка клікнути «Відписатися».Як включити і вимкнути Невидимку в Однокласниках на компютері та телефон
 4. Вказати причину і підтвердити дію.Як включити і вимкнути Невидимку в Однокласниках на компютері та телефон

Функцію Невидимка дозволяється включати або відключати під час дії підписки. Для цього в програмі потрібно зрушити повзунок ліворуч, щоб дезактивувати опцію. Аналогічну дію виконують в браузері на ПК в колонці під фото профілю.Як включити і вимкнути Невидимку в Однокласниках на компютері та телефон

Тут же, в веб-браузері, можна натиснути на кнопку з зображенням користувача у верхньому правому кутку і в випадаючому списку команд виберіть «Вимкнути Невидимку».

Як розкрити особистість Невидимки

Побачити Невидимку в гостях можна у відповідному розділі, але визначити, хто анонімно відвідує сторінку, практично неможливо. Сайт не розкриває таку інформацію. Невелика ймовірність обчислити шпигуна є, якщо він(а) почне проявляти якісь дії – ставити оцінки, писати коментарі чи повідомлення і тим самим розкриє своє ім’я.

Крім того, власники закритих профілів можуть бути впевнені, що анонім, який побував в гостях – хтось із друзів, тому що сторонні люди не можуть переглядати їх сторінку.

Можливості, які дає Невидимка, досить широкі. Ця послуга дозволяє анонімно відвідувати сторінки інших людей, а також приховувати своє перебування на сайті. Підключається опція платно через телефон або браузер, але користувач може використовувати її безкоштовно протягом пробного періоду або заробити у програмі «Модератор».

Моя довідка - Корисні поради