Як видалити сторінку в Однокласниках

З різних причин користувач може вирішити видалити аккаунт в Однокласниках назавжди. Перед тим, як це зробити, потрібно ретельно обміркувати цей крок. Врахуйте, що при цьому безповоротно зникає вся інформація, яка була в профілі – фотографії, відео, повідомлення і т. д. Якщо рішення остаточне, видалити сторінку можна з комп’ютера або телефону.

Видалення сторінки в Однокласниках

Для ліквідації облікового запису в Однокласниках користувач може скористатися комп’ютером, ноутбуком або мобільним пристроєм. Процедура проста, дії відрізняються незначно, тому труднощів зазвичай не виникають.

На комп’ютері

Щоб видалити з комп’ютера або ноутбука сторінку в ОК, необхідно:

 1. Відкрити веб-браузер, завантажити соціальну мережу та авторизуватися в Однокласниках.Як видалити сторінку в Однокласниках
 2. Перейти за посиланням на регламент використання послуг сервісу, ознайомитися з ним і під документом вибрати «Відмовитися від послуг».Як видалити сторінку в Однокласниках
 3. Вказати причину, по якій власник бажає позбутися від профілю.Як видалити сторінку в Однокласниках
 4. Ввести пароль і натиснути «Видалити».Як видалити сторінку в Однокласниках

Аккаунт буде заблокований від самого та інших людей. Якщо людина вирішить відновити, він зможе це зробити протягом 90 днів, по закінченню 90 діб обліковий запис і всі дані на ній будуть знищені.

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – Instagram Якщо у користувача активована щомісячна підписка на музику в соціальній мережі, її потрібно скасувати на Google Play або в AppStore з Айфона або з мобільного пристрою на базі Android. Інакше оплата буде списуватися з карти навіть після видалення облікового запису.

З мобільного телефону

Через додаток вирішити цю задачу не вийде, тільки через мобільний браузер.

В розділі «Допомога» ОК зазначено, що видалити профіль назавжди допускається тільки через повну версію браузера на ПК. Проте нещодавно відбулися зміни і тепер ця операція доступна з планшета або через телефон в мобільному браузері.

Читайте також:
Темна тема для Однокласників

Інструкція:

 1. Авторизуватися в ОК.Як видалити сторінку в Однокласниках
 2. Перейти по посиланню для ознайомлення з умовами використання сервісу.
 3. Прокрутити документ вниз, натиснути «Відмовитися від послуг».Як видалити сторінку в Однокласниках
 4. Вказати, з якої причини виконується операція, ввести пароль і натиснути «Видалити».Як видалити сторінку в Однокласниках

Дії доступні в браузері смартфона і планшета мобільного або в повній версії сайту. Якщо з невідомої причини посилання на угоду не працює, рекомендується відкрити розділ «Допомога» ОК, в рядку пошуку ввести «як видалити свій профіль» і у вікні, що відкрилося, перейти за посиланням.

Видалити сторінку через додаток для мобільного пристрою неможливо. Користувач може перейти в розділ «Допомога» і ввести відповідний запит. Відкриється інструкція з посиланням на регламент, але в кінці документа немає кнопки «Відмовитися від послуг».

Як видалити профіль, якщо до нього немає доступу

Щоб прибрати стару сторінку, облікові дані від якої втрачено, необхідно:

 1. Відкрити браузер, перейти до авторизації в соціальній мережі ОК, натиснути «Служба підтримки».Як видалити сторінку в Однокласниках
 2. У полі «Тема звернення» вибрати «Видалення профілю».
 3. Ввести інформацію, яку користувач пам’ятає про обліковому записі. Це телефон, пошта або ID профілю.
 4. Вказати електронну пошту для зворотного зв’язку.
 5. Надіслати повідомлення.Як видалити сторінку в Однокласниках

На розгляд звернення піде час, тому прямо зараз видалити подвійну сторінку або старий аккаунт, від якого втрачені облікові дані, не вийде.

Відновлення сторінки

Якщо людина позбавиться від аккаунта, а згодом вирішити його відновити, він зможе це зробити протягом 90 днів.

Для цього потрібно:

 1. Відкрити браузер, перейти до авторизації в Однокласниках.
 2. Натиснути «Не виходить увійти?».
 3. Клікнути «Телефон» або «Пошта», щоб приступити до відновлення.Як видалити сторінку в Однокласниках
 4. Вказати номер мобільного пристрою або e-mail, натиснути «Отримати код».Як видалити сторінку в Однокласниках
 5. Ввести код, який прийшов в листі, або в повідомленні, натиснути «Підтвердити».Як видалити сторінку в Однокласниках
 6. З’явиться знайдений запис, прив’язаний до облікових даних. Якщо саме він необхідний людині, вибрати «Так, це я». В іншому випадку-натиснути «Ні, це не мій профіль» і повторити кроки 3-5, але вказати інший номер телефону або поштовий ящик.Як видалити сторінку в Однокласниках
 7. Якщо аккаунт підібраний вірно, створити новий пароль, далі доступ буде відновлений.Як видалити сторінку в Однокласниках

Коли отримати доступ до облікового запису не вдається, при виборі способу відновлення – телефону або пошти – потрібно натиснути «Звернутися в службу підтримки». У вікні вказати категорію питання, ввести інформацію, яку пам’ятає власник, а також діючий e-mail і відправити повідомлення. Рішення проблеми займає деякий час, тому відповідь від техпідтримки прийде не відразу.

Відновити обліковий запис і втрачену інформацію можна впродовж 90 днів, потім вони зникають безповоротно.

Моя довідка - Корисні поради