Як видалити друзів в Однокласниках

Потреба видалити з друзів в Однокласниках іншого користувача соціальної мережі виникає, коли спілкування з ним припиняється, а його новини стають нецікаві. При цьому хочеться виконати цю дію без оповіщення людини, щоб його не образити. Вирішити таку задачу можна кількома різними способами як на ПК, так і на мобільному пристрої.

Як видалити друзів в ОК

Видалити відразу всіх друзів, з якими не підтримуються контакти, в Однокласниках неможливо, тому що соціальна мережа не надає такої функції. Потрібно прибирати кожного окремо. Зробити це можна різними способами – відвідавши сторінку людини і, таким чином, привертаючи увагу або без переходу в профіль непотрібного одного.

Через комп’ютер

Якщо користувач надсилає запит на дружбу в ОК, можна видалити заявку в друзі і залишити його передплатників, а пізніше і прибрати звідти.

Але коли небажаний знайомий доданий у контакти, для видалення в комп’ютері через браузер, необхідно:

 1. Перейти в розділ «Друзі».Як видалити друзів в Однокласниках
 2. Навести курсор на фотографію людини, якого потрібно видалити зі списку друзів і в випадаючому меню вибрати «Припинити дружбу».Як видалити друзів в Однокласниках

Після цього користувач зникне зі списку. Сповіщення йому не надійде.

Є ще один спосіб прибрати людини, а значить, видалити з його Стрічки новини:

 1. Перейти в непотрібний аккаунт.
 2. Клацнути по кнопці з трьома крапками і вибрати «Видалити».Як видалити друзів в Однокласниках

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramНедостаток способу: при переході в чужій профіль користувач з’являється в розділі «Гості» і цим привертає до себе увагу. Людина зацікавиться, перейде в акаунт відвідувача і побачить, що дружба припинена, а значить, зберегти дію в таємниці не вийде. Як варіант — скористатися функціями невидимки

Читайте також:
Шахрайство в Однокласниках: що це і як не стати жертвою

У мобільному браузері

Щоб виконати операцію в мобільній версії браузера, потрібно:

 1. Перейти в акаунт людини.
 2. Клацнути по кнопці з трьома крапками, вибрати «Видалити».Як видалити друзів в Однокласниках
 3. Підтвердити дію.

Операція виглядає однаково мобільного та повної версії сайту.

У додатку на телефоні

Інструкція:

 1. Перейти в аккаунт користувача.
 2. Натиснути на кнопку «Ще», повторити дію.Як видалити друзів в Однокласниках
 3. Вибрати «Видалити».Як видалити друзів в Однокласниках
 4. Підтвердити виконання дії.

Таким чином, видалення людини з контактів без відвідування його профілю, неможливо, а значить ви привернете до себе увагу.

Чому не виходить видалити друзів

Якщо при видаленні з’являється помилка, причини в некоректній роботі сайту або в перевищенні кількості сторінок, віддалених поспіль. У першому випадку проблема зникне через час, т. к. розробники швидко виявляють та усувають збої.

У другому — спрацював захист від ботів. Потрібно почекати кілька хвилин, а потім повторити дію.

Як відновити віддаленого одного

У соціальній мережі Однокласники відновити віддаленого одного неможливо – такої функції на сайті немає. Щоб повернути його, необхідно надіслати запрошення на дружбу і пояснити причину, а потім дочекатися, поки запит не буде прийнятий.

Як дізнатися, хто з друзів видалив вас в ОК

Якщо користувач виявляє, що кількість знайомих зменшилася, він бажає знати, хто відписався від його сторінки. Такої функції в соціальній мережі немає, але вирішити цю задачу можна.

Перший спосіб підійде всім, у кого хороша пам’ять і невелика кількість знайомих і близьких. Потрібно переглянути і визначити, кого не вистачає.

Другий спосіб – переглянути вкладку «Підписки», доступну в розділі «Друзі». У ньому знаходяться сторінки користувачів, що не підтвердили запит на дружбу, надісланий власником профілю. Також в цьому розділі з’являються удалившиеся знайомі. Недолік такого способу один: якщо колишній товариш прибрав користувача не тільки друзів, але і з передплатників, його не буде в «Підписок».

Як видалити друзів в Однокласниках

В Інтернеті популярна реклама сервісів, які визначають, хто пішов в Однокласниках. Такі служби небезпечні. Це шкідливе програмне забезпечення, похищающее логін і пароль від аккаунта і відправляє їх зловмисникам або виконує інші потенційно небезпечні дії.

Видалити друзів з Однокласників можна на телефоні або на комп’ютері, як зі сторінки користувача, так і не відкриваючи його профіль. Важливо пам’ятати, що відновити людини в списку контактів неможливо, тому потрібно повторно відправляти запит.

Моя довідка - Корисні поради