Як в ОК переслати повідомлення іншому користувачеві

Бажання переслати повідомлення в Однокласниках іншій людині час від часу з’являється у більшості користувачів. Така можливість доступна як на комп’ютері, так і на телефоні. Надіслати можна не тільки отриманий текст, але і фотографію, якщо знати, як це правильно зробити.

Як переслати повідомлення в ОК

Надіслати отримане повідомлення іншій людині в ОК можна як в браузері на ПК, так і в додатку для планшета або телефону. Для цього в соціальній мережі є спеціальна функція, доступна у вікні чату. Більш докладно розглянемо для кожного пристрою нижче.

На комп’ютері

Керівництво для ПК:

 1. У браузері завантажити Однокласники.
 2. Перейти в діалоги.Як в ОК переслати повідомлення іншому користувачеві
 3. Вибрати необхідний чат.
 4. Навести курсор на повідомлення. Поруч із ним з’являться команди. Перевести курсор на гурток зі стрілкою вправо. Він забарвиться в сірий колір і поряд з ним з’явиться напис «Переслати». Натиснути на кнопку.Як в ОК переслати повідомлення іншому користувачеві
 5. Призначити одержувача, виконати відправку. Якщо необхідно, можна вказати декількох користувачів. Кожен з них отримає окреме послання.Як в ОК переслати повідомлення іншому користувачеві

У діалогах над відправленням буде позначка та ім’я початкового автора. Якщо в цьому немає необхідності, можна просто скопіювати і переслати повідомлення звичайним способом, вставивши його в вікно введення тексту.

Як в ОК переслати повідомлення іншому користувачеві

На телефоні

Інструкція для мобільного пристрою:

 1. Відкрити додаток ОК.
 2. Перейти в діалоги, потім у потрібний чат.Як в ОК переслати повідомлення іншому користувачеві
 3. Вибрати повідомлення і в списку команд натиснути «Надіслати».Як в ОК переслати повідомлення іншому користувачеві
 4. Вказати одержувача, натиснути «Відправити».Як в ОК переслати повідомлення іншому користувачеві

Інший спосіб – торкнутися пальцем повідомлення і утримувати її до тих пір, поки воно не буде виділено. У верхній частині вікна з’явиться рядок з можливими діями, в тому числі і з кнопкою «Переслати». Тут же є команда «Копіювати», з допомогою якої можна зробити копію тексту і відправити її в новому посланні.

Як в ОК переслати повідомлення іншому користувачеві

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramПреимущество другого способу у тому, що можна виділити кілька окремих повідомлень і послати їх групою обраному адресату.
Як в ОК переслати повідомлення іншому користувачеві

При необхідності в соціальній мережі на мобільному пристрої і ПК можна відправити пересланное повідомлення, отримане раніше, новому адресату.

Пересилання зображень з ОК

В Однокласниках можна виконати відправку не тільки тексту, але і фотографії, отриманої від іншої людини.

Читайте також:
Оновлення сторінки в Однокласниках

Порядок дій:

 1. Перейти в діалоги, знайти картинку.
 2. Надіслати повідомлення із зображенням згідно інструкції вище.Як в ОК переслати повідомлення іншому користувачеві
 3. Якщо потрібно переслати тільки картинку, її потрібно завантажити на комп’ютер. Для цього її слід відкрити, клацнути правою клавішею миші та виберіть «Зберегти зображення як…».Як в ОК переслати повідомлення іншому користувачеві
 4. Вказати папку, в яку буде завантажений файл.
 5. Перейти в листування з людиною, якій потрібно надіслати картинку.
 6. Клацнути по кнопці із зображенням скріпки праворуч, вибрати «Фото з комп’ютера» і у вікні виберіть потрібний документ. Натиснути «Відкрити».Як в ОК переслати повідомлення іншому користувачеві
 7. Виконати операцію.Як в ОК переслати повідомлення іншому користувачеві

Переслати фото на телефоні, як і на ПК, можна двома способами – повідомленням, як описано вище або збереження зображення в пам’ять пристрою, а потім прикріпивши до нового послання.

 1. Відкрити програму.
 2. Перейти в діалоги, відкрити картинку.
 3. Натиснути на кнопку «Меню», натиснути «Зберегти в галерею».Як в ОК переслати повідомлення іншому користувачеві
 4. Перейти в чат, який потрібно надіслати фотографію.
 5. Натиснути на скріпку, вибрати файл, підтвердити дію кнопкою «Відправити».Як в ОК переслати повідомлення іншому користувачеві

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramЕще одне можливе рішення для комп’ютера – зберегти зображення в свій альбом в ОК, а потім відправити його звідти новому одержувачу.

Як відправити повідомлення в іншу соціальну мережу або месенджер

Користувачі часто цікавляться, як переслати повідомлення з Однокласників в Ватсап або в інший месенджер або соціальну мережу. На жаль, адміністрація сайту не надає такої можливості. Все, що може зробити користувач – скопіювати текст в ОК на телефоні і вставити його в листуванні в WhatsApp, в ВКонтакте або іншому додатку. Аналогічні дії можна виконати в браузері на ПК.

Якщо користувачеві необхідно виконати пересилання повідомлення в Однокласниках, виконати цю дію він може як на комп’ютері, так і на телефоні, скопіювавши текст або за допомогою функції «Надіслати». Таким же способом можна відправити отриману фотографію іншому користувачеві. Пересилання в іншу соціальну мережу або месенджер недоступна. Допускається лише скопіювати текст і відправити знайомому як у додатку на телефоні, так і через браузер.

Моя довідка - Корисні поради