Як в Однокласниках змінити посилання на профіль

Особиста сторінка кожної людини в ОК має індивідуальну посилання, яка автоматично видається системою після реєстрації. За замовчуванням вона виглядає як комбінація цифр, але їй можна надати більш красивий вигляд, якщо знати, як змінити посилання на профіль в Однокласниках. Читаємо нижче всі секрети.

Що таке посилання на профіль в ОК

Посилання – це постійна адреса персональної сторінки. З її допомогою можна швидко відшукати користувача у соціальній мережі. Щоб дізнатися посилання на профіль в Однокласниках, потрібно перейти на свою сторінку і подивитися на адресний рядок.Як в Однокласниках змінити посилання на профіль

URL складається з двох частин. Перша – це адреса сайту, друга – ідентифікатор людини. За замовчуванням він виглядає як набір цифр, але його можна зробити більш красивим і зручним для читання.

Зміна посилання на профіль

Змінити адресу особистої сторінки в ОК можна лише через браузер. У мобільному додатку така функція недоступна. При редагуванні потрібно дотримуватися ряду правил, сформованих системою.

Правила

Рекомендації для створення адреси профілю:

 • довжина нового значення — понад 5 символів;
 • допускається використовувати тільки цифри, літери латинського алфавіту, точку;
 • у профілю буває тільки одну адресу;
 • лінк не можна переоформити на інший рахунок;
 • у назві не зустрічаються нецензурні або інші заборонені слова;
 • не допускається використовувати при створенні назви організацій, торгових марок, населених пунктів, імена публічних осіб або інші відомі найменування.

При недотриманні останнього правила адміністрація сайту залишає за собою право вилучити посилання і передати її правовласнику, якщо він зробить офіційне звернення.

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramНе рекомендується вказувати у назві конфіденційні дані, тому що вони будуть видні не тільки друзів, але і будь-якій незнайомій людині на сайті.

Читайте також:
Подарунки в Однокласниках: як відправляти і приймати

Інструкція для браузера

Щоб змінити адресу сторінки в Однокласниках, необхідно:

 1. Відкрити веб-браузер, перейти на сайт.
 2. У правому верхньому куті клікнути по кнопці з зображенням профілю, в випадаючому списку вибрати «Змінити налаштування».Як в Однокласниках змінити посилання на профіль
 3. В розділі «Основне» знайти посилання на профіль і кликнути по ній для зміни.Як в Однокласниках змінити посилання на профіль
 4. Система запропонує можливий варіант імені. Якщо він не влаштовує, можна ввести власний, а потім натиснути «Створити». В цьому ж вікні доступні правила створення посилання.Як в Однокласниках змінити посилання на профіль

Якщо все зроблено вірно, оновивши сторінку, користувач побачить, що URL в адресному рядку змінилася.

Як повторно змінити посилання

Правилами Однокласників заборонено зміну адреси сторінок більше одного разу, тому, якщо людина вирішить знову виконати цю операцію, у нього нічого не вийде. Це означає, що потрібно ретельно обміркувати нове ім’я посилання і тільки потім редагувати його.

Як скопіювати і відправити адреса сторінки другові

Щоб друг чи близька людина змогли швидко відшукати користувача в ОК, можна скопіювати посилання і відправити їм. Ця процедура доступна в браузері на ПК і в мобільному додатку.

У браузері

Щоб скопіювати URL на сторінку в браузері на ПК:

 1. Відкрити веб-браузер, завантажити соціальну мережу.
 2. Перейти на свою особисту сторінку.
 3. В адресному рядку виділити її вміст, клацнути правою клавішею миші і вибрати «Копіювати» або скористатися комбінацією клавіш на клавіатурі «Ctrl+C».Як в Однокласниках змінити посилання на профіль
 4. Розмістити адресу в повідомленні одного клавішами «Ctrl+V» або клікнути правою клавішею миші в потрібному полі і натиснути «Вставити».
 5. Надіслати повідомлення.

Виконавши перехід, одержувач побачить профіль свого знайомого в Однокласниках і зможе відправити запит на дружбу.

У телефоні

Щоб скопіювати адресу особистої сторінки в ОК в мобільному додатку:

 1. Відкрити програму.
 2. Зробити свайп вправо, в меню кликнути по фотографії, щоб перейти в профіль.Як в Однокласниках змінити посилання на профіль
 3. Під ім’ям натиснути на кнопку «Ще».Як в Однокласниках змінити посилання на профіль
 4. У списку команд вибрати «Копіювати посилання».Як в Однокласниках змінити посилання на профіль
 5. Тепер можна відкрити будь-месенджер або створити нове смс-повідомлення додати в нього адреса для надсилання знайомому або другу.
Читайте також:
Як частково або повністю видалити листування в Однокласниках

Посилання відкриває сторінку користувача в браузері, встановленому за замовчуванням на телефоні.

Посилання на профіль – це постійна адреса особистої сторінки людини в Однокласниках. Вона дозволяє швидко і зручно знайти знайомого в соціальній мережі, щоб надіслати запит на дружбу. За замовчуванням вона виглядає як комбінація цифр, але її можна змінити в налаштуваннях і надати гарний вигляд. Далі скопіювати до веб-браузера на ПК або в мобільному додатку і відправити друзям і близьким, щоб вони змогли легко відшукати користувача в ОК.

Моя довідка - Корисні поради