Як приховати дату народження в Однокласниках

Користувачі соціальних мереж часто не бажають вказувати на своїй сторінці дату народження. Причини різні – приховати свій справжній вік, ускладнити пошук профілю небажаними знайомими і т. д. Прибрати дату народження в Однокласниках або змінити її на вигадану можна як в браузері на ПК, так і через мобільний пристрій.

Як змінити дату народження

Повністю видалити дату в ОК неможливо, оскільки адміністрація не надає такої функції. При цьому користувачам дозволено редагувати цю інформацію як у додатку на планшеті або телефоні, так і через веб-браузер на ПК.

На комп’ютері

Щоб поміняти день народження на вигаданий, необхідно:

 1. Відкрити веб-браузер, завантажити Однокласники.
 2. Клікнути по імені та прізвища у колонці зліва під фотографією профілю.Як приховати дату народження в Однокласниках
 3. Натиснути «Налаштування».Як приховати дату народження в Однокласниках
 4. Перейти в розділ «Особисті дані».Як приховати дату народження в Однокласниках
 5. У полі «Дата народження» ввести нову інформацію.Як приховати дату народження в Однокласниках
 6. Клацнути по кнопці «Зберегти».

Помінявши відомості, не слід дивуватися, якщо у цей святковий день прийде менше привітань, ніж зазвичай. Знайомі не отримають сповіщення про урочисту подію в житті користувача, а значить, не пришлють йому подарунки або листівки.

На телефоні

Щоб змінити свій вік на телефоні, потрібно:

 1. Відкрити додаток Однокласники.
 2. Зробити свайп вправо, в меню натиснути на ім’я власника сторінки.Як приховати дату народження в Однокласниках
 3. Клікнути «Налаштування».Як приховати дату народження в Однокласниках
 4. Перейти в Налаштування особистих даних».Як приховати дату народження в Однокласниках
 5. Змінити дату народження і натиснути «Зберегти».Як приховати дату народження в ОднокласникахЯк приховати дату народження в Однокласниках

Ці ж дії можна виконати у мобільній версії сайту в браузері для смартфона.

Використовуючи цю функцію, можна збільшити або зменшити свій вік, змінивши тільки рік народження або повністю поміняти на нову дату.

Як приховати свій вік

Щоб не займатися редагуванням особистих даних, в Однокласниках можна приховати свій вік від друзів або тільки від незнайомих людей, зробивши необхідні зміни в параметрах публічності на телефоні або ПК.

Читайте також:
Видалення обговорень на телефоні і комп'ютері в Однокласниках

У браузері на ПК

Інструкція для комп’ютера:

 1. Відкрити веб-браузер, завантажити ОК.
 2. Клацнути по кнопці з фотографією профілю в правому верхньому куті, в випадаючому меню вибрати «Змінити налаштування».Як приховати дату народження в Однокласниках
 3. В колонці зліва натиснути «Публічність».Як приховати дату народження в Однокласниках
 4. Перейти в розділ «Хто може бачити» і навпроти рядка «Мій вік» встановити, хто може бачити цю інформацію – всі користувачі соціальної мережі, тільки друзі або сам власник сторінки.Як приховати дату народження в Однокласниках
 5. Натиснути «Зберегти».

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramВ установках публічності можна прибрати від сторонніх очей і інші дані – групи, ігри, коханих, друзів, передплатників і т. д.

У мобільному додатку

Приховати свої особисті дані від знайомих або сторонніх людей можна через мобільний додаток.

Для цього потрібно:

 1. Зробити свайп вправо, перегорнути вниз меню і натиснути «Налаштування публічності».Як приховати дату народження в Однокласниках
 2. Клікнути «Вік», у випадаючому списку встановити необхідне значення і зберегти зміни.Як приховати дату народження в ОднокласникахЯк приховати дату народження в Однокласниках

У мобільній версії Однокласників на смартфоні необхідно перейти в меню розділ «Налаштування», а потім виконати ті ж дії, що і в додатку.

Якщо користувач не бажає афішувати свій вік або прагне приховати інформацію про день свого народження, він може замінити на іншу дату або прибрати її від сторонніх очей. Така можливість є в додатку і мобільному браузері телефону або планшета, а також у веб-браузері на комп’ютері.

Моя довідка - Корисні поради