Як подивитися Історію відвідувань в Однокласниках

Деякі користувачі соціальної мережі ОК знають, що означає «Історія відвідувань» в Однокласниках. Це спеціальний інструмент для забезпечення безпеки профілю, що показує інформацію про відвідування користувачем сайту. Він є у всіх версіях ОК на смартфоні і комп’ютері і дозволяє помітити, якщо сторонні люди отримали доступ до аккаунту.

«Історія відвідувань» – це відомості про вході людини на власну сторінку. Вона показує дату і час відкриття сайту, IP-адресу, а також держава і місто. Якщо регулярно переглядати цю інформацію, можна вчасно помітити, що профіль зламаний і вжити заходів для захисту особистих даних.

Як переглянути та очистити «Історію відвідувань» в ОК

Переглянути інформацію про входах на сайт можна на комп’ютері і телефон. Редагувати, а також видалити «Історію відвідувань» в Однокласниках не можна – ці дані зберігаються протягом 30 днів, після чого стираються з серверів автоматично.

На комп’ютері

Щоб подивитися «Історію відвідувань» в Однокласниках на комп’ютері, необхідно:

 1. Відкрити веб-браузер, завантажити сайт.
 2. Клацнути по кнопці з зображенням користувача вгорі праворуч, вибрати «Змінити налаштування» у випадаючому списку.Як подивитися Історію відвідувань в Однокласниках
 3. В колонці зліва відшукати і перейти в розділ.Як подивитися Історію відвідувань в Однокласниках

На сторінці видно всі входи на сайт протягом останнього місяця із зазначенням країни і міста, IP-адреси, а також часу і дати.Як подивитися Історію відвідувань в Однокласниках

На телефоні

Щоб перевірити «Історію відвідувань» з телефону, потрібно:

 1. Клікнути по іконці «ОК» на робочому столі смартфона, щоб завантажити програму.
 2. Зробити свайп вправо і в меню натиснути на імені користувача.Як подивитися Історію відвідувань в Однокласниках
 3. Вибрати «Налаштування».Як подивитися Історію відвідувань в Однокласниках
 4. Перейти у розділ.Як подивитися Історію відвідувань в Однокласниках

Перегляд через мобільну версію браузера на телефоні виконується схоже:

 1. Відкрити веб-браузер, завантажити ОК.
 2. Натиснути на кнопку «Меню», виберіть «Налаштування».Як подивитися Історію відвідувань в Однокласниках
 3. Відкрити.Як подивитися Історію відвідувань в Однокласниках
Читайте також:
Як завантажити фотографії з Однокласників на комп'ютер і телефон

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramВ відміну від повної версії сайту для браузера на ПК, в мобільній версії ОК і в додатку в «Історії відвідувань» не вказується IP-адресу, з якого був виконаний вхід.
Як подивитися Історію відвідувань в Однокласниках

Якщо необхідно перевірити цю інформацію, потрібно відкрити мобільну версію Однокласників, перегорнути сторінку вниз і в колонці зліва натиснути «Повна версія».Як подивитися Історію відвідувань в Однокласниках

Сторінка оновиться. Тепер потрібно перейти в «Історію відвідувань» по інструкції для браузера на ПК. Крім країни, міста і часу входу в ній з’явиться IP.

Чому в розділі вказані різні міста

Переглядаючи дані про входах на сайт, можна помітити, що «Історія відвідувань» показує інше місто, визначаючи розташування користувача.

Перша причина – це динамічний IP-адресу. Це не привід для тривоги: IP змінюється при кожному підключенні, тому в браузері висвітлюються різні адреси. Якщо людина не знає, який у нього IP, він може перевірити його за допомогою сервісу https://yandex.ru/internet/.

Необхідно:

 1. Перейти по посиланню вище і запам’ятати інформацію про власний IP.Як подивитися Історію відвідувань в Однокласниках
 2. Перезавантажити роутер.
 3. Оновити сторінку і порівняти дані. Якщо вони змінилися, IP-адреса динамічний, інакше – статичний.

Якщо користувач помітить, що його IP статичний і при цьому він точно знає, що не вчиняв раніше входи на сайт з інших пристроїв, крім домашнього ПК, це означає, що його аккаунт зламаний. Важливо відразу ж оновити пароль, причому зробити це можна з розділу «Історія відвідувань», клікнувши «Змінити ваш пароль» у верхній частині сторінки.

Як подивитися Історію відвідувань в Однокласниках

На сторінці є ще одна корисна функція – «Вихід з усіх пристроїв». Вона дозволяє вийти з свого профілю на всіх ПК і смартфонах, з яких сторінка раніше відвідувалася. Це дуже зручно в тих випадках, коли користувач заходив в ОК з чужого комп’ютера, але забув вийти з свого профілю.

Щоб нею скористатися, необхідно:

 1. Відкрити «Історія відвідувань».
 2. Перегорнути сторінку вниз і в блоці «Вихід з усіх пристроїв» натиснути «Закрити всі інші підключення».Як подивитися Історію відвідувань в Однокласниках
 3. У вікні, що відкрилося, ввести пароль і натиснути «Вийти».Як подивитися Історію відвідувань в Однокласниках
Читайте також:
Налаштування приватності в Однокласниках

Після цієї дії буде виконаний вихід з профілю користувача на всіх пристроях. Щоб заново зайти в аккаунт, потрібно ввести логін і пароль. Останній можна змінити з міркувань безпеки на цій же сторінці.

Опція «Вихід з усіх пристроїв» доступна тільки в браузері для ПК.

«Історія відвідувань» — важлива функція в Однокласниках, про який знають деякі користувачі. Регулярно переглядаючи цей розділ, можна вчасно помітити підключення з незнайомих пристроїв. У цьому випадку потрібно одразу ж змінити пароль від сторінки, щоб запобігти крадіжці особистих даних або надсилання спаму від імені користувача і подальше блокування профілю адміністрацією сайту. Дані про входах на сторінку зберігаються протягом 30 днів, а потім автоматично видаляються.

Моя довідка - Корисні поради