Як переглянути інформацію у закритому профілі в ОК

Відкривши свою сторінку в ОК і побачивши в гостях незнайомця або незнайомку, користувачі бажають відвідати чужий аккаунт і часто виявляють, що він недоступний. Постає питання – як подивитися закритий профіль в Однокласниках? Зробити це можливостями самої соціальної мережі не можна, тому доведеться шукати різні шляхи обходу.

Як подивитись профіль закритий

«Закритий профіль» в ОК – це платна послуга, що дозволяє обмежити доступ до свого облікового запису з боку всіх користувачів, крім друзів. Сторонній не зможе її відвідати, побачити список контактів, фотографії. Подивитися, закритий профіль, можна при спробі його відкрити – з’явиться зображення замку і повідомлення про те, що інформація доступна тільки знайомим.Як переглянути інформацію у закритому профілі в ОК

Якщо опція підключена, обійти її неможливо, подібні дії виключені творцями сайту.

Найпростіший спосіб отримати інформацію про людину – послати запрошення в друзі. Можливо, воно буде прийнято. Обмеження будуть зняті, і відкриється доступ до всіх розділів, якщо в налаштуваннях приватності показувалася сторінки не встановлені будь-які обмеження.

Якщо людина не приймає заявки на дружбу від незнайомців, можна створити новий запис, але вже з ім’ям його знайомого і повторно надіслати запит. Можливо, такий спосіб виявиться дієвим і в цей раз запрошення буде прийнято.

Якщо у користувача є спільні знайомі з об’єктом інтересу, і вони знаходяться у нього в списку друзів, можна попросити їх, щоб вони показали аккаунт і всю необхідну інформацію.

Деякі люди застосовують спеціальні сервіси для злому облікових записів або звертаються до хакерам, щоб відкрити чужу обліковий запис. Потрібно бути обережним при використанні таких методів – практично всі вони виявляються шахрайськими і не дають результатів. Все, чого можна домогтися в таких випадках – втратити гроші або заразити комп’ютер вірусами.

Як побачити друзів якщо сторінка закрита

Якщо користувач бажає подивитися друзів в закритому профілі, він не зможе цього зробити. Ці дані приховані від сторонніх. Побачити можна тільки передплатників – це люди, коли-небудь пропонували дружбу власнику сторінки або видалені їм з переліку контактів. Можливо, серед них знайдуться спільні знайомі, і від них можна отримати відомості, що цікавлять.

Читайте також:
Настройка розміру шрифту в ОК на комп'ютері та телефон

Як подивитися фотографії, якщо профіль закритий

Подивитися фото закритого профілю також не вдасться, оскільки вони доступні тільки для списку знайомих. Але тут можна спробувати одну хитрість: потрібно клікнути правою кнопкою миші на головному зображенні і вибрати в командах «Копіювати адресу зображення».Як переглянути інформацію у закритому профілі в ОК

Далі:

  1. Відкрити Яндекс.Картинки.
  2. Поруч із рядком пошуку клікнути по кнопці з зображенням фотоапарата і лупи.Як переглянути інформацію у закритому профілі в ОК
  3. В поле «Введіть адресу картинки» вставити скопійовану адресу та натиснути «Знайти».Як переглянути інформацію у закритому профілі в ОК
  4. Якщо користувач зареєстрований в інших соціальних мережах і розмістив в них такі ж фотографії, що і в Однокласниках, можливо, Яндекс їх виявить.

Можна буде побачити результати пошуку за фотографіями, а також виявити акаунти людини у ВКонтакте, Инстаграме, Моєму Світі і т. д., де обмеження будуть не такими суворими, а інформація і фото будуть відкриті.

Опція «Закритий профіль» в Однокласниках надійно захищає сторінку від перегляду сторонніми. Обійти її засобами сайту не вийде, т. к. ОК їх не надає. Щоб отримати доступ, люди використовують різні способи. Але перш, ніж ними користуватися, рекомендується спробувати подружитися з об’єктом інтересу – можливо, він прийме заявку і вся його інформація, фото та новини будуть доступні для перегляду.

Моя довідка - Корисні поради