Оновлення Однокласників на комп’ютері та телефон

Розробники Однокласників регулярно оновлюють свій проект, щоб усунути виявлені помилки і додати нові функції. Саме тому користувачам соціальної мережі рекомендується встановлювати свіжі версії програми, щоб завжди мати доступ до актуальних можливостей сайту і не стикатися зі збоями в її роботі.

Оновлення мобільного додатка

Мобільний додаток ОК випускається для iOS і Android. Інструкції нижче допоможуть власникам гаджетів оновити Однокласники на телефоні.

На Android

Порядок дій:

 1. Відкрити Play Market.
 2. Зробити свайп вправо, викликати меню, вибрати «Мої програми та ігри».Оновлення Однокласників на компютері та телефон
 3. Знайти «Однокласники». Якщо справа є кнопка «Оновити», натиснути на неї, дочекатися закінчення операції.Оновлення Однокласників на компютері та телефон

Якщо такої кнопки немає, це означає, що встановлено актуальне програмне забезпечення.

На iOS

Щоб оновити програму на iOS, потрібно:

 1. Відкрити App Store.
 2. Перейти в розділ «Оновлення».
 3. Знайти «Однокласники», натиснути «Оновити».
 4. Ввести пароль від Apple ID.

Почнеться установка, потрібно дочекатися її завершення.

Інструкція для комп’ютера

Оновлювати ОК на комп’ютері необхідно, якщо користувач встановив програму з допомогою емулятора Андроїд-середовища або неофіційну програму Mr.Ok.

Оновлювати веб-оглядач, щоб отримати нові функції в ОК, не потрібно, але варто пам’ятати, що застаріла версія програми призведе до некоректної роботи сайтів, зокрема, до збоїв у роботі відео або аудіо. Після того, як користувач оновити браузер, в Однокласниках стане краще завантажуватися сторінки та мультимедійний контент.

Установка нової версії браузера

Інструкція для Opera:

 1. Відкрити меню, натиснути «Оновлення та відновлення».Оновлення Однокласників на компютері та телефон
 2. Натиснути «Перевірити наявність оновлень».Оновлення Однокласників на компютері та телефон
 3. Якщо буде знайдено свіжіше, з’явиться сповіщення і пропозиція встановити його. Підтвердити дію, дочекатися закінчення операції.
Читайте також:
Способи поповнення рахунку в Однокласниках

Керівництво для Chrome:

 1. Запустити браузер, викликати меню, натиснути «Налаштування».Оновлення Однокласників на компютері та телефон
 2. Натиснути «Про браузері Chrome.Оновлення Однокласників на компютері та телефон
 3. Почнеться пошук нового ПЗ, при виявленні останньої версії з’явиться пропозиція виконати установку. Підтвердити операцію.Оновлення Однокласників на компютері та телефон

Дочекатися завершення процедури.

Схожим чином оновлюються інші веб-оглядачі.

Оновлення мобільного додатка через емулятор Android-середовища

Щоб оновити на ноутбуці чи комп’ютері мобільний додаток ОК, встановлене з допомогою емулятора Андроїд-середовища, потрібно виконати ті ж дії, що на звичайному смартфоні з ОС Android.

Необхідно відкрити емулятор, перейти в магазин Play Market, знайти ОК серед своїх програм і, якщо навпаки є кнопка «Оновити», натиснути її для установки оновлень.

Якщо установка ОК виконувалась через АПК, потрібно видалити додаток, знайти в Мережі інсталяційний APK-файл останньої версії, завантажити його на телефон, встановити.

Оновлення програми Mr.OK для Windows 10

Mr.OK – це неофіційна програма для Однокласників, встановити яку можна через магазин Microsoft. Щоб нові версії завантажувалися самостійно, без участі користувача, потрібно в налаштуваннях Microsoft Store включити автоматичне оновлення додатків.Оновлення Однокласників на компютері та телефон

Щоб оновити програму вручну, необхідно:

 1. Відкрити Microsoft Store.
 2. В меню вибрати «Моя бібліотека».Оновлення Однокласників на компютері та телефон
 3. Клікнути «Скачування».Оновлення Однокласників на компютері та телефон
 4. Натиснути «Отримати оновлення».Оновлення Однокласників на компютері та телефон

При виявленні нових версій для будь –якого встановленого ПЗ, з’явиться пропозиція завантажити їх і завантажити. Потрібно підтвердити виконання цієї операції.

Виконувати оновлення програми Однокласники рекомендується регулярно, щоб користуватися тільки новітньою версією соціальної мережі, з усунутими помилками і свіжими доповненнями. Зробити це можна на телефоні або комп’ютері. Тим, хто користується звичайними Однокласниками на сайті, слід періодично оновлювати браузер. Установка актуального ПО гарантує, що соціальна мережа постійно буде працювати так як треба, без зависань і збоїв відтворення мультимедійного контенту.

Моя довідка - Корисні поради