Як налаштувати відеодзвінки в Однокласниках на комп’ютері та телефон

Відеозв’язок – один з популярних видів зв’язку в соціальних мережах. Є три способи, як налаштувати відеодзвінок в Однокласниках: на комп’ютерах, ноутбуках і мобільному пристрої.

Проблеми при налаштуванні веб камери в Однокласниках

В Однокласниках, налаштувати відеодзвінок на ноутбуці простіше, ніж на комп’ютері. Це пов’язано з роботою вбудованої камери і мікрофону. Те ж стосується і смартфонів.

Але підключаючись до відеозв’язку, можуть виникати інші проблеми, крім несправного обладнання:

 • не оновлено Adobe Flash Player;
 • блокування від іншого користувача;
 • проблеми з підключенням до Інтернету.

На мобільному пристрої може бути налаштований VPN або інші сервіси анонімного доступу. Вони можуть, як погіршувати передачу сигналу, так і блокувати його. Окрема категорія проблем, яка пов’язана з технічними параметрами обладнання: не встановлені драйвера для запуску веб-камери на ПК, додаткові пристрої працюють некоректно або конфліктують з іншими.

Також, перед тим як зробити відеодзвінок з комп’ютера, потрібно перевірити підключення та активність роботи обладнання. Якщо камера або мікрофон не справні – поспілкуватися з друзями і близькими не вийде.

Як подзвонити в Однокласниках з комп’ютера або ноутбука

З ноутбука не потрібне додаткове підключення камери, якщо вона вже вбудована. Для комп’ютера – використовувати веб-камеру, з USB-роз’ємом. Після того, як камера буде підключена до ПК – встановити драйвера, відповідні версії пристрою. У нових моделях веб-камер, установка додаткового програмного забезпечення не потрібно.

Як зателефонувати іншому користувачеві і налаштувати камеру в Однокласниках:

 1. Зайти в Однокласники.
 2. Ввести логін і пароль для авторизації.
 3. Натиснути на значку: «Повідомлення» — вибрати користувача.
 4. Перейти в листування – зверху з’явиться значок: «Відеодзвінок».Як налаштувати відеодзвінки в Однокласниках на компютері та телефон
 5. Дозволити використання камери і мікрофона зверху.Як налаштувати відеодзвінки в Однокласниках на компютері та телефон
 6. Почекати, поки зв’язок з користувачем буде встановлена.Як налаштувати відеодзвінки в Однокласниках на компютері та телефон

Під час дзвінка можна вибрати камеру і мікрофон, до яких система підключитися. Це потрібно в тих випадках, коли встановлено декілька типів обладнання.

У Google Chrome і Mozilla спостерігаються проблеми з підключенням до Adobe Flash Player. Щоб здійснити дзвінок, потрібно дозволити браузеру підключити розширення на сторінці. У верхній частині вкладки з’явиться: «Дозволити додатком включити Flash Player».

Читайте також:
Ніки в Однокласниках для дівчат і хлопців: круті ідеї

Як подзвонити з мобільного додатку на телефоні

Зробити відеодзвінок із мобільного телефону в Однокласниках простіше: потрібно перейти на сторінку обраного користувача і натиснути «Відео». Щоб спілкуватися через відеозв’язок, користувач повинен дозволити додатком включати камеру, звук і мікрофон. Необхідно для передачі даних і обміну між співрозмовниками.

Як налаштувати веб-камеру в Однокласниках з телефону:

 1. Зайти в додаток ОК.
 2. Авторизуватися перейти в список друзів.
 3. Вибрати користувача – відкрити його профіль.Як налаштувати відеодзвінки в Однокласниках на компютері та телефон
 4. Під аватаркою вибрати: «Відеодзвінок».
 5. Почекати підключення.

На екрані з’явиться повідомлення: «Дозволити підключитися до камери» — відповісти ствердно. Якщо співрозмовник не в мережі – система покаже, що людина недоступний. Також, на екрані будуть доступні кнопки: «Надіслати повідомлення», скасування виклику і «Нього». На відміну від відео, аудіо призначений тільки для розмов, без відео.

Не здійснюється відеодзвінок в Однокласниках — що робити

Чотири основні причини, чому неможливо подзвонити в Однокласниках:

 • низька швидкість Інтернет-з’єднання;
 • інший користувач не в мережі;
 • несправність обладнання;
 • Adobe Flash Player не був поновлений.

При несправності обладнання такі проблеми:

 • другого людини чутно, а абонента абонента – немає;
 • немає підключення до відео;
 • перешкоди при дзвінку.

Останній варіант також підходить і під низьку швидкість Інтернету. Щоб перевірити роботу мережі, потрібно перейти на сайт SpeedTest і почати аналіз. Сервіс покаже, який рівень прийому і віддачі у мережі. Для дзвінків через Однокласники рекомендована швидкість – від 2 Мбіт/сек.

Якщо проблема в Flash Player – перейти на офіційний сайт і завантажити розширення. Але щоб воно запрацювало – браузер доведеться перезапустити. Також, проблема може бути в самому браузері: відсутність оновлень, високе споживання ресурсів комп’ютера. У такому випадку, варто змінити веб-оглядач. За допомогою інструкції, як налаштувати відеодзвінок в Однокласниках, можна підключити відео вже в іншій програмі.

Моя довідка - Корисні поради