Видалення рамки з фотографії профілю в Однокласниках

Фоторамка в ОК – це картинка для прикраси основний фотографії профілю. Якщо вона більше не потрібна, користувач може видалити її. Це можна зробити різними способами.

Видалення рамки з фото в Однокласниках

Прибрати рамку в Однокласниках з фото можна – такої функції немає на сайті. Щоб видалити прикраса, можна просто змінити зображення на таку ж, але без декоративних елементів. Ці дії можна виконати як на комп’ютері, так і в мобільному додатку.

На комп’ютері

Інструкція для повної версії сайту в браузері на ПК:

 1. Відкрити веб-браузер.
 2. Навести курсор на головне фото облікового запису з рамкою, в меню натиснути «Змінити фото».Видалення рамки з фотографії профілю в Однокласниках
 3. Вибрати такий же знімок з альбому, але без прикраси.Видалення рамки з фотографії профілю в Однокласниках
 4. З допомогою рамки відзначити частина картинки, яка буде видна на мініатюрі.
 5. Командою «Встановити» внести зміни.Видалення рамки з фотографії профілю в Однокласниках

Малюнок зміниться на зазначену. Тепер можна додати новий декоративний елемент, купивши його за допомогою послуги «Фоторамки або вибравши безкоштовно при проведенні спеціальних акцій.

Раніше куплені і використані фоторамки не будуть видалені. Вони зберігаються разом із зображенням в фотографіях профілю, звідки їх знову можна повернути в якості головного знімка облікового запису.

На телефоні

Керівництво для телефону:

 1. Відкрити ОК, клацнувши по ярлику програми на робочому столі.Видалення рамки з фотографії профілю в Однокласниках
 2. Перейти на свою сторінку.
 3. Клікнути по головному зображення облікового запису і в списку команд натиснути «Вибрати фото».Видалення рамки з фотографії профілю в Однокласниках
 4. Вгорі вікна натиснути «Галерея» і вказати картинку з пам’яті телефону або з ОК.Видалення рамки з фотографії профілю в Однокласниках
 5. Встановити мініатюру.Видалення рамки з фотографії профілю в Однокласниках
 6. Зберегти внесені зміни.

Знімок зміниться на аналогічний, але без фоторамки.

Якщо користувач бажає прибрати фоторамку в Однокласниках, видалити її не вийде. Така функція не передбачена сервісом. Замість цього можна просто замінити фотографію з декоративним елементом на аналогічну, але без прикраси. Виконати цю дію можна на комп’ютері і в мобільному додатку.

Читайте також:
Як додати друзів в Однокласники з комп'ютера або телефону
Моя довідка - Корисні поради