Що означає сповіщення “Непідтверджений друг” в Однокласниках

Користувачі Однокласників постійно отримують сповіщення про непідтвердження одного. Часто це абсолютно незнайомі люди, тому постає питання – що означають такі повідомлення і як працює ця нова функція.

Що значить “Непідтверджений друг” в Однокласниках

Питання, звідки беруться непідтверджені друзі, хвилює багатьох користувачів.

Таких людей пропонує сам сайт на основі ряду факторів:

  • аналіз системою інтересів користувача, списку знайомих і інших даних;
  • відстеження сторінок, які переглядає людина або новин, яким він ставить лайки.

Непідтверджені друзі можуть бути запропоновані системою і на основі роботи мобільного додатку. Для коректної роботи йому надається доступ до книзі контактів. Додаток перевіряє імена, прізвища, номера і порівнює їх з базою сайту і, при виявленні співпадінь, пропонує власнику телефону подружитися з користувачем. Це зручно, тому що він може не знати про те, що хтось із його знайомих є в Однокласниках.

Отримавши повідомлення, можна підтвердити заявку або закрити оповіщення, якщо людина, з якою система пропонує подружитися, незнайомий. Також заявку можна проігнорувати і повернутися до неї пізніше або ж забути про неї.

Як в ОК переглянути усіх друзів непідтверджених

Щоб переглянути повідомлення про всіх можливих знайомих в ОК, потрібно:

  1. Відкрити сторінку в соціальній мережі.
  2. На помаранчевій панелі у верхній частині натиснути «Оповіщення».Що означає сповіщення Непідтверджений друг в Однокласниках
  3. Перейти в розділ «Дружби».Що означає сповіщення Непідтверджений друг в Однокласниках
  4. Переглянути інформацію про нових можливих знайомих, підтвердити знайомство або закрити повідомлення.Що означає сповіщення Непідтверджений друг в Однокласниках

У мобільному додатку цей процес виглядає схоже:

  1. Відкрити програму.
  2. Зробити свайп вправо, в меню вибрати «Оповіщення».Що означає сповіщення Непідтверджений друг в Однокласниках
  3. Перейти в розділ «Дружби».
  4. Познайомитися з новими повідомленнями.Що означає сповіщення Непідтверджений друг в Однокласниках

Користувачі ОК часто запитують, що це означає – «Непідтверджений друг» в Однокласниках. Це повідомлення про можливі знайомих, які виводяться на основі аналізу системою списку друзів, інтересів, телефонної книги за допомогою програми і інших параметрів. На основі цих даних сервіс вибирає можливих знайомих і сповіщає про них користувача. Ці повідомлення можна відхилити або прийняти дружбу, якщо людина дійсно знайомий.

Читайте також:
Як змінити масштаб сторінки в Однокласниках

Важливо розуміти, що такі оповіщення ні до чого не зобов’язують – це лише можливість розширити коло знайомств на основі дій системи.

Моя довідка - Корисні поради